Skočiť na obsah

Čo je pre vás sexi ?


starsi

Odporúčané príspevky

čo je teda pre vás sexi ? aj chlapci, aj dievčatá, čo je to, za čím sa obzriete ?

 

 

 

Muži odhaľujú 3 veci, ktoré sa im extrémne páčia - podľa článku z netu

Ak by testosterón hovoril, všetky ženy na svete by veľmi zaujímalo, čo by povedal.

Čo muži vnímajú ako najviac sexi ?

 

ABSOLÚTNE SEXI! Okuliare

Okuliare vytvárajú ilúziu možného zisku. Aj keď je to v protiklade so všeobecnou predstavou, ženy s okuliarmi v skutočnosti dávajú mužom nádej, že ich raz budú finančne podporovať.

 

ABSOLÚTNE SEXI! Lesk na pery

Čím viac lesku, tým sú muži šťastnejší. Lesklé, plné pery sú výnimočne zvodné a atraktívne. Lesk na pery je jednoduchou pomôckou, ako sa spraviť viac sexi bez toho, aby ste použili priveľa mejkapu.

 

ABSOLÚTNE SEXI! Spodná bielizeň

Spodná bielizeň je ako darčekové balenie, ktoré rozbalíme predtým, než si začneme vychutnávať darček. Vyberte si takú, čo sa k tejto úlohe hodí!

 

Ale aj muži aj ženy sú, samozrejme, rôzni. Snažte sa zistiť sami, čo priťahuje vášho partnera/ku a potom to “použite”. A predovšetkým --- zabudnite na všetko, čo podľa vás nevyzerá na vás “sexi”. Vo väčšine prípadov to nie je pravda. Sebadôvera a spokojnosť so sebou samým je to najpríťažlivejšie, čo môže byť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne to som chcela napisat, ako bejbe nadomnou :lol:

 

plus nechapem preco starsi kopirujes UPLNE tie iste vety sem, na FSP, aj na Post Forum, a vzdy dvojmo zakladas tu istu temu tam, aj tu....

 

clanky si viem najst aj sama, od toho nie su diskusne fora, ze sem vzdy smarim, co na nete najdem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keďže už sú tie časopisové vedomosti tu, skúsime ich využiť tým správnym smerom a budeme dúfať, že starsi si odpustí kopírovanie všetkých článkov o erotike, ktoré nájde na nete ... ok ?

 

skutočne to nemá význam, kopírovať vie každý.

zadanie témy je upravené.

 

 

čo je teda pre vás sexi ? aj chlapci, aj dievčatá, čo je to, za čím sa obzriete ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sexi je pekny, taky sibalsky usmev

strnisko ;)

ked muz pekne vonia

ked je galantny k neznejsej polovicke

ked vie byt nezny, ale zaroven vasnivy, a vie, kedy treba pritvrdit :lol:

 

 

a taky je moj a preto ho zeriem :)

 

 

takisto je sexi aj muzske spodne pradlo, pre mna specialne boxerky :) ostatne sa mi nepacia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ako pralinke, i mne sa zdá veľmi príťažlivá veselosť. :lol:

 

nie nacvičený strnulý americký úsmev s vycerenými zubami, ale naozajstná veselosť, pri ktorej sa robia jamky na lícach a žiaria oči. to je i jedna z vecí, ktoré si na ženách všímam ako prvé.

 

a funguje to aj naopak, ak je dievča či žena mrzutá alebo zamračená, pripadá mi oveľa menej príťažlivá a nezachráni to ani dokonalý mejkap alebo nádherný odev.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, veselost u chlapa posobi sexi, sibalskost, vtipnost ...

taktiez taky zvlastny podpichovacny usmev a vyraz v ociach

 

paci sa mi ked je chlap istym sposobom este stale niekedy blaznivy chlapec, s ktorym sa da hrat :) a zaroven zodpovedny, starostlivy, ked posobi chlapsky a zaroven vie byt este stale blaznivym chlapcom

 

a ako pralinka povedala, nezny, ale i vasnivy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

starsi co tak uz konecne sem nekopirovat veci z portalov ako wanda.sk a a podobne? :lol:

To je tiež pravda, pri najbližšej príležitosti hodím so starsim vážnu reč medzi štyrmi očami a dvoma pivami.

 

 

A aby som aj ja mal čo k téme povedať:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes mi to Axel za prítomnosti Linkmana "vysvetlil" asi myslel na túto tému. :lol:

 

budem ho čiastočne citovať: "... to je tá čašníčka čo jej pozeráš na kozy keď ide okolo ..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sexy:

 

- je dlhý preeeeeeeeeeeeeeedlhý pohľad do očí

- sú svalnaté mužské nohy

- jemné strnisko na tvári

- úsmev

- zmysel pre humor ( vedieť sa zasmiať aj na sebe samom )

asi stačí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie že sexi, ale priťahuje ma pekná, jemná, no dostatočne mužná vôňa... i keď som zadaná, za peknou vôňou sa otočím... :lol:

 

a ešte dobre upravené vlasy, i keď nie som zástancom gélov... niekomu sa to ale hodí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

premýšľam už pekne dlho, čo sem napísať

ináč je to ...

nie je to niečo určité, ja neviem , čo je pre mňa sexi ... niečo ma musí upútať, ale neviem čo ...

zmiešanina charizmy, inteligencie, humoru, zdravého rozumu, osobnosť, preblesknutie záujmu, intelekt, prejav, niečo, čomu sa hovorí sexappeal ? ... čosi ...

 

 

požičiam si slová jedného priateľa, charakterizoval to veľmi trefne :

 

"

proste musí mat oné.

ak nemá oné môže mať akokoľvek veľké iné oné aj tak nenahradia to oné.

"

 

 

:lol: tak akosi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strnisko, kratšia brada, a proste zarastená tvár /preto oceňujem, že v tomto mám na trnavákov celkom pozitívny vplyv :)/

mužná, pekná vôňa /axel, žiadne narážky na pot a pivo :)/

pri tmavovlasých mužoch sa mi veľmi zdá sexi výrazná farba očí, modré, zelené

pekné pery /a tie "okukávam" najmä na tom mojom ;) :lol: /

a pre mňa je sexi aj taký ten štýl obliekania typu sáčko, tričko, prípadne sveter alebo rolák a rifle k tomu

 

no nechce sa mi tu opisovať veci typu humor, intelekt, dôvtip, dávka porozumenia a nehy a podobne, zatiaľ som to zobrala z toho vizuálneho hľadiska

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, a zabudla som este na strnisko :)

 

ten moj byvaval hladucky ako detska prdelka, ale po tom co zistil ze sa mi paci jemne zarasteny chlap, ...akosi sa zabudol holit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pri tmavovlasých mužoch sa mi veľmi zdá sexi výrazná farba očí, modré, zelené

nahodou ku mojim krasnym ciernym vlasom sa moje skoro cierne oci uplne hodia :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa páči keď chlap vyzerá akoby ho práve zbili, ehm :lol: Spuchnutá pera a neprítomný pohľad, uaaaa, proste niečo na spôsob Ethana z Everwoodu.

 

No a niečo normálnejšie čo sa týka výzoru:

- strapaté vlasy (šak viem prečo ich tomu môjmu stále strapatím, hehe)

- úsmev

- normálna postava (tučný pre mňa určite nie je sexi)

- hocičo, čo ho ozvláštni a podtrhne jeho výzor (či už oči alebo oblečenie..)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co je podla mna sexi? no v prvom rade to musi byt zena :lol:

 

tak ale teraz normalne, co sa mi paci: mna velmi vedia uputat na zene oci - vlastne je to aj prve co si na nej vsimnem! no a pacia sa mi cierne linky, no a ine ozdoby oci - to ma vzdy vie zaujat! neznasam slnecne okuliare, ktore znemoznuju pohlad do oci... no a este sa mi pacia tzv. severanky - to znamena: malo pigmentu (biela v zime, biela v lete), rysave, a mozu byt aj tie typicke pehy :) no a este vzdy zaujme aj mily a privetivy (zvodny) pohlad :)

 

no a potom uz su to len take typicke veci ako napr. sukne, a samozrejme sexi je aj inteligencia a vasen! ;)

 

to je asi vsetko co ma teraz napadlo, urcite je sexi este aj viacej veci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov