Skočiť na obsah

Jouzinova kampaň pre FS2 SCP


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ok ludia dufam, ze mi to vydrzi nejaky ten cas. Pustil som sa do dokoncenia svojej kampane, ktoru som zacal vymyslat spolu s modelovanim Prometheusa a O'Neilla.

 

Mam uz napisany pribeh a nejakych 7 misii. Akurat co ma brzdi je texturovanie Promethea a O'Neilla kedze modelovat ako tak uz viem ale v texturovani som lavy. A prosil som uz aj na HLP fore ludi ci by nehelfli ale nejako no response od nikoho :lol: Som dufal ze aspon Karajoma sa ozve ked som sa s nim ako tak skamaratil ale ani on. Tak neviem ma niekto z Vas ako take skusenosti s texturami a texturovanim lodiciek do FS2 ?

 

Hmm aj ked nakoniec mam pocit, ze to dopadne zase do zabudnutia (skola, praca, kocka, malo casu) a po nejakom roku Vam tu budem zase pisat, ze zase som sa do toho pustil a tak to pojde az do staroby :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jovzin

    4

  • Sniper

    2

  • Tom

    1

Top prispievatelia v tejto téme

To budem rád, že nadšenie ti vydrží, len to rob ako ti hovorím. Keď to budeš mať tak to vypusti pre testovanie a keď to bude OK môžeš tam pridávať mody. A potom už len testovať a testovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

hmm no ani ne je to v stadiu FROZEN. Neni uz velmo cas na mod scenu ani dokoncit tie moje lodky co som robil z filmov Stargate neni cas :lol: Sry mozno raz ak ma to zase chyti tak to konecne dokoncim :)

 

Zatial je to take nijake ani tak ani tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Hmm tak vela napadov na tu moju kampan a tak malo casu.

Som nedavno dopozeral jedno anime co som pozeral ako maly chlapec a az teraz po 14 rokoch som ho konecne pozrel cele. A mi vnuklo tolko napadov na tu moju kampan. Skoda ze no time no time :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov