Skočiť na obsah

Antivírové programy


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    26

  • alfi

    13

  • valcik

    11

  • Ryan Giggs

    11

Dlho som pouzival free verziu Avast. Pred dvomi mesiacmi som si kupil novy laptop, je tu predinstalovany AV McAfee, 60 dnova platnost mi akurat skoncila, na tri roky to vychadza 149€ /licencia na tri pc/. Riesim teraz dilemu, ci ho vyhodit a nainstalovat si free avast, alebo zainvestovat. Vy by ste co urobili?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohol by ti stacit Avast pre nekomercne pouzitie, pouzivam ho uz par rokov, aktualizacia zbehne kazdy den automaticky a nemal som ziaden problem.

Samozrejme, ze ho kombinujem aj s firewall-om a programom na odchytavanie spyware.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Licenciu na IP.Board :confused:

 

 

Pre domáce použitie bohato postačia free varianty, aj mám tiež Avast free a nemôžem povedať, že by som bol nespokojný. Nastavený ho mám tak, že všetko robí automaticky bez akýchkoľvek notifikácií, takže vlastne ani neviem že ho mám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mam kupene Nod32 4-kovu verziu.. sklamal ma vsak len nechytil jedneho vazneho cerva, ktory ukradol hesla na FTP a pokazil nam vela webov. Odvtedy mam MS Security Essentials a zatial (klop-klop) nebol ziaden problem.

Jediny problem moze byt to, ze treba mat legalny win...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Ešte jedna maličkosť ktorú som objavil. Sunbelt FW už nieje :-(

 

Je tam text kde sa uvádza že z dôvodu veľkého záujmu o ich komplexný antivírový produkt (ktorý zahŕňa aj FW) skončili s podporou samotného Free Firewallu...

 

Tak som si nagooglil druhý a to je nejaký Comodo. Dúfam že je vyhovujúci?

 

 

Odvtedy mam MS Security Essentials a zatial (klop-klop) nebol ziaden problem.

Jediny problem moze byt to, ze treba mat legalny win...

 

Ja ho mám legálny ale kvôli zastaralému počítaču, nemôžem ísť na vyššie ako SP1 takže tam môžem dať len obmedzené množstvo softwaru... Nieže by mi to vadilo len som to spomenul ako druhú smolu pre veteránistov...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poradte prosim IT drevu. stiahol som si ten novy avast. teraz mam uz dost davno neaktualny eset. mam pred instalaciou avastu odinstalovat eset alebo staci potom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najprv odinštalovať, potom nahodiť novy. 2 antiviraky nerobia dobrotu.

 

Tak som si nagooglil druhý a to je nejaký Comodo. Dúfam že je vyhovujúci?

 

Comodo je v pohode.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problém s Avastom: Keď dám aktualizovať tak to nereaguje. V užívateľskom rozhraní sa zobrazí tá čiara čo by mala ukazovať na koľko percent je to hotové ale iba to stojí. Aj pól hodinu som čakal a nič. Skúšal som viackrát zrušiť a znova spustiť aktualizáciu, aj reštartovať počítač a stále to isté.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne to zase vypisuje, ze sa mam registrovat, ale ked na nu kliknem, tak si nieco overuje a potom nic a stale je neregistrovany. :wtf:

 

Toto isté robilo aj mne! Ale ja som to nevzdal a klikal na to stále a po nejakom 20-om pokuse to spravilo. Ináč tá aktualizácia sa podarila a toto môže súvisieť. Proste niekedy nereaguje, že sa tvári že naštartoval ale nenaštartoval, či už tú aktualizáciu alebo tú registráciu ale grafické rozhranie ukazuje ako keby to robil ale nespraví to.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vysiel novy update na Avast, 6.0.1000, s dodatocnou ochranou - AutoSandbox, Webrep a Blokovanie stranok

 

Zdá sa to iba mne alebo Webrep v Avaste 7 skutočne prestal pracovať?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem. Nepoužívam Webrep ale je to dosť možné. Avast sa chová ceľkovo čudne v poslednej dobe. Tak sa ťa (ale aj ostatných) pýtam: Aký antivír by sa mi ešte hodil? Keď používam počítač len na základné veci? Je tam ešte Avira a AVG. Alebo si nechať od Microsoftu ten ich vlastný keďže mám legálny OS. Na moje prekvapenie som dnes nainštaloval Servis Pack 3 a predstavte si že funguje! To sa mi ešte nestalo. Takže už si môžem zvoliť akýkoľvek antivír aj ten od Microsoftu. No a aký je podľa vás? Je horší od tých Avast, AVG, Avira?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten novy avast 7 je horsi nez akykolvek regulerny virus. narobil mi riadnu paseku v pocitaci. musel som ho dat prec, obnovit system a nainstaloval som avg. p***, to som este nezazil, aby mi antivirak zrusil CAD program, lebo si mysli, ze je to virus...(+ zopar dalsich veci..) !!!!!!!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov