Jump to content

Ako píšete @?

cizy
 Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• RoSo

3

• tomassi

4

• lopata555

3

• David

4

Top Posters In This Topic

co je toto za temu? xD paralelne sa moze spravit tema ako pisete # $ % ^ atd, ci nieco mi uslo? :lol: najprv som mal pocit ze sa tu bude preberat nieco ako, ci pouzivat @ pri pisani emailovych adries do prispevkov vo verejnych forach, newsletteroch atd, ale toto, lol.

co je toto za temu?

trochu sa postavím úbohému @ na obranu ... naučili ma kedysi jeden spôsob písania, ten som používala, netušiac, že ich je toľko, raz darmo, som úbohý veľmi mierne pokročilý laik :lol: ... na niečo to predsa len bolo dobré :)

leg ide o to ze ked pouzivas @ v prispevkoch na forach, v roznych textoch atd tak ten mail je automaticky zahrnuty roznymi botmi ktori si ta pridaju do spam databazy

preto je lepsie ako @ pouzivat pri udavani svojej adresy na forach slovicko at alebo slovom zavinac...

Píšem ho pravačkou ako normálne malé písané a s pretiahnutým chvostíkom. Na klávesnici ako ALT64 - ľavačkou držím ALT a pravačkou vyťukám 64.

trochu sa postavím úbohému @ na obranu ... naučili ma kedysi jeden spôsob písania, ten som používala, netušiac, že ich je toľko, raz darmo, som úbohý veľmi mierne pokročilý laik :lol: ... na niečo to predsa len bolo dobré :)

to akoze v pripade ze ti vypadne tlacitko shift na klavesnici aby si potom @ vedela aj inak napisat? :)

• 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

aj ja považujem za múdrejšie-jednoduchšie riešenie stalčenie

niektorej z dvoj-trojkombinácií kláves

ako si @ najprv nájsť a potom stláčať Ctrl+C a Ctrl+V

• 1 month later...
  • 9 months later...

@ ak budete písať v linuxe tak len pravý ALT+v, pri anglickej klavesnici shift+2. Tie ostatné kombnácie sú vo Win. Ja som vtedy používal len 3 varianty, anglická klavesnica a tam shift+2, ALT+64, a pravý ALT+v.

@ ak budete písať v linuxe tak len pravý ALT+v

Keď už si to spomenul, v linuxe písanie @ funguje aj kombináciou pravý alt + 2. Podobne je možné pomocou pravého alt na sk klávesnici písať väčšinu znakov, ktoré sa na anglickej klávesnici píšu s použitím shift.

• 1 year later...