Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 127
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • lopata555

    21

  • Sniper

    17

  • wysky

    16

Top prispievatelia v tejto téme

dve kolá dokonca, prebieha boj o 6. miesto aby sa išlo do "nadstavbovej časti" s lepšími vyhliadkami.

Boj medzi Banskou, Martinom a Trenčínom. Vypadá to vyrovnane.

Slovan druhý :lol: s odstupom ako aj pred zvolenom tak aj za Košicami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ospravedlnujem sa neviem o com tu pisete. A neviem kde by to malo patrit.

 

http://hokej.sme.sk/c/4297302/slovan-odmie...hrat-v-khl.html

 

Nemaju stadion, lietadlo, peniaze a hlavne hru ako sme mohli(domaci zapas z Ufou ma celkom prve dve tretiny bavili) vidiet. Inak boli by ste ochotny chodit na taku ligu a za kolko? Ja keby som bol bratislavcan(tam zil) kludne 150 - 200 SK a kazde kolo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vo Zvolene sa ukazuje, koľko divákov tam chodilo na hokej z Banskej Bystrice. Keď postúpia do ligy, Zvolen to pocítil na diváckej návštevnosti.

 

Chystam sa na druhy zapas KE-BB. Uvidíme... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa chystam až na ďalšie kolo (ak bude). BB ma (neviem prečo) vôbec nelaka. Inak, veľa Košičanov hromži, že sa nevedia dostať na hokej. Bodaj by nie, keď sa tam nasačkuju koňare. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom zaujimavy zapas KE-BB. Je tam veselo, neustale sa vylucuje, vyborne vykony brankarov. Zatial 3:2 pre Ke, ale BB hryzie.

 

Uz je 4:2.

 

Slovan po prvej tretine vedie 2:0

 

Sa ake divim, ze hromzia kosicania hromzia. V hladisku je vidno kopec volnych miest.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono to tak vyzera, keď nedojdu všetci pernamentkari aj ľudia zo sponzorskych firiem, čo podostavali listky zadarmo. A tiež, na chodbach su všade plazmy, kde beži zapas, tak niekomu je lepšie v bufete pri pive a pozera zapas tam. Inak, nemal si nahodou byť v Steelke?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No radsej som zo vzdal, aby ma pri najblizsej ceste do KE miestni fans neukamenovali, ze sa im tam sackujem. :lol: :)

 

Ale hokej to bol dramaticky....

 

Inak strasne s tymi vranarmi... Nakupia si permanentky a nechodia... :) tc tc tc... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je normalka počas celej sezony. Listky už nikde nezoženieš, su vypredane a keď pozeraš zapas v tv, tak je plno voľnych miest. I keď ja tento problem nemam. Vždy je spôsob, ako sa dostať na štadion.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov