Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

SBA vs SKA

 

:) .... aby pustili na stadione Horkyze Slize - Žigo...a potom sa z podia jednohlasne ozvalo..."hej, Žigo, na pi*u ti dám" ....

???????

 

pre organizatorov dnesneho zapasu v BA :lol:

 

edit...a rozhodcovia...no comment

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 127
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • lopata555

    21

  • Sniper

    17

  • wysky

    16

Top prispievatelia v tejto téme

Skalica má túto sezónu výnimočné mužstvo, stabilný káder a Pálffyho. Vo finále im dávam 55% šancu na zisk titulu.

A zároveň je to ukážka pre vedenie Dukly Trenčín, že mužstvo sa tvorí tak, že sa káder buduje a nerozhadzuje po celej lige.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes krasny zapas, asi najlepsi z celej serii, hodny finale. Oba timy hrali vyborny hokej, klobuk dole nielen pred Skalicou, ale aj pred hracmi Slovanu.

 

Ale to co pustil ten didzej na stadione do eteru Zigo na p...u ti dam, tak to bol vrchol. A ze sa pridali divaci - tak to som zasol. Neskutocne som sa pobavil, ked tesne po tom skandovani im tam zrovna Zigo supol rozhodujuci gol :lol:)) Stastie ci osud, ale som presvedceny, ze niektore veci sa robit nemaju. Preco vsetci nasi najlepsi hraci a pomaly hrajuce legendy su po par zapasoch u nas doma otitulkovani roznymi nadavkami? Prakticky cela enklava z NHL pocas lockoutu, a Zigo teraz. To uz nie je normalne...

 

A inak podla mna pokial Skalica nevyhra titul a nebude hrat v buducej sezone Ligu majstrov, tak Mikus v Skalici konci a pojde do zahranicia - nasa liga mu uz nema co dat, dnes bol najlepsi hrac na lade...Taky mlady, a ma taky prehlad, a v tak dolezitom zapase. Tie jeho prihravky na 2 goly boli spickove.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som pozeral zapas do predlzenia, siel som potom do roboty. Dva krat smola, nevidel som Palfyho gol(ak budete mat link,tak ho sem dajte) dosial a aj tak som nic neurobil. Pridem rano.

 

Zapas celkom dobry, trosku sa mi zdali hraci utahani. Aj sa im necudujem. Skalica bola lepsia. Jej hraci viac predviedli svoje umenie. Palffy, Mikus, Visnovky, Hartman, Hranac, Pasek, Zalesak, este dvaja - traja hrali velmi dobre. Dnes velmi dobre branili, tak aj neistejsi v minulosti Rybar dnes podal velmi dobry vykon.

 

Dnes ma prekvapili rozhodcovia. Dobry vykon, myslim, ze okrem nevylucenia za vyhodenie puku z obrannej tretiny nic si nepamatam, ze by ma vytocilo. Prekvapil aj Lazo, ze sa krotil. On je dobry hokejista, jeden zapas aj rozhodol strelil dva goly.

Len niekedy sa zbytocne necha vylucit, v zapale boja. To Dome je ina kava. Som rad, ze vacsinu casu hral mimo nasu ligu, ze som sa na neho nemusel pozerat.

 

Toto stoji za to.

 

link

 

Slovan sa mi pacil, ze ked prehraval tak sa hned snazili otocit vysledok. Bolo to v minulom zapase, aj ked boli oslabeni styria sa pokusili utocit aj sa dostali do pasma utocneho a vypracovali si tam sance.

A pacilo sa mi, ze sa snazili hrat hokej. Po ziskani puku to slo do predu. pamatam si jeden zapas, ale aj dnes, ze len raz pred koncom zapasu som videl postavat hraca s pukom za brankou a necakali kym mu tam sa prekorculuju dvaja traja jeho spoluhraci. Niektore muzstva to dobre ze aj z utoku tam nedotiahnu a vyckavaju kym sa im niekto nevratis toalety.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano ten článok som aj ja čítal ešte včera, úroveň článku zodpovedaná 14 ročnému adolescentovi z detského domova. Autori si zrejme uvedomili až neskôr čo vyplodili tak to zmazali, ale nejaká dobrá duša to nafotila a dala kolovať na net. Škoda že neobsahuje aj diskusiu, to tiež "stálo za to".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten autor článku Slovanista asi nebude, takže škoda to komentovať.

 

Púštanie Hej Žigo.....som si všimol niekoľko krát. Nič výnimočné, iba podpichovanie a dotváranie atmosféry na štadińe. Niečo úplne iné ako skandované nadávanie na rozhodcu či hráča, prípadne zahádzanie plochy.

 

Znova góly z presiloviek. V tejto sérii dali polovicu gólov Skaličania v presilovkách. Škoda reči.

 

Čo sa týka rozhodovania. Országa som videl pískať v piatok. Bude je fakt slabý alebo sa to nedá ustriehnuť. Skôr sa prikláňam k tomu, že bez videotechniky nebude rozhodovanie nikdy spravodlivé. Ale ten pád Višňovského v závere bol skôr na smiech ako na vylúčenie Vaica.

 

Na konci pri podávaní rúk bolo vidieť že spoločné súboje Žiga s Hovim a Domeom brali všetci športovo, tak to má byť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledná veta je asi najlepšia

Zastupovať nás bude Maroš Krajči, ktorý prednesie stanovisko slovenských klubov

hh

 

nie je v tom môj antiSlovanizmus,

ale myslím, že dôležitejšie je umiestnenie na konci ročníka

to ako keby si niekto nárokoval na UEFA-u, lebo bol jesenným majstrom,

ale druhá časť súťaže mu nevyšla

zle to IIHF vymyslela

 

no myslím, že by sa nemalo o ničom rokovať

pravidlá sú dané jasne - druhý tým po základnej časti

čiže LM, by mal hrať Slovan a hotovo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ Kosice to valia :lol: Som bol v Nedelu na ten zapas Zvolen - KE co sme napraskali zvolen 8:2 a super atmosfera. Konecne som sa po 3 rokoch co stoji Steel Arena do nej dostal... A nelutujem fakt bolo super a tesim sa ked si to zopakujem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som bol včera na finale, no hokej to bol dobry až v poslednej tretine. Skalica neukazala 2 tretiny zhola nič (pomer striel po 2 tretinach 33:7!). Skalica len branila a hrači HC boli nemohuci. Neviem, či tak ma vyzerať finale.

 

Zastupovať nás bude Maroš Krajči, ktorý prednesie stanovisko slovenských klubov

Takto vyzera "nezavislosť" a "objektivnosť" u nas. To neplati len pre šport ale cele spoločenske spektrum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zastupovať nás bude Maroš Krajči, ktorý prednesie stanovisko slovenských klubov

Krajči by Slovan dotiahol do ligy majstrov aj keby sa mal striedať s Kežmarkom. To tam toho pravého povolali.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vidím, že Košice šlapú... :lol:

Skalica je veru vo finále jalová, ako keby sa vybili v predošlých kolách play-off

 

A už je 1:4 pre KE.

 

A už je 1:5

 

Finále je zatiaľ pomerne jasná záležitosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vyzerá to na reprízu minuloročného finále

teraz však so šťastnejším koncom pre Košice, ale nepredbiehajme

 

pán Pálffy opäť raz ukázal svoju veľkosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov