Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

ja sice fandim skalici, ale bobsapp ma pravdu - vcera rozhodcovia urcite nepomohli Slovanu, ak to mam diplomaticky povedat :lol: Co sa tyka hokeja, nejaky extra super nebol, ale zase podla mna urcite bol dobry, a dramaticky - paradoxne 1. tretina ked padlo najviac golov bola najslabsia, hraci sa na lade hladali, plno nepresnosti, hra pomala, keby tie goly nepadli, tak by ma asi najviac uputali reklamne rpestavky. Ale zato 2. a 3. az na par hluchych miest mali uroven, nasadenie, a boli dobre. Cize zapas hodnotim celkovo ako dobry, aj s vela golmi :)

 

Dnes sa mi zdalo, ze sa po lade jazdilo rychlejsie ako vcera, ale zapasu uskodilo, ze Skalica nedokazala premenit ani uplne vylozene sance, a zddramatizovat tak zapas. Hlavne pre strelecku neschopnost prehrala, lebo keby co len kazda druha padla, tak Slovan prehra aj dnes, sanci mala pozehnane...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 127
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • lopata555

    21

  • Sniper

    17

  • wysky

    16

Top prispievatelia v tejto téme

Musím sa vážne vyjadriť, že absolútne nebudem proti, keď sa majstrom v hokeji stane Skalica.

Hrá jednoznačne najlepší hokej a bolo by to asi tak, ako keď v minulom roku vyhrali ME vo futbale Španieli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ukazuje sa že využitie presiloviek bude veľmi dôležité, no a v každom zápase sa vylučuje jak na bežiacom páse.

Verím že Slovan ešte pridá a bude dramatická séria.

 

Ináč, bol by som zvedavý, ako by hral, koľko mal bodov...Miklík ak by nehral v line s Pálfym.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tazko povedat, teraz ale slapu ako dobre namazany stroj. Je to utocny hokej, vytvaraju si sance a premienaju.

 

Vcera som sledoval zapas v jednom KE sklipku, miestni si zelali finale Skalica-KE a nech vyprasia Skalicania Kosice aj po osem golov na zapas... :)

 

vraj "To je hokej, nie ako nasi, co im trvalo hodinu kym z jednej strany klziska prekorculuju na druhu"... :lol:

 

 

HEHE, je vyrovnane... :)

Skalica trochu polavila...

 

Inak,

 

"Rybar nepripustil puk na vajca"... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč, bol by som zvedavý, ako by hral, koľko mal bodov...Miklík ak by nehral v line s Pálfym.

Myslis Mikus :lol: Toto su inac myslienky vacsiny ludi, ale podla mna dost scestne. Posledne zapasy si vylozene vsimam Mikusa, a vobec sa mi nezda, zeby nejak profitoval zo spoluprace so Zigom. Skor naopak, vie spravit akciu aj sam, a jeho strela svihom je excelentna - rozhodne to nie je ziadny prizivnik...

 

A kolko by mal bodov je tazko povedat, ale ak to mam odhadnut, ked so Zigom mal v zakl. casti 90, tak ak by nehral so Zigom, tak podla mna tych 60 by mal. Usudzujem hlavne z toho, ze vacsina jeho bodov su asistencie, cize nie je to typ hrac, co by stal pred branou a cakal na to, co Zigo vymysli...A vacsina jeho golov su goly, ked brankar nema sancu - a je jedno, ci mu tu nahravku da Zigo, alebo niekto iny. Teda velmi silno pochybujem, ze bez Ziga by to bol priemerny hrac...Urcite mu hra s nim veeelmi pomohla, ale teraz je dobry hrac uz aj samostatne. Ziadne drevo by ani so Zigom 90b nenazbieralo.

 

Inak dnes to Skalica ukazkovo posrala, z 3:1 na 3:6, a po takych skolackych chybach...Ako su dobri dopredu, tak su slabi dozadu. Akoby som videl svk reprezentaciu - trapne neobsadzovanie hracov, a goly po zaciatocnickych chybach. Skoda no, ale aspon bude seria zaujimavejsia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To co sa stalo? :lol: Tretiu tretinu som nevidel, ale teraz som v soku...Skalica hrala vyborne mali sance, ale na konci druhej tretiny akosi "odisli". No a posledna tretina hovori za vsetko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj Mikuš.

Na Miklíka by som bol zvedavý, keby hral s Pálfym :lol:

Priemerným by nebol určite. Len by som chcel vedieť či by bol nadpriemerom extraligy.

 

Len tak ďalej Slovan. Ak zlepšia disciplínu, Skalica dohrala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skalica doma musela prehrať lebo Skaličania už mali hrebienky príliš hore :lol:

Teraz som mrkol na hokejportal a zatiaľ to vyzerá na výprask Zvolena 0:5, takže aj v tomto prípade sa vrátilo požičané.

 

 

BTW skoro som zabudol:

 

Dukla Trenčín : HKM Zvolen 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

 

Hokejsti Dukly Trenčín sa stávajú juniorským majstrom republiky v sezóne 2008 / 2009, čím potvrdzujú postavenie z čela tabuľky po základnej časti a svoju dominanciu na juniorskom poli v posledných rokoch

 

 

No aspoň čosi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skalica to katastrofálne prešvihla na domácom ľade, len čo je pravda! :lol:

 

píšem však, pretože sa tam odohrala zaujímavá vec. hneď po prvej tretine sa v Skalici strhla potýčka, seriózna bitka medzi jedným z manažérov Slovana a členom akcionárskej rady Slovana. žiadna strkanica, ale regulérny pästný zápas, nakladali si na držky. zaujímal by ma dôvod. :-)

 

(tomassi, viem že to so Športom súvisí len okrajovo, pokojne mi tento ošklivý spam zmaž, ak uznáš za vhodné.)

 

edit: oprava, pobili sa po úvodnej tretine, nie po zápase.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mňa to sem určite patrí.

Aj keď, keď tvrdíš že si nakladali (o tom by musela svedčiť niejaká rozbitá papula ktorú som nevidel) asi si to musel vidieť?

 

To čo sem skôr nepatrí je ten Axelov chvastúnsky príspevok :lol:

 

A k hokeju.

Celkom sa mi páčil hokej ktorý predvádzali v treťom zápase, možno aj viac ako séria na záhorí. Ten včerajší som už tak nesledoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..asi si to musel vidieť?

nevidel som to, podľa všetkého sa bitka odohrala po prvej tretine, referovali o tom po zápase chalani z ochranky, ktorí museli oboch bitkárov od seba odtrhnúť. športové dianie sledujem len jedným prižmúreným okom, no takéto aféry ma vždy zaujmú viac, ako výsledok zápasu. nuž, bulvár je bulvár. :-)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To čo sem skôr nepatrí je ten Axelov chvastúnsky príspevok :lol:

Chvastúnsky príspevok to nie je (nezáviď :) ), ale akosi tu nevidím juniorskú tému. Ale juniori hrávajú aj v seniorských súťažiach (napr. Radulay), takže až taký problém v tom nevidím keď sa spomenie v jednom príspevku kto sa stal juniorským majstrom.

 

 

BTW o tej bitke medzi tými slovanistami nie je video? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niektorí hrali aj extraligu, máš pravdu. Mne tvoj príspevok neprekážal. Ja len aby si mal naň aspoň nejakú reakciu.

A prečo by som mal závidieť. Veď môj tím bude majstrom seniorskej ligy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Piešťany hrajú len o postup z baráže takže to sa ešte načakáš :lol:

 

Ešte teda na doplnenie

 

 

Slovnaft extraliga juniorov 2008/2009:

  • Dukla Trenčín
  • HKm Zvolen
  • HC’05 Banská Bystrica
  • HK 36 Skalica
  • HK Ardo Nitra
  • MHC Martin
  • HK Spišská Nová Ves
  • HC Košice
  • HK Aquacity Poprad
  • HC Slovan Bratislava
  • MHk 32 Liptovský Mikuláš
  • MsHK Garmin Žilina
  • HK Gladiators Trnava
  • HC Topoľčany

kde je ten Slovan.... ježiiiš až desiaty?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

síce len o postup ale po prvej tretine druhého zápasu 0:2 :lol:

 

Je len smutné že môžeš ukázať Duklu na podobných priečkach v tabuľke juniorov často a v najvyššej súťaži z toho nevedia vyťažiť.

Kokos Lopata choď niekedy na hokej a uvidíš že to nie je len o peniazoch.

 

Pre úplnosť, konečná tabuľka dorastu :)

 

1. HC Košice

2. HC Slovan Bratislava

3. MsHK "Garmin" Žilina

4. MHk 32 L. Mikuláš

5. MHC Martin a.s.

6. HK "ARDO" Nitra

7. Dukla Trenčín

8. HKM a.s. Zvolen

9. HC 05 Ban. Bystrica a.s.

10. HK AQUACITY ŠKP Poprad

11. HK 91 Senica

12. HK Spiš.N.Ves

13. HK "Gladiators" Trnava

14. HK 36 Skalica

15. HK 99 Ružinov Bratislava a.s.

16. MHK Kežmarok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos Lopata choď niekedy na hokej a uvidíš že to nie je len o peniazoch.

ja som to myslel hlavne o možnosti si kúpiť dobrých hráčov nie o podplácani ...............
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je len smutné že môžeš ukázať Duklu na podobných priečkach v tabuľke juniorov často a v najvyššej súťaži z toho nevedia vyťažiť.

Smutné je to, že oni to ťažia v iných kluboch a prečo, to je skôr otázka na trenčianske skvelé "vedenie", vďaka ktorému je seniorský hokej tam kde je.

 

Pre úplnosť, konečná tabuľka dorastu :lol:

Dorast je o niečom inom ako juniorka, to sú ešte zasrani ktorí sa učia hrať hokej a podľa toho ako hrajú (v Dukle sa zlepšujú, v Slovane sa zhoršujú) tak sa potom uchytia v juniorke čo je základ budúcnosti mužstva.

Keby si tú tabuľku dal do listu tak si nemusel vypisovať 1. 2. 3. ...) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mal som na mysli vedenie samozrejme.

 

Tabuľku som kopčil a mazal pri nej skóre a body.

 

 

Slovan 2-0 Skalica 38.min

strely 21:23

Hovi Skalicu do finále nepustí. Ešte keby zlepšili obranu tak by potrápili Slovan, ale takto nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozeral som prvú tretinu včerajšieho zápasu.

No nemôžem si pomôcť ale bavil som sa o dosť viac ako pri druhej sérii.

Krásne góly, útočný hokej, bez chaosu v obranách. Ak titul, tak pre jedno z týchto dvoch mužstiev asi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov