Skočiť na obsah

Zhoda partnerov podľa horoskopu


danca

Odporúčané príspevky

Ako sledujem horoskopy tak povahy opisujú celkom presne ale na kompatibilitu vzťahov by som sa nespoliehal.

 

Podľa nich by som so svojou mladou mal mať veľmi ťažký vzťah, ale pravda je taká že fungujeme 8 mesiacov bez nejakých problémov ktoré by stáli čo len za zmienku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

je to na človeku ... jednom aj druhom

znamenia sa môžu zhodovať na stodesať percent, keď ľudia majú krajné povahy a spolu nie sú schopní existovať

niekoho nemusíme hneď, ani neviem, aké je či nie je znamenie, všetko ostatné vždy preverí až spolužitie či priateľstvo, empatia, všetko, čo sme schopní jeden druhému dať, tolerovať, odpustiť, pochopiť ... ale obaja

znamenia sú len dekorácia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja keď si počítam v tých horoskopoch, tak zisťujem, že z každého sa čosi nalepí, taká všehochuť. Nazdávam sa, že odlišnosti v partneroch sú korením vzťahov, ináč by sa skoro nudili - bolo to pekne podané v známej komédii "Jáchyme, hoď ho do stroje" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa dočítala, že podľa čínskeho horoskopu je mačka (ja) a tiger (frajír) jedným z najhorších možných kombinácií, lebo si sú až príliš podobní a obaja ťažko nesú, ak sa majú podvoliť tomu druhému... no dúfam, že sa nepovraždíme navzájom :lol: ešteže na podobné blbosti neverím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

...hm...asi sa s tým mojim rozvediem...37%...alebo že by to bola kravina?...hmhm :lol:

Ronja, daj mu ešte šancu. je možné, že autor toho testu poplietol algorytmus a ak sa to zistí, potom by ťa rozvod mrzel. :)

 

(mne vyšlo 8%, našťastie s bývalou frajerkou. úfff...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujímavé je, že keď sa na tej stránke od jimbo022 zamení poradie partnerov, aj výsledok testu býva úplne opačný. Alebo žeby to bolo skôr o tom, ako sa iba jeden z partnerov hodí ku tomu druhému...?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ale to je strasne zaujemave...

Adam + Jana zhoda je 19%

Adam + Janka zhoda je 71%

 

tak toto vas nenapadlo vyskusat co? v akzdom pripade, sme spolu uz 5 mesiacov a sme spolu stastni... a nemienim to zmenit

 

s mojou byvalou(ak sa to tak da nazvat- trojdnovy vztah) mi vyslo 90%

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

sem by som asi pridala aj odkaz, ktorým v inej téme odkázala Janka na horoskopy ako také.

otvorila som, a prvé čo pod odkazom bolo, sa zaoberalo partnerstvom podľa horoskopov,

astrokompatibilita budúcich partnerov, astrozoznamka, inzeráty vyhodnocované podľa dátumu narodenia a horoskopov :

 

http://www.astrotouch.com/astrologia/

 

hm :) odskúšala som to - dolu na stránke výpočet astrokompatibility - a vyšlo mi, že sa to ako tak dá ... :) :

vzájomná zhoda 60 %,

Máte veľa spoločného. Na tom je možné vybudovať spokojný, dlhotrvajúci vzťah. Nepôjde to ale samé od seba, musia chcieť obaja.

 

vcelku optimistické, a vždy musia chcieť obaja ... teda keď chcú, ovšem ;) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov