Skočiť na obsah

Miss Slovensko 2008


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 34
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    6

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    5

  • Bijou

    3

  • valcik

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

súťažiaca, ktorá bola podľa fotky mojou favoritkou na víťazku, odstúpila. dopadlo to teda úplne inak, ako som odhadoval a aj preto takéto "súťaže" nepovažujem za dôležité. ak porota zvolí miss z dievčat, ktoré sú nastúpené na pódiu, vôbec to neznamená že vybrali najkrajšiu spomedzi všetkých. maximálne najkrajšiu z 12 zúčastnených. : )

 

nech vyhral kto chcel, fotka klame. možno má víťazka čaro, ktoré obrázky nevedia sprostredkovať, kto vie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa je tá baba, čo vyhrala príbuzná Peter-a Galagher-a :lol:

Obrázok

 

ale hlasovala som za ňu, tak sa nesťažujem, i keď skôr to bola moja favoritka preto, lebo som mala tušáka, že takúto babu vyberú... som jasnovidec :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to práve neviem, bijou. nesledoval som to, ale včera som sa náhodou počas diskusie dozvedel, že odstúpila Matalová s číslom 7, dôvod som nezachytil. dúfal som, že to sem niekto napíše, ale tuším nie som jediný, kto si to nechal ujsť. : )

 

ja som si tipol víťazku len podľa obrázkov, ktoré v tejto ankete uverejnil L.E.G. von Trips, inak to išlo úplne mimo mňa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ta Veronika Matalova (nr7) tam vcera bola... tak neviem ake odstupenie :lol: to asi nejaka bulvarna kachna!

 

btw. ked uz sme pri tej Veronike ... mala prekrasne oci, a tak trochu som dufal ze vdaka nim aj vyhra nejaku cenu, ale nic :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž neviem či práve Slovenka takto vyzerá, možno Polka alebo tak ale asi ako jediná v tom obchode sa normálne zhovárala s tou predavačkou zatiaľ čo ostatné ten rečový prejav nič moc :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov