Skočiť na obsah

Ako píšete @?


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 60
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    4

  • David

    4

  • RoSo

    3

  • lopata555

    3

Top prispievatelia v tejto téme

co je toto za temu? xD paralelne sa moze spravit tema ako pisete # $ % ^ atd, ci nieco mi uslo? :lol: najprv som mal pocit ze sa tu bude preberat nieco ako, ci pouzivat @ pri pisani emailovych adries do prispevkov vo verejnych forach, newsletteroch atd, ale toto, lol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co je toto za temu?

trochu sa postavím úbohému @ na obranu ... naučili ma kedysi jeden spôsob písania, ten som používala, netušiac, že ich je toľko, raz darmo, som úbohý veľmi mierne pokročilý laik :lol: ... na niečo to predsa len bolo dobré :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

leg ide o to ze ked pouzivas @ v prispevkoch na forach, v roznych textoch atd tak ten mail je automaticky zahrnuty roznymi botmi ktori si ta pridaju do spam databazy

preto je lepsie ako @ pouzivat pri udavani svojej adresy na forach slovicko at alebo slovom zavinac...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Píšem ho pravačkou ako normálne malé písané a s pretiahnutým chvostíkom. Na klávesnici ako ALT64 - ľavačkou držím ALT a pravačkou vyťukám 64.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu sa postavím úbohému @ na obranu ... naučili ma kedysi jeden spôsob písania, ten som používala, netušiac, že ich je toľko, raz darmo, som úbohý veľmi mierne pokročilý laik :lol: ... na niečo to predsa len bolo dobré :)

 

to akoze v pripade ze ti vypadne tlacitko shift na klavesnici aby si potom @ vedela aj inak napisat? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 9 mesiacmi...

@ ak budete písať v linuxe tak len pravý ALT+v, pri anglickej klavesnici shift+2. Tie ostatné kombnácie sú vo Win. Ja som vtedy používal len 3 varianty, anglická klavesnica a tam shift+2, ALT+64, a pravý ALT+v.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@ ak budete písať v linuxe tak len pravý ALT+v

Keď už si to spomenul, v linuxe písanie @ funguje aj kombináciou pravý alt + 2. Podobne je možné pomocou pravého alt na sk klávesnici písať väčšinu znakov, ktoré sa na anglickej klávesnici píšu s použitím shift.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov