Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 127
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • lopata555

    21

  • Sniper

    17

  • wysky

    16

Top prispievatelia v tejto téme

Bodaj by Skalica rozdrvila Slovan ............ joj ako by som si to prial ........ a Skalica má aj na to aby to spravila .............. takže držím palce ............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moc sa ti potom uľaví?

samozrejme ................... a skončila pod nimi lebo mala hlavne zlý začiatok ............. ale v nadstavbovej časti bola super ................ a Dukla no škoda ale momentálne nemá na to ............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DDD ... tak presné informácie nemám ................. možno chceli len aby si mysleli že to budú mať ľahké :lol: ........ a ja si ich nebojí len Slovan Bratislava nemusím už od dectva

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ako to sledujem, Poprad asi doprevadi svojho konkurenta a rivala do baraze..

 

V barazi by sa ocitli Poprat, Kežmarok a Spišská Nová Ves... :). Škoda že nemôžu všetci traja postúpiť... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej hej, starú tabuľku som pozeral

 

tak doplním

Priebežná tabuľka - skupina o 9. - 12. miesto:
9. Žilina 62 21 3 4 1 7 26 191:199 85 - Žilina definitívne potvrdila extraligovú príslušnosť aj pre budúcu sezónu
10. Nitra 62 21 2 1 2 6 30 164:215 77
11. Poprad 62 19 3 4 1 4 31 148:176 76
12. Kežmarok 62 12 0 2 4 2 42 153:255 46
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napínavé posledné kolo play-out, šance vyrovnané.

Dnes začína semi BA - Skalica

Dúfam, že sa aspoň trošku vyrovná štvrťfinále v českej lige. Včera totiž vyradil 7 tím po základnej časti Plzeň druhé Pardubice. Skvelý hokej, neporovnateľný z našim štvrťfinále. (aj keď potom som pozeral Boston - Penguins a to už bolo zas o niečom inom :lol: ). O úrovni komentovania ani nehovorím. Za celý čas si nespomínam žeby povedal niečo v zmysle žeby bolo vypadnutie Pardubíc šokujúce či niečo podobné, čo u nás pri zápasoch počuť tak v každej piatej vete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez dufam, ze to bude dobry hokej. Doterajsie stvrtfinale kvalitou vyrazne zaostavalo za tym minulorocnym, aj ked seria KE-BB bola kvalitna - ta jedina sa dala aspon trochu porovnat s tym, ako sa po lade "jazdilo" v ceskej lige. Zvysok bola bieda.

 

Ale budem ti odporovat s tou urovnou, pozeral som poslednych asi 15 minut zapasu Pardubic, ked prehrali 1:3 tusim, a nasadenie to bolo miestami nenormalne - nemalo to daleko od NHL zapasov co som v poslednej dobe videl. Resp. jediny rozdiel bol asi len v tom, ze sa nehralo na uzkom klzisku, a bol pomalovany lad, inak skoro v nicom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes sa to skončilo výpraskom, Slovan síce dal 6 gólov ale vyfasoval až 8 :lol:

Prečo sa ale začalo semifinále zápasmi druhého s tretím? Doteraz bolo dobrým zvykom aby začínal ten čo vyhral základnú časť. Možno by to zachránilo Slovan pre touto potupnou prehrou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes potupny bol hrac Slovana Lazo. Potopil svoje muzstvo. Skalici gratulujem k vitaztvu. Nebudem skrivat, ze ma potesila. Dnes hviezda Mikus. Brankar Skalice sa mi tiez pacil.

Kto je potupny v nasej extralie je svojim spravanim Lazo a Demo. Inak celkom dobri hokejisti, vedia hrat hokej, ak chcu inak mam radsej Ferka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto je Ferko?

Demo je Demitra :lol:, zrejme si mal na mysli Domeho, aj keď neviem dokedy to ešte budeme počúvať :)

V zápase v ktorom padlo 14 gólov povedať že mužstvo potopil jeden hráč? Určite Slovan nepotopil Lažo, aj keď to posledné vylúčenie bolo kreténske, ale aj popritom sa dostali do obrovskej šance takže určite to nepadá len na jeho triko.

Hovi aj Rybár tie svoje 96% úspešnosti trochu znížili, čo už, dnes to bude iste iné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S Lažom mali isté problémy aj v Košiciach preto ho odtiaľ vyhodili. A s Dömem si môže ruky podať.

Môžeme začať tipovať že v ktorej minúte v dnešnom záapse začnú likvidačné fauly na Pálffyho :lol:

No a prečo hral Slovan a nie Košice?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môžeme začať tipovať že v ktorej minúte v dnešnom záapse začnú likvidačné fauly na Pálffyho :lol:

Koľko si ich napočítal v zápase, prípadne čo ťa viedlo k tejto otázke?

Nie každý tím, ktorý vedie Stavjaňa, dáva zmlátiť hráčov súpera.

Skôr môžeme tipovať či bude každý kontakt s Pálfym považovaný za faul alebo až každý druhý :)

 

lol, prehra o dva góly sa odkedy považuje za nakladačku?

Pekný zápas by som to nenazval. Bohatý na góly to hej, ale umenia som ta veľa nevidel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už nieviem v ktorom to bolo semifinále, ale bolo to relatívne nedávno a spomínalo sa to aj na Fóre. Fauly Slovanistov na Hálu boli také že chudák Hála sa ledva zdvíhal z ľadu. A to mu najmenej 2x zhodili masku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov