Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

Keďže som si všimol že je tu viacero tém, čo sa dialo v škole, zaslúži si táto problematika svoju tému.

 

Dnes sme mali prednášku z Dejín politického myslenia, dostali sme zoznam literatúry asi 30 kníh :lol: a jeden spolužiak sa spýtal či by okrem toho zoznamu nemohol ešte nejaký iný dostať :)

Teraz neviem či sa mu nepáčil, alebo sa mu málilo :)

Ale ako na to pozerám, toto bude masaker ;) aj Hitlera sme preberali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam tento semester Vseobecne hospodarske dejiny... som si to vybrala, ze nieco zaujimave mozno..ale to je hruza :) tam su sami manici milujuci dejepis...ja som si to dala ze odlahcenie semestra, len za 2 kredity, a asi to bude fuska :)

 

mame teraz aj Pravo...celkom sa to da pocuvat, aj sympaticka prednasajuca, a tak napriek tomu ze to je do pol siedmej, tam chodit budem :-)

 

Statistiku zatial zvladam, ale dokedy, som zvedava ;)

 

Financie a mena, ta teta je niecim nadopovana, ma okolo 62, ale furt jej to melie a melie, a my nestihame pisat a vnimat ju ;)

 

Marketing tam sme schytali sympatickeho cviciaceho, okolo 26, ma taky dobry pohlad na vyucbu, nie teoreticke kecy, ale veci z praxe, a hned je to zaujimave, popritom si mame vymysliet navrh firmy, zalozenie, jej zivot, a budeme vypracovavat dalej co sa s nou bude diat ;)

 

este mam cudzie jazyky... na AJ je super typek, rok ucil v Kanade na strednej, rok v Izraeli, a zaujimavo vedie hodiny.... ;)

NJ nic moc ucitelka, je mi nesympaticka...

 

na Informatike mame polo-talianku, taka zlata usmievava okolo 27 ;)

 

a to je tusim vsetko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na spomínanej prednáške bola sranda. Profka hovorila nejaký príklad z obdobia rasizmu, veta znela asi takto: "Kedysi to bolo tak, že aj električky mali vagóny pre bielych a pre negrov..."

 

... sa nezdá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

akože, mali sme písomku, hovadina jak delo... podklady som ani nečítala (no polku som síce dala, ale aj to bolo čítané z poznámok, kde bolo tisícpäťsto skratiek a tretina z nich neznámych)... ťaháky som mala pripravené poctivo (ďakujem :-*), niečo v čižmách, niečo pod kolenom, vo vačku...

a aj tak mi to prd pomohlo! otázky vcelku smiešne... neviem, či poznáte ten pocit, že prebehnete otázky a nezostane nič iné len sa nad tým pousmiať (chápaj - neviem ani hovno)... dostala som aj slušný stres, že odovzdám čistý papier a budem vyzerať ako dilino, ale keď som sa tak popozerala po triede, hneď opadol - väčšina ľudí beznádejne zahľadená von oknom (...čo to asi znamená ), tí ktorým vidím papiere majú akurát tak podpis a nejaké tri písmená niekde tipnuté... :lol: ešte som sa snažila tváriť inteligentne pol hodinu do odovzdania, ale nič ma neosvietilo... no proste sranda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa dnes čakali krásne prekvapenia. Pred nemčinou som sa dozvedela, že píšeme sloh. Písali sme. Zrejme bude úchvatný. Pred NOS-kou, že máme test. Filozofia po Kanta. Výborne. Ešte mi aj madamme oznámila, že to s tými mojimi vymeškanými hodinami vyzerá tak na komisionálky.

 

Aspoň, že sme mali iba 5 hodín a zajtra je voľno :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a začínam myslieť na skúšky. Ten čas rýchlo letí, za chvíľu prvý rok za mnou :lol:

 

Na Demografii sme mali profáka čo bol bývalý lampasák, tak sme si to užili :)

 

Ale tento bol aspoň aktívny, aj sa nás na veľa veci pýtal, najčastejšie mňa lebo som sedel vpredu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes škola nebola...

neviem, či sa mám z toho tešiť alebo... mohla som spinkááááť... :lol: nik nám nedal vedieť...

 

čo sa skúšok týka, prvú mám už 10.apríla... bez opravných... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes ako aj po iné dni nuda, nuda, nuda... sere ma tá škola už, nebaví ma to, hovadiny musím odovzdávať, ani špetku záujmu v tom neviem nájsť...

rozmýšľam, že si dokončím o rok bakalára (ak sa podarí) a vo februári 09 dávam prihlášku inam... otvorili odbor, čo je ako stvorený pre mňa (LABORATÓRNE VYŠETROVACIE METÓDY V ZDRAVOTNÍCTVE), kebyže toto existuje v dobe môjho podávania prihlášky, už som tam, ale zase na druhej strane, by som nespoznala cizyho, čo by bola životná chyba :lol:

táto škola mi nič nedala... akurát tak vedomie, že je naozaj veľká blbosť študovať len pre titul niečo, čo človeka nebaví...

ovšem, je stále vysoko pravdepodobné, že toto trápenie dokončím s titulom a nevzdám to, neviem ešte ako to dopadne...

hlavne sa bojím, že takú dobu po strednej škole nespravím prijímačky inam už (biola a chémia sa zabúda rýchlo)... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nás v škole ešte zatiaľ nič nebolo. Ale BUDE. A poriadne sa zapotíme.

 

 

Kokos, už iné nátlaky v schole.

Počúvaj hishamita, ty v poslednej dobe nejaké legoviny chytáš.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh, Axel, práve táto k nim nepatrí - už ani neviem kedy som sa naučila toto slovíčko písať takto, no od L.E.G.-a to nebolo :)

 

Faka, som si myslela, že v stredu poobede už budem mať fajront, ale kdeže, vo štvrtok akožematurita z NOS-ky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou

 

Neboj sa prídeš do toho :)

Tiež som mimo školy, biológiu som nemal dva roky, často som ju flákal, takže som mal chabé základy....ale teraz do toho už prichádzam, dá sa to, ak vydržíš(i keď výdrž je moja slabá stránka) tak sa ti to podarí...ale našťastie chémiu sa nemusím nadrtiť :lol: , lebo prijímačky mám z biológie(Systematická Biológia a Ekológia).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiborco

 

no snáď to tak bude, je to na Lekárskej fakulte, to je môj sen :)

 

Systematická Biológia a Ekológia

jeeej, na to som aj ja robila prijímačky, ale som sa vykašlala na učenie, ako v tej dobe na všetko, došla som tam v strašnom stave, asi tak, že rýchlo musím dopísať a vypadnúť, lebo určite odpadnem alebo sa povraciam :lol: a skončila som 3 body od posledného prijatého :) tie otázky som podcenila, vo väčšej časti tam bol uvedený konkrétny živočích/rastlina (čo som poniektoré prvýkrát počula, že existujú) a bolo treba to pozaraďovať... veľa šťastia, nech nedopadneš ako ja !
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vďaka, aká zhoda okolností...tie živočíchy sa pre mňa(najmä vtáky  :lol: ) dajú...s rastlinami je to blbšie...a ozaj boli tam otázky typu DNA, RNA atď? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bolo to delené na sekcie, genetika, systematika zivocichy, rastliny, telo cloveka, mikroorganizmy, ekológia, presne si nepamätám už aké to boli sekcie, ale bolo tam zastúpené v podstate všetko. Mne sa zdalo mätúca hlavne tá ekológia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, že som dnes ráno išla na prednášku, bo prišiel magister a nie profesor a ten si pre daného profesora spravil prezenčku...

takmer polovica ľudí tam nebola... a nemohli sme nikoho pripísať, bo to kontroloval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dnes to bola pekna nuda na prednaske..a tak sa moja bilancia obmedzila pocas hodiny na zjedeny pomaranc..nasledny futbal s pomarancovymi supami..a yavrsili sme to namornou bitkou, kde som len tak tak vyhral :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, že som dnes ráno išla na prednášku, bo prišiel magister a nie profesor a ten si pre daného profesora spravil prezenčku...

U nás sa oplatí chodiť na prednášky, profáci si robia prezenčky a aj na základe nich uvažujú či udelia zápočet alebo nie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov