Skočiť na obsah

Byrokracia


Sniper

Odporúčané príspevky

Potrebujem do jednej 'firmy' poslať niekoľko čestných prehlásení. Keďže som časovo viazaný, musím konať rýchlo a najmä bez chyby.

Takže ak chcem podať čestné prehlásenie, stačí že napíšem na papier A4 niečo v zmysle "Ja dolupodpísaný blabla čestne prehlasujem blabla...", podpíšem a odovzdám? Alebo treba si to nechať niekým "overíť" (notár a pod.)? Môžem na jeden papier napísať viacero čestných prehlásení?

 

Neviem či tu máme niečo podobné, ale táto téma sa hodí ak potrebujete niečo poradiť v ohľade rôznych papierov, dokumentov, dokladov a pod.

 

 

Do tejto témy píšte otázky na riešenie vlastných záležitosti z tejto oblasti. Všeobecné príspevky o byrokracii môžete smerovať napríklad do tejto témy. C.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 9
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • game

    2

  • Cactales

    1

  • Vilma Flinstonova

    1

Top prispievatelia v tejto téme

axel, z osobnej skúsenosti viem, že stačí odovzdať neoverené čestné prehlásenie v podobe, akú si naznačil - A4 s uvedením, čo vlastne prehlasuješ a podpis. ak ich treba viac, napísal by som ich oddelene na samostatné papiere.

 

odovzdával som prehlásenie, že nie som v danom období poberateľom iného príjmu, išlo o Daňový úrad. akceptovali ho, nemali námietky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A4 s uvedením, čo vlastne prehlasuješ a podpis. ak ich treba viac, napísal by som ich oddelene na samostatné papiere.

No asi tak si to predstavujem. Tých papierov bude asi 6-7, takže im príde menší balík :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokiaľ viem, čestné prehlásenie potvrdzuješ svojím vlastným podpisom, ale videla som už aj také, ktoré bolo treba potvrdiť , kdesi na matrike či kde / ale to bol vlastne potvrdený podpis /

 

malo by vypadať asi takto :

 

ČESTNÉ PREHLÁSENIE


Dolupodpísaný/á/……………………….…………………………………………………..........................

nar: …...................................………………. rodné číslo .................……………. .. …….. 

bytom……………………………..................................................................................

…………………………………………………………………………………………….....................................




Týmto čestne prehlasujem, že:









V .............. dňa ………….........									 Podpis: ………………………….
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tými podmienkami je (spravidla) vek nad 18 rokov a to, že dotyčná fyzická osoba nebola súdom pozbavená, alebo jej súdom nebola obmedzená spôsobilosť na právne úkony.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov