Skočiť na obsah

Čo je pre vás sexi ?


starsi

Odporúčané príspevky

RoSo, horsie je, ked je pas tri krat sirsi ako zadok :) A tie oci zaberaju aj na mna.

 

Mne sa pacia vysoki muzi, sexi je pre mna, ked chlap o seba dba a udrziava sa. Nie je nic krajsie ako pekne muzske vyrysovane telo, jedno poznam a je priam bozske :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...

Muzi v oblekoch. ;) ;) :lol: Joj, pani, to aby ste nahodou nechodili na ziadne (ne)oficialne stretka z fora s oblekom, to sa rovno na vas vrhnem a hned bude zle :)

 

Ale myslim to vazne... To s tymi oblekmi. Muz v obleku je pre mna sexy... Nie taky uhladany a onaky, mozme mat pokojne i to strnicko, ci hocaky uces, ktory sa mu celkoho hodi, ale oblek... Ci uniforma. Ach, to je sexy. A este ak pekne vonia, ma krasny usmev a pohlad, rovno ho poprosim, co by sa so mnou nepodielal na prijemnej vyrobe deti ;)

 

A na zenach je podla sexy inteligencia ;) Rozvaha, dominancia... Inak to neviem opisat. Len treba patricnu damu spoznat a ak ma nieco z toho, tak okamzite sa mi podlamuju kolena. Ale samozrejme to zavisi aj od samotnej osoby a mojho rozpolozenia, hoci teraz mam jednu uzasnu spoluziacku a kruci to je zenska do voza i do koca.

 

Vseobecne ma vlastne pritahuje dominancia a silna vola, to moze dana osoba vyzerat i uplne skaredo, ale hento ma bude pritahovat aj keby som si vlasy od zurizovisti vytrahala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a keďže sa nudím, tak napíšem čo je pre mňa sexi na ženách :lol: :)

 

Čo sa týka vonkajšku: tak ako som už povedal, prvé čo ma veľmi zaujme sú oči - brána do srdca a do duše, veľmi sexi mi prídu čierne linky okolo očí, no alebo kadejaké očné tiene - proste oči ma vedia strašne veľmi zaujať (preto neznášam slnečné okuliare, lebo potom je akoby brána do duše zatvorená), čo sa týka tváre - páči sa mi prirodzenosť, radšej prežijem mierne nedokonalosti pleti ako viditeľne veľa make-up na tvári, ďalej sa mi na žene páči keď má tak pomenej pigmentu (severské črty) a trochu pehov nikdy nieje na škodu, vlasy - tak tu je veľa vecí čo ma vie zaujať, v podstate sa mi veľmi páči tradičný "chvost" - tzv. ponytail účesy (ale aj s ofinou), no a veľmi sexi sú podľa mňa aj sponky alebo kvety vo vlasoch (samozrejme v obmedzenom počte), a ešte čelenky a korunky sa mi páčia ... čo sa farby vlasov týka - tak sa mi páčia najviac brunetky a prirodzené ryšavky (blondínky mi nejako nesedia)... no a lepšie sú dlhé vlasy, ak má žena tzv. chalanský účes alebo nejaký strašný módny výstrelok - to ma akosi nezaujme, no a čo sa sa postavy týka, sexy je podľa mňa úplne obyčajná žena - nepáčia sa mi vychudnuté modelky a zase ani moletky - proste obyčajná žena :) Čo sa oblečenia týka - no tak jasne, že spodné prádlo je sexi (najviac sa mi páči klasické biele alebo ružové), no a potom úplne normálne oblečenie (ani ten výstrih po pupok tam nemusí byť), no a samozrejme sukne (nemusia byť mini) sú sexi, a na nohách - úplne normálne tenisky, vôbec netreba 10 cm opätky - načo to? Prirodzenosť je krásna!

 

Čo sa týka vnútrajšku (a čo je omnoho dôležitejšie): takže v prvom rade ma zaujme správanie a vystupovanie, najsexi je samozrejme inteligencia a dobrosrdečnosť, nepáči sa mi ak sa niekto až príliš predvádza, to že je niekto ukecaný je pekné, ale ak niekto mele-mele stále úplne odveci tak to ma skôr odpudzuje, takže sexi je príjemné vystupovanie, pekný pohľad, úsmev, šarm, neha, a podobné veci... no a bude to znieť divne, ale mne príde dosť sexy taká hanblivosť a utiahnutosť - lebo to vyvoláva takú tajomnosť (možno mystickosť) a to sa mi normálne že páči - taký ten pocit mám, že "čo sa asi tak skrýva v tejto žene" ... možno divné, ale čo už. A to je asi tak všetko, samozrejme sú vlastnosti a povahové črty ktoré sú sexy - ale to tu všetko nejdem vypisovať ... je toho veľa!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pacia sa mi muzi, ktori sa o seba staraju..nemam na mysli metrosexualov a im podobnych...jednoducho muz, ktoremu zalezi aby nemal cez 100 kil, ktory nefajci, neprehana to s alkoholom /typy sediace v krcme, ktore nevedia do coho by pichli, akurat tak do piva, mi pridu ako trosky/, muzi, ktorym zalezi na buducnosti /riesia to studovanim, vzdelavanim/, su ambiciozny a chcu nieco dosiahnut /a uvedomuju si na co maju a na co nie/...

 

trocha som zmenila mienku o tom vsetkom...mozno je to tym, ze predchadzajuci partneri boli mladi chalani, ktori si uzivali zivot, nepremyslali nad tym co bude, len nad tym co je..

 

 

 

...pevne vyrysovane telo /nie kopa svalov a vygumovana hlava/, ostre crty tvare, strnisko, siroke plecia, vona, vasen, tuzba....

 

:lol:

 

uz sa tesim na stretnutie s drahym :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Siroke plecia? Joj, doll, tak v tomto musim suhlasit. Muz ma mat siroke plecia, inak sa mi nepaci. Je to jeho neoddelitelnou sucastou tak isto, ako ma mat telo zeny tvar presypacich hodin.

 

Inak inteligencia je uzasne sexy... Prirodzeny sarm a zmysel pre humor a krasny usmev, joj.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo sa výzoru týka, tak nesmie byť ničím príliš výrazná (keby bola, tak mi ju niekto za chvíľu chmatne :lol:). Nie, proste taká šedá myška, ktorej miery sa zmestia do kategórie "všetko relatívne ok". Ona totiž dnes bude táto myška tým, že je výzorom nevýrazná, skôr vytŕčať, keďže všetky by sa len nasilu chceli páčiť kdejakými výstrihmi a minisukňami a patričnými opätkami a poslednými módnymi výstrelkami. A okuliare tiež neznášam na žene, musím jej vidieť do očí, lebo jednak ten pocit, že ona mi do nich vidí a ja nie, je skľučujúci a okrem toho ak sú dosť veľké (tzv. "mucha")v kombinácii s vyššie napísanými odevmi vyzerá ako pipka z Beverly Hills, ktorá sa chystá na nejakú "párty u bazénu" - a tento typ ja apriórne obchádzam (zrejme aj ony mňa :)). neviem či sa to dá chápať tak ako som to myslel, no... A samozrejme, dobrá vôňa vie zaujať asi každého.

 

No a vo vnútri, súhlasím s Aljakom, tiež sa mi viac pozdáva taký plachý, utiahnutejší typ (asi aj ja som), lebo cítim vtedy takú nadvládu nad situáciou, keď nadväzujem konverzáciu a okrem toho na takej osobe proste je čo objavovať po vnútornej stránke. Ak je ukecaná tak, že hľadám kade by som sa k slovu dostal a ak je taká strašne impulzívna, že proste chce zažiť v krátkom čase strašne veľa, tak to nič pre mňa. Inak platia veci, ktoré už tu boli spomínané x-krát ako úsmev, inteligencia, šarm a pod...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm, dovolím si pozastaviť sa pri aljakovom poste..

 

prvé čo ma veľmi zaujme sú oči - brána do srdca a do duše, veľmi sexi mi prídu čierne linky okolo očí, no alebo kadejaké očné tiene - proste oči ma vedia strašne veľmi zaujať (preto neznášam slnečné okuliare, lebo potom je akoby brána do duše zatvorená), čo sa týka tváre - páči sa mi prirodzenosť

tak čierne linky a tiene, či prirodzenosť? dosť si odporuješ...aspoň ja si neviem predstaviť, že by som za "prirodzené" označila dievča, ktoré má olinkované oči a ešte zrovna čiernou + tiene

radšej prežijem mierne nedokonalosti pleti ako viditeľne veľa make-up na tvári, ďalej sa mi na žene páči keď má tak pomenej pigmentu (severské črty) a trochu pehov nikdy nieje na škodu

teraz sa musím smiať - predstavila som si bledé dievča s pehami a čiernou linkou okolo očí :lol:

veľmi sexi sú podľa mňa aj sponky alebo kvety vo vlasoch (samozrejme v obmedzenom počte), a ešte čelenky a korunky sa mi páčia ...

kvety, čelenky a korunky vo vlasoch? :) dievča z barbie domčeka ;)

na nohách - úplne normálne tenisky, vôbec netreba 10 cm opätky - načo to? Prirodzenosť je krásna!

4centimetrové opätky sú zdravé ;)

sexy taká hanblivosť a utiahnutosť - lebo to vyvoláva takú tajomnosť (možno mystickosť) a to sa mi normálne že páči - taký ten pocit mám, že "čo sa asi tak skrýva v tejto žene" ... možno divné, ale čo už.

hej hej, divné... ale skôr preto, že si neviem predstaviť hanblivé a utiahnuté dievča s čierno olinkovanými očami ;)

A to je asi tak všetko, samozrejme sú vlastnosti a povahové črty ktoré sú sexy - ale to tu všetko nejdem vypisovať ... je toho veľa!

;) veď si sa dosť rozpísal, ďalšia strana hore-dole ;)

btw už si presne toto do tejto témy písal, len v skrátenej forme

 

 

 

pre mňa sú sexi tmavé oči a keď chlap pekne vonia :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak čierne linky a tiene, či prirodzenosť? dosť si odporuješ...aspoň ja si neviem predstaviť, že by som za "prirodzené" označila dievča, ktoré má olinkované oči a ešte zrovna čiernou + tiene

 

Prirodzenosťou som myslel, že nemá na tvári tak pol-cm vrstvu make-upu :lol: A že nemá narúžované pery, lesk stačí... A tie oči, no to je výnimka - to sa mi páči ak si niekto zvýrazní, lebo oči fakt vedia totálne upútať.

 

teraz sa musím smiať - predstavila som si bledé dievča s pehami a čiernou linkou okolo očí ;)

 

no možno si ešte nebola vo Fínsku alebo Švédsku, ale tam je to úplne normálka ;) Severanky

 

kvety, čelenky a korunky vo vlasoch? :) dievča z barbie domčeka ;)

 

ale nemusí mať všetko naraz :) no ale pekné to je, a napísal som že v obmedzenom počte

 

hej hej, divné... ale skôr preto, že si neviem predstaviť hanblivé a utiahnuté dievča s čierno olinkovanými očami ;)

 

nevieš? ja si viem ;) utiahnuté a hanblivé - to neznamená staromódne a zanedbané
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak presiel som norsko svedsko finsko, raz som siel dokonca v autobuse s asi 25 mladymi peknymi slecnami ale ani u jednej typickej "severanky" som si nevsimol cierne linky na ociach...vsetky decentny svetly makeup :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

netvrdím, že utiahnuté a hanblivé dievča znamená staromódne a zanedbané, len hovorím, že nepoznám žiadne utiahnuté dievča, ktoré by si maľovalo výrazné linky alebo nosilo kvety vo vlasoch..tým by sa dosť zviditeľňovalo a pútalo pozornosť, čo zrejme nechce, ak je hanblivé :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljak, lenze cierna je samo o seba vyrazna farba, takze ak povies, ze baba s ciernymi linkami, tak je skor samozrejme, ze to bude vyrazne - aspon ja to tak hodnotim ako baba, pretoze cierna farba sa na oci pouziva jedine tak a kazda baba vie, ze ci chce alebo nechce, dost jej to zvyrazni oci. Nuz dobre, mozno nie kazda baba, ja sama som vsak stretla jedine baby, ktore zastavali onen nazor.

 

Inak nehadam sa s tebou, tak ci onak podla tvojej predstavy by si potreboval nejaku princeznu, pretoze tu sexy vysnenu zenu, ktora by ta pritahovala, opisujes prilis... ako by som to povedala... nerealisticky, kontradiktivne, prozaicky a zasnene.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nič nie je lepšie ako krásni úsmev a šibalské oči ................. to je asi to najlepšie. Nehovorím že sa mi nepáčia aj iné veci ale tie čo som spomenul sú najlepšie.

 

 

k tomuto by som prirátal aj krásny úsmev :lol: ... nuž keď sa baba usmeje tak to stojí zato :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ale ja som zase nepovedal ani, že tá vysnená musí spĺňať všetko toto naraz :lol: Ja som len opisoval čo všeličo ma vie na žene zaujať... Je mi jasné, že presne takáto so všetkými vecami čo som tu napísal by sa hľadala ťažko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som hovorila s bývalou spolužiačkou ...

je to fajn baba, šikovná bohatá obchodníčka a silná svojrázna osobnosť, len je hodne pri tele, vždy taká bola, už ako mladé dievča, ale tie svoje kilá nosí s dokonalou noblesou obklopená červenými a fialovými farbami ...

 

má priateľa, s ktorým sú naladení na jednu vlnu, len ten priateľ má nejakých šesťdesiat kilo aj s posteľou, a zbožňuje na nej každý fald ...

 

teraz bol voľaktorý deň spln, išli sa prejsť, a spolužiačka pozerala na mesiac s tým, že : "ten je dnes tak krásne guľatý ... " a on zamilovane dokončil : " ako tvoj zadok !"

 

už len to, ako to rozprávala, bolo božské :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Keď tu píšete o tých strniskách... mne sa často nechce holiť tak nejaké to strnisko mám, ale moja mladá to neznáša, tak buď oholiť sa alebo žiadny sex! :) :) :lol:

 

 

Dnes v škole som čakal na profáka spolu so spolužiačkou... vysoká blodína, štíhla, dlhé nohy, čierne topánky na vysokých podpätkoch, za chvílu prišla ďalšia spolužiačka, tiež blondína, vlasy do polovice chrbta, obtiahnuté rifle a došla s kamoškou (ktorú som predtým nikdy nevidel), tiež dlhovlasá blondína, zelenohnedé oči, vysoká a štíhla, tvár ako obrázok... boha čo som ja komu spravil...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

tieto dámy majú o tom, čo je sexi, svoju predstavu.

hoci je to veľmi pravdepodobne z kategórie OCD, obsedantno kompulzívna porucha, ako u ľudí, ktorí donekonečna líhajú pod nože aby vylepšili svoju tvár, kdejaké partie na tele, a keď sa už na skutočne odborné zákroky minú peniaze, nastávajú priam katastrofické scenáre. občas je znetvorenými ľudmi a ich telesnými partiami plný net.

 

toto je trochu "príjemnejší" spôsob, ako byť sexi ... tieto dámy sú tiež každú chvíľu kdesi v galériách na nete či v médiách, v skutočnosti to zrejme priveľmi príjemné nie je ...

sexi ?! ... :

 

http://casprezeny.azet.sk/clanok/105866/extremne-prsia-vam-vyrazia-dych-kolko-kil-navyse-vlacia-tieto-zeny.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pohľad - iskra v očiach, strnisko (nemusí byť), páčia sa mi aj fúzy alebo pekne upravená briadka, vlasy na sluchách prešedivelé (nie je nutné), dĺžka vlasov nie je podstatná, humor, smiech, čo ja viem čo ešte...Mal by mať správnu dávku drsnosti a nehy, mal by vedieť, kedy si stáť za svojím a kedy ustúpiť.

Ak má chlap byť sexi pre mňa, musí vyžarovať také špeciálne fluidum.

A pravdaže vekovo primeraný.

Takých vo veku mojich dcér si už môžem akurát tak s potešením obzrieť, nech aspoň oko poteším. :zubiska:

tak to, čo sem dala Game, je sila. neviem, kto už len by chcel také balóny, veď z toho aj chrbát musí bolieť...všetkého s mierou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pohľad - iskra v očiach, strnisko (nemusí byť), páčia sa mi aj fúzy alebo pekne upravená briadka, vlasy na sluchách prešedivelé (nie je nutné), dĺžka vlasov nie je podstatná, humor, smiech, čo ja viem čo ešte...Mal by mať správnu dávku drsnosti a nehy, mal by vedieť, kedy si stáť za svojím a kedy ustúpiť.

takych nas je tu cela kopa :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov