Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

Mám uhradiť nejaký poplatok za nejakú prolongačnú známku, poštovou poukážkou. Nevie niekto aký typ poštovej poukážky sa na to používa? Či to je jedno? Potrebujem to pronto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

KONECNE sa mi podarilo zapisat!!!! najprv sa mi neslo prihlasit, potom ked to opravili tak som sa mohol prihlasit, ale chybala tam moznost zapisu, az dnes doobeda to tam konecne nabehlo a mam to za sebou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Konecne uz viem ake budem mat vlastne predmety tento zimny semester, cele leto bol v tom bordel lebo MAIS nam nevedeli poriadne nastartovat, a aj ked stale nejde, tak aspon mame studijny program uz k dispozicii :) Takze mozem sa tesit na 18 hodin tyzdenne zaujimavych predmetov a prednasiek :lol: A este neni rozvrh, a tak dufam ze to nebude ako minuly semester ked som z domu (Prievidza) odisiel v pondelok rano o 5tej z domu a vratil som sa piatok o 20tej! Je to tazke prekonat, ale verim ze este existuje aj horsi rozvrh ... Takze 1.oktobra je tu start :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odisiel v pondelok rano o 5tej z domu a vratil som sa piatok o 20tej! Je to tazke prekonat

spolužiak chodil celý prvý rok nedela o 11:00 a domov prišiel piatok takmer pred jedenástou večer

 

posunuli nám rozvrh, neznášam voľné hodiny :lol:

dens idem na dve nemčiny a tým uzavriem týždeň

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potešilo ma, že sa mi včera podarilo bez problémov a čakania uzavrieť zápis (predtým som sa zapísala už online, teď som si bola už len po nejaké papiere a známku na isic plus pečiatku do indexu). A konečne mi vyšla s rozvrhom výberová francúština, tak som si ju tam hneď aj šupla, aj keď kreditov mám už dosť a bude to len tak navyše, tešíím, ja ten jazyk milujem a už ho pomaly zabúdam, tak dúfam, že to bude na dobrej úrovni :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Boha! Takto za tyzden nam zacina semester a nejako sa im nechce zverejnit rozvrh hodin, no to bude asi fakt "skvely" rozvrh ked si na nom davaju tolko zalezat! Tak ked im to uz tak dlho trva ako odskodne ziadnam volne piatky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom fajn, môžem si spraviť pondelky a stredy voľno, nezačínam skôr ako o jedenástej a všetko mám tak kľudne poobede oddychovky  :lol:

 

ale 7:50 do školy, no neviem, či by som sa smiala  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuuu, tak ja si nový rozvrh neviem vynachváliť, piatok voľný, streda po desiatej detto, inak len 12 hodín týždenne v škole mi to vychádza, kebyže nerobím popritom môžem šunky válať veselo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som neni spokojny :lol: Skola od pondelku do piatku! Toto som praveze nechcel!!!

 

Spokojny som akurat s tym ze v pondelok zaciname az 14:40 ... no ale inak spokojny niesom vobec! A koncit v piatok o 14:40 - toto som si fakt neprial vooooobec!!! No a navyse sa tam zrazu objavila anglina, ktoru nepisu ani v studijnom plane, to teraz nechapem co s nou ... ale celkovy dojem: Som smutny :)

 

 

nut ... pondelky volne nebudu (ta grectina je povinna), no a stredy akurat tak kazda druha :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam dva dni volne :) teda co sa skoly tyka, lebo robim

 

ostatne dni mam v skole dost huste, zacinam vacsinou o takej 8mej rano, a koniec je najskor o 17tej, resp v utorok o 20tej

 

akurat som sa vratila tiez zo skoly, jazykovej, kanadsky institut, a mame suuuuuuuuuuuuuuuper typka, ucitela, z Kalifornie, potetovany, s malym cirom na hlave, ale sympatak strasny, 2 hodiny ubehli strasne rychlo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pralinka, chodíš tam na anglinu, či french ? bo som pozerala u nich nejaké tie kurzy a celkom sa mi pozdávajú, len by som ešte rada počula od niekoho z osobných skúseností slovo-dve o kvalite kurzov etc. dikes :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam tam anglictinu :)

 

dnes som bola prvykrat, ubehlo to velmi rychlo, velmi zabavne, a uvolnene :)

rozhodne to nie je ako bezne v skolach - nuda pisanie gramatiky nuda dokola

je to dvakrat do tyzdna, po 2hodiny....

 

francuzstinu teraz zacal tam ucit daky Francuz, Noel, nemuselo by byt tiez odveci ;)

 

jeden kurz trva trimester, pisu sa dva testy, podla nich, musis mat nad 70%, aby si uspesne presla kurz, a dostala certifikat...pokial nie, dostanes len dake potvrdenie

prebera sa aj gramatika, robia sa aj cvicenia z knihy (ale to nie vela), cele je to o roznych hrach, pri ktorych sa clovek uci nove slovicka, a prestava mat ostych hovorit cudzim jazykom

 

robi sa vstupny test - posluch CDcka->porozumenie, slovna zasoba, gramatika, porozumenia citania textu, a osobny pohovor... nie je to nijako limitovane, len aby vedeli, kam ta zaradit, ziadne nervy :lol:

 

este nieco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam dokopy 20 hodin tyzdenne! Radsej by som 3 dni posebe tahal po 7 hodin (a v stredu len po 6) a mal potom nejake volno ako mat takto roztahane vsetko na cely tyzden a to sa mi vooobec nepaci!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov