Skočiť na obsah

Fast Food


Bijou

Odporúčané príspevky

 

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

 

 

 

Ja Fast Foody zbožňujem, asi by mi nevadilo stravovať sa tam každý deň. Počas semestra som odkázaná na "rýchlu stravu" poriadne často, aj viac krát do týždňa, už som si zvykla, chutí mi to. Najradšej mám Asia Bistro, Mc Donald´s, Mc Kebab, Burger King, Hit man. U mňa vyhráva Big Mac a Cola light, to je dobrota :lol: Nejaké zdravotné ťažkosti sa ešte neobjavili, hoci keď som bola na studenej hamburgerovo, bagetovej strave dlhší čas cítila som non-stop únavu, ťažkopádnosť. Fit ponuku Mc Donaldu som vyskúšala, ale ďakujem, neprosím, kvôli takému tam predsa nechodím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ano

2. fuuu volakedy velmi casto (3-4 krat do tyzdna), teraz dam mekac/kfc/bageta tak raz za tyzden dva

3. radsej restiku

4. no klasika mekac, ale po ochutnani burger kingu by som chvilku premyslal, skoda ze som ho nemal moznost dlhodobo testovat

5. najradsej mam v mekaci swiss king (maso, slaninka a placka) a k tomu bud colu light alebo ice tea

6. najvacsia vyhoda bola casto to ze to bolo jedine rychle jedlo po ruke, ked nebol cas sediet v restike hodinu

7. najviac ma rozculuje ked pridem do mekacu a tam nejaky zajazd malych deti :lol:

8. pocitil som pred par rokmi, slepak musel von po rocnom stravovani na bagetach, richmanoch :) mekacu som dosiel na chut az neskor :)

9. hra, uz sa tam stravujem ovela menej...

10. ked chcem nieco zdrave, idem do restiky a dam si moj oblubeny grecky salat...ale inac aspon bagetu, ak mozem dam si celozrnnu, to pecivo mi chuti viac

 

a momentalne som zacal testovat KFC ktore sa konecne trosku rozbehlo v BA...ale zatial mekac stale vedie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

minimálne

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

podľa okolností, párkrát za rok, niekedy ani raz

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

reštauráciu

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

nepoznám ich natoľko

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

neviem

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

rýchlo sa najesť, svet sa dnes ponáhľa

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

nie príliš zdravú stravu ? neviem

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

nie, nie som tam na to dosť často

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

nie

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

áno ... ani nie tak fit, ako zeleninu, ovocie, vlákniny.

ale asi by to mnoho ľudí v tom prípade nejedlo ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia?

ano

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch?

celkom casto

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

neviem, tie dve neporovnavam. mozno skor jedalen a fast food, a to je lahostajne.

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej?

na jedlo cinu - Shanghai a na Mc Donald's mam rad, ze funguju aj ked ostatni su zatvoreni.

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj?

biele maso sladkokysle v cesticku, ananas, ryza. cola light

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov?

ze je to fast.

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

ze sa tam zvycajne stravujem v strese, zhone, ked sa ponahlam alebo ked som hladny ( :) ). cize nepokoj.

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

nepocitujem, ale viem o tom a preto to neprehanam.

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere?

niekedy sa nad tym zamyslime, ze nieco na tom vskutku je. a ideme na pizzu :lol:

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej?

ked som s malou macickou, aby sme mali rovnake. inak asi nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) ano

2) cca 1x tyzdenne

3) jednoznacne restiku .. ak plati niekto iny :)

4) jednoznacne Subway, nad ten nema nic .. z lokalnejsich Burger King .. McD sa mi obohral

5) Footlong Whole Grain Chicken Teryiaki s toasted cheese a takym hafom zeleniny, ze z toho prsi ... + Ice Tea

6) rychle zradlo, a vacsinou chutne

7) je to svinstvo a pribera sa po nom

8) hej, ked som zral hambace na veceru 3x tyzdenne, bolo mi vypyskovane, aby som prestal, lebo ze som tucny.

9) zacalo

10) Subway je cely fit ... akurat ho tu nedostat :lol: :) ;) inak kaslat na to, do ff sa nechodi jest zdravo.

 

toto je laska moja, len by som si dal footlong, nie 6'' ;)

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

výnimočne

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

pár krát za rok

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

podľa okolností, ale skôr asi reštauráciu

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Nemám obľúbený reťazec

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

jedlo neviem, nápoj tonic

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

možnosť rýchlo sa najesť

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

asi kvalitu stravovania

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

uvedomujem/nepociťujem, nechodím tam často

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

čiastočne

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

pokiaľ by som práve nemal vyslovene chyť na tú klasiku, možno áno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. momentálne sa v rýchlom občerstvení nestravujem,

2. výnimočne sa stane, že si kúpim bagetu.

3. vyhýbam sa fastfoodom aj reštauráciám, ale ak mám čas, radšej vojdem do reštaurácie.

4. medzi obchodnými reťazcami nerobím rozdiel, neuprednostňujem žiaden.

5. najviac mi doteraz chutil hamburger s domácou zeleninou na autobusovej stanici v Senici. : )

6. výhodou je, že človek strčí do okienka ruku s peniazmi a za 5 minút môže sýty klusať ďalej.

7. nevýhodou je, že to oberá stravovanie o kľud a o kultúru. a často aj o chuť.

8. negatívny dopad to na mňa nemá, pretože sa takto stravujem zriedkavo.

9. ak kupujem vo fastfoode, vyberiem to, na čo mám chuť.

10. nestravujem sa príliš zdravo, tak mi na FIT ponuke veľmi nezáleží.

 

asi najdlhšie obdobie, kedy som sa stravoval v rýchlom občerstvení, bolo počas základnej vojenskej služby. tam sme boli permanentne vyhladovaní a na vychádzkach sme v Nitre po ceste do Umeleckej besiedky zamierili najprv do takej napodobeniny Mac Donalda na rohu pešej zóny. no aj tam sme chodili viac preto, aby sme mohli prehodiť pár slov s dievčatami z personálu, ako kvôli jedlu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) ano, niekedy sa inak neda

2) 2 krat do tyzdna asi

3) restauraciu

4) Burger King

5) z McDonaldu to bol SwissKing, ktor yale uz neponukaju, inak Whopper z BurgerKingu / napoj mi je jedno

6) nemusim dlho cakat (vacsinou)

7) mala ponuka, npar. v mcd mi z tych veci zo stalej ponuky nic nechuti nejak moc extra

8) ano uvedomujem, zatial mi to je jedno, mozno ked budem starsi, tak to budem riesit potom

9) nie

10) nesiahol, mam odpor ku vsetkemu co ma v nazve bio, fit a podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobra tema :lol:

 

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

samozrejme, a velmi rad... aj ked nie az tak casto

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

malokedy, ale raz za cas (napr. 2krat do mesiacu)

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

podla toho o aku restauraciu by sa jednalo, ak Pizzeria, mexicka, asijska alebo turecka - volba je jasna

aj ked neviem ci nahodou aj to sa nepocita medzu Fast Food, no netusim...

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

najradsej mam Burger King a KFC, tak ale aj McDonalds je fajn

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

mne staci aj taky obycajny Cheesburger, netreba ziadne specialne druhy, a napoj - CocaCola

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

je to rychle, lacne, chutne

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

nooo asi tie kalorie

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

nepocitujem ziadne vplyvy

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

nie nie, vyberem si na co mam chut

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

najradsej si vyberam to co mam rad a to co dobre vyzera a samozrejme aj chuti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

málo, len keď som fakt hladná a nemám nič so sebou...

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

málo, možno raz za mesiac...

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

no fast food, je to lacnejšie a môžem si to vziať so sebou

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

HamiPapi tu máme takmer na každom rohu

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

nápoje nekupujem a väčšinou sú to hambáče či bagety, ale najradšej mám kebab, z toho sa aj najem...

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

že to môžem zobrať so sebou...

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

neviem, čo jem... a je to tučné...

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

to nie, ja si rada rozkážem mrte zeleniny...

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

nie...

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

podľa ceny, som len študent...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete co chyba tejto teme? ANKETA! :) tu by sa naozaj zisla...

samozrejme s otazkou: Aky je vas najolbubenejsi FastFood

 

No a na vyber dat asi tie najnamejsie: McDonald's, Burger King, KFC, Pizza Hut, Subway,... a potom este ze INE...

No proste nejaku putavu anketu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

sem tam, na SK ani tak velmi nie..ale skor ked som niekde v zahranici tak zbehnem

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

no keby som to spriemeroval tak mozno raz za dva mesiace

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

hmm chuti mi aj tam aj tam..ale to zalezi od toho co ma napadne v tom momente kedy som hladny :lol:

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Burger King

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

takmer vzdy to je nejaky hamburger

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

ze mi to chuti..a ze clovek len pride, zoberie si a moze sa ist najest

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

nevyhodu nevidim..keby som to nemal rad nejedol by som to

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

pri mojej spotrebe ani nemam sancu pocitovat neblahy vplyv :)

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

nie

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

urcite by som ochutnal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Keď to prišlo k nám,tak som absolútne nemal vzťah k týmto podnikom :lol: .

Názor som zmenil na dovolenkách.Chodím na individuálne dovolenky,kde mám zabezpečené len raňajky.Navštevujem destinácie,ktorých reč neovládam,takže by bol aj problém objednať si niečo v reštike,prípadne to skonzultovať s kelnerom :) .No a tu prichádzajú vhod oné fasty,kde sú na ceduliach vyjavené obrázky jedál s cenami.Stačí povedať len numero a človek má čo nevidieť na tácke onu krmu a vytešený sa s tým valí k stolíku -- ham-mňam-chrups ;)

A rovnako cenovo je to pre mňa zaujímavé.Nezarábam toľko,aby som v krajinách s niekoľkonásobne vyššiou životnou úrovňou,ako u nás prejedal peniaze,ktoré míňam na iné požitky :)

No a doma si občas niečo dám aj v tých fastoch.Dokonca sa niekedy najem aj u šikmookých,hoc som sa voľakedysi zastrájal,že tam nikdy ;) .....ale ako sa hovorí - "nikdy nehovor nikdy" ;)

Tí čo sú z Bratislavy určite poznajú rýchlu jedáleň v tržnici na SNP-čku,alebo fasty v Poluse - tak to sú moje vyberané reštaurácie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ánooo, kebab na stanici v partizánskom je úplne geniálny, ja si ho dávam s pikantným dresingom, ale to je niečo úúžasné, aj našich som na to naučila  :lol: :)

 

arw, pri najbližšej príležitosti ideme zas, aj keby zas malo byť deväť hodín večer  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je pravda lepší kebab som zatiaľ nejedol ako v Baťovke, ale to je asi kvôli tej tortile. Zato bagety su tam hnusné.

 

Minule sme s mamou boli niečo vybavovať a ona moc fast foof nemusí, ale nakoniec som ju ukecal na kebab. Som len pozeral ako to v nej zmizlo. Potom si upravila mienku o fast foof.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v mnichove som zatial jedol najlepsi kebab...velky bol taky, ako styri normalne u nas v BA...robia ho priamo turci v malickom fastfoode pri olympiaparku :)

ten ked ochutnate, iny vam chutit ani nebude :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som donedavna najlepsi kebab mal v Parizi vo stvrti Montparnasse, v takom malom tureckom pohostinstve! Ten sa zdalo ze je neprekovanelny, ale predsalen ho prekonal nejaky iny kebab! Bolo to toto len v Syrii, konkretne v mestecku Hama :lol: , a tam som si za 50 SYP (cca 20 SK) kupil obrovsky a perfektny kebab! A ten sa uz bude fakt tazko prekonaaaavat! :)

 

Naopak najhorsi kebab mojom zivote som mal v Krakowe ... brrrr ... :)

este teraz mi je mdlo z tych cukiet a tekvic a koproveho dressingu co tam narvali!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

- iba ak je to nutné

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

- 1,2 x mesačne

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

- restaurácia

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

- žaiden reťazec

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

- aby tam bolo čo najmenej toho akože "mäsa" a bolo dosť zeleniny. fanta, cola

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

- zasýti rýchlo

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

- niektoré veci sa nedajú jesť, ceny v niektorých reťazcoch

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

- fast food dokáže byť aj zdravý (čína)

- tak často sa nestravujem takže ten vplyv žiaden nepociťujem

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

- nie

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

- podľa chuti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

Iba v stave krajnej núdze (posledných najmenej 5 rokov nie)

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

Nikdy

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

Jednoznačne reštauráciu (aj skromnejšiu). Napr. v niektorých českých hospodách popri ceste sa dá aj slušne najesť.

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Žiadny

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

Žiadny

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

Nič

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

Už samotný princíp - žrať o preteky pochybnú kvalitu (často aj na stojáka)

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

Netýka sa ma

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

Jednoznačne, plus tá gastronomická nekultúrnosť.

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

Netýka sa ma

 

Toto hodnotenie sa netýka niektorých azijských fástfúdov (ale aj iných nie báze hamburgerov a bagiet, ale "klasiky"), ktoré som navštívil v USA alebo Švédsku. V USA dokonca plnili funkciu "závodného stravovania" - za paušálny poplatok. Tam sa dalo slušne a dobre najesť. Tie naše sú podpsa, už nikdy v živote (3-4 pokusy stačili) - tvrdé hlúby čínskej kapusty poliate kýblom sojovej omáčky... a pokazený deň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FastFoody nenavštevujeme, uprednostňujeme pestrú zdravú stravu, ktorú si doma sami vlastnoručne pripravíme.

Také mäso vyobracané na indulone nie je bohviečo. :)

Tie naše sú podpsa, už nikdy v živote (3-4 pokusy stačili) - tvrdé hlúby čínskej kapusty poliate kýblom sojovej omáčky... a pokazený deň.

Zopár mojich známych má veľmi zlé skúsenosti s tými bláznivými hubami, čo Číňania s radosťou pchajú do polievky. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa veľmi pozdával ukrajinský fastfood SHVYDKO, ktorý ponúka typické tamojšie domáce jedlá ako fantastické polievky - boršč, solyanku, oroshku, ale aj skvelé varenniki s mäsom, kapustou, cibuľou a smotanou, a mnoho iného, samozrejmosťou je kvas. Celkovo sa mi strašne páči ten nápad - spojenie domácej kuchyne a fastfoodovej formy. Obsluha nosí taký hybrid uniformy a kroja, interiér je síce o niečo málo odlišný ako u Mc Donald´s, ale všade, kde je to možné sa vyskytujú rôzne folklórne ornamenty - jeden taký je aj logom "Švydko" :)

 

 

......

 

 

A ešte z iného súdka - kto má rád pikantné, určite vyskúšajte novinku ANGRY WHOPPER - mňam mňam!!!! Ide o klasický whopper obohatený o feferónky (alebo niečo podobné), dodáva whopperovskej klasike úplne iný rozmer :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov