Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 127
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • lopata555

    21

  • Sniper

    17

  • wysky

    16

Top prispievatelia v tejto téme

HK Ardo Nitra s novým logom

 

Slovenský extraligový tím HK Ardo Nitra vstúpi do novej sezóny 2008/09 okrem nového trénera aj s novým logom. Vedenie klubu sa rozhodlo pred novým ročníkom pre zmenu a hlavným motívom nového loga bude nitriansky symbol fyzickej sily i odvahy Corgoň.

 

Co na to vravite? Noooo ja mam Nitru celkom rad, ale to logo so Zubrom bolo urcite krajise aj lepsie... Mne toto skor pripomina Atlasa drziaceho nebesku klenbu (v podobe napisu HK Nitra) ... ale mozno mam len ja z toho taky pocit...

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

vojín Ryan

nejako skoro si skončil :lol:

Dukla ma zatiaľ prekvapila, teda hlavne hrou,

ale aj výsledkami s mužstvami, kt. ako niečo iné ako titul neberú

 

dúfajme, že to nebude len začiatok sezóny ako minulý rok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dukla ma zatiaľ prekvapila, teda hlavne hrou,

Na to že Dukla má novopostavené mužstvo bez veľkých ambícií tak hrá výborne. Dnes tri body sa vezú zo Žiliny, belasí tiežmajstri schytali výprask od nováčika z Banskej, nakoniec mi to vychádza že tá prehra na Slovane bola veľmi nešťastným zápasom.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dukla vyhrala, takže môžem prispieť :lol:

 

SKI PARK MHK Kežmarok - HK Orange 20 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)

prvá výhra "20" prišla skorej ako som čakal

 

MHC Martin - MsHK Garmin Žilina 4:3 po predĺžení (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

 

HK ARDO Nitra - HKm Zvolen 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

 

HC Košice - HK Aquacity ŠKP Poprad 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Kočice stále len s jednou prehrou

škoda, že im to takto nešlo aj v kvalde na LM

 

Dukla Trenčín - HK 36 Skalica 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

 

HC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)

blesky Slovanistov pekne nažhavili

vtipne však vyznieva počet strieľ

33 : 40 pre LM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovan vyhral, Dukla prehrala. Treba prispieť :lol:

 

Lipt. Mikuláš - Trenčín 4 : 1

HK ORANGE 20 - Nitra 6 : 4

Skalica - Kežmarok 5 : 3

Poprad - Slovan BA 0 : 4

Košice - Žilina 5 : 2

Ban. Bystrica - Martin 1 : 4

 

vtipne však vyznieva počet strieľ

33 : 40 pre LM

Aha, tak preto v tv hovorili že Hovi chytá v životnej forme
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Slovnaft extraliga - dohrávka 17. kola:

 

HC Košice - HK Ardo Nitra 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)

Góly: 3. Ščurko (Húževka, Kmiť), 17. Kledrowetz (Húževka, Kmiť), 34. Michel Miklík (Špelda), 35. Jenčík (Rudolf Huna, S. Gron), 39. Húževka (Kmiť, Ščurko), 51. S. Gron (Rudolf Huna, Kmiť), 58. Rudolf Huna (S. Gron, Jenčík), 58. Kmiť (Ščurko, Húževka) - 39. Hronský (Podstavek, Poljaček)

Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Krpelec - Gajan, Valach, 5443 divákov

 

Zostavy:

Košice: Lipovský - J. Tabaček, Gajdoš, Kledrowetz, Chmelo, Špelda, P. Mocek, Kozák, od 42. Slimák - Michel Miklík, Juraj Faith, P. Bartoš - Jenčík, S. Gron, Rudolf Huna - Ščurko, Húževka, Kmiť - J. Kopecký, J. Sýkora, Murajda

 

Nitra: Púš - Poláček, Hranáč, Kudrna, Halász, Rais, M. Školiak - Rumpel, T. Chrenko, Čaládi - H. Ručkay, Gálik, Dobrý - Podstavek, Poljaček, Hronský - Ecker, Čunderlík, Ľ. Pištek

 

Ehm, co dodat? :lol:

 

EDIT: Uz viem. Jaro Kmit 1+4, Peto Huzevka 1+3. Chlapcom dnes islo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetko je mozne, ale ked neviem, niekomu nesedi, ked sa vyhrava cez zakladnu cast, inym zase ked sa nevyhrava, no neviem...Proste treba vyhrat vsetko a ziskat titul, vlastne je to dost jednoduche:D.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Dukla sa bude zlepšovať od zápasu k zápasu. Má veľmi mladé mužstvo ktoré bude možno už v budúcej sezóne bojovať hneď od začiatku o titul. A v tejto potrápi dúfam aspoň favoritov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tomu ja neverim. V time musis mat lidra a toho ja v Dukle nevidim, nech robim, co mozem...

 

Slovnaft extraliga - predohrávka 48. kola:

 

HC Košice - HC´05 Banská Bystrica 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

Gól: 7. Kmiť (Rudolf Huna, Húževka), 28. Gajdoš (P. Bartoš), 37. J. Kopecký (Jenčík), 44. Kmiť (P. Bartoš, Michel Miklík) - 47. Bulík (Pardavý), 59. Igor Majeský (Češík, Jánoš)

Vylúčení: 8:8 na 2 min, navyše: Frühauf (B. Bystrica) na 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lokšík - Gajan, M. Grečko, 5777 divákov

 

Zostavy:

Košice: Lipovský - J. Tabaček, Gajdoš, Kledrowetz, Kozák, Špelda, P. Mocek - Michel Miklík, Juraj Faith, P. Bartoš - Jenčík, S. Gron, Rudolf Huna - Ščurko, Húževka, Kmiť - J. Kopecký, J. Sýkora, Murajda

 

B. Bystrica: I. Petrík - Frühauf, Rimmel, V. Vlk, Mocek, Brumerčík, Biro, Paľov, A. Mrena - Tománek, Bulík, Pardavý - Jánoš, Ľ. Sabol, Igor Majeský - M. Dian, Češík, M. Ižvolt - J. Babic, Štolc, Valach

 

Kmit dalsie 2 body za 2 goly, chlapcom ide :lol:.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Tak dnes som bol prvykrat v tejto sezone na hokej a som rad, ze som to pokrstil vitazstvom a hned takym peknym, ze 7:2 :lol:. Zahoraci dlho odolovali, dokonca by som povedal, ze po 2 tretinach vyhravali na vylozene sance uplne suverenne, ale podstatny bol stav skore 2:1 pre nas. Po II. prestavke sa vsak strhol necakany uragan v podani Ruda Hunu. Ten strelil cisty hattrick v 3.tretine za neuveritelnych 7 minut, k tomu pridal dalsie dve asistencie a tak zaznamenal 5 bodov, cim sa stal okamzite hracom zapasu a milacikom publika. Vyborne hral aj jeho partak z utoku Stano Gron, ktory takmer napodobnil Hunu, Stanovi vsak k tomu chybal este jeden gol, zaznemenal totiz 2+2. Napokon sme tak najma vdaka tymto dvom hracom dnes vyprasili Skalicu a kedze LM prehral v Martine, opat sme tam, kde sme boli v sobotu :).

 

P.S.: Klobuk dole pred tym, co urobil Zigo Palffy pre slovensky hokej ako taky, klobuk dolu pred tym ako hra, ukazal to aj dnes - lahkost, rozum a cit pre hru, maloktory hrac na svete sa mu vyrovna, ale tie zakernosti a zbytocne, provokacne fauly by si mohol laskavo odpustit, uz je to trapne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov