Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

Axel to zase neprehanaj, na tejto skole je zdaleka najvychytanejsim oborom pravo a tam su taketo statistiky:

hlasi sa 10000, prijmu 500, vacsinou staci okolo 93%.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najprv si podavas prihlasky, az potom robis skusky ... ja som si na pravo nepodal, takze tam ist nemozem, ale keby som si bol podal, som prijaty :lol:

 

este idem 4.6. na VSE do Prahy, uvidime co z toho bude, ale akosi sa mi na to uz nechce ucit ..

 

a 3.6. idem na odborove testy z anglictiny - trhnut vsetkych zasranov, co si myslia, ze su frajeri, ked zmaturovali za 1 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

testy z anglictiny "zboznujem" :lol:

zmaturoval som z nej, ale gramaticky si uz vsetky zvrhlosti nepamatam, uplne bezna anglictina na komunikacnej urovni :) kazdy sa snazi robit si milion certifikatov, pritom v praci vas vyskusaju ci sa s nimi clovek dohovori, ak ano uplne staci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie certifikaty su fajn.

 

cim viacej mam toho v resume, tym lepsie. navyse, ucenim sa na statnicu som ziskal dobre znalosti jazyka ... ked by som chcel ist niekde na dlhodoby internship, prip. odist z bananistanu nadobro a nerobit hajzelbabu, treba mi kecat po anglicky viac ako vyborne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam CVcko uz takto dost plne a premyslam co dalsie vyhodit ked tam chcem nieco dopisat :lol:

nepisem tam moc znalosti, tie len tak povrchne ale hlavne prax a napln prace co som robil to povie viac :)

a zas ked mam v cv ze som x rokov robil vo firmach kde je firemnym jazykom anglictina, moc papiere nebudu chciet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis, nam profak, ktory stravil par rokov v zapadnej Europe a USA, vravel, ze zapadniari a Amici si davaju do CV uplne vsetko, prehanaju atd .. ja by som si z CV nevyhadzoval nic, co na tom, ze to bude kniha :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono zalezi od oboru :lol:

ale nechcem mat CVcko na 5 stran, 2 uplne stacia :)

co poznam personalistov, dost ich rozculuje citat take dlhe CVcka, vacsinou toho kandidata hned zahodia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no moc to sem nepatrí, lebo som nebola v škole, ale došli mi mailom od prednášajúceho výsledky - tzn, žiadny ťahák sa nenašiel, čomu som vážne rada... takže oficiálne zahajujem prázdniny, kreditov mám už dosť, jeden výberový predmet ešte neuzatvorený, ale to berem len ako taký navyše, takže je to jedno.... havaj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ako je to u ostatnych, ale u nas staci mat 50 kreditov, maximum je 60 (to ked je vsetko hotove)... no a ked je 50 mozes ist do dalsieho rocniku, ale musis si ich potom dorobit ten dalsi rok, lebo ak nie - proste letis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kreditov ja mám dosť už dávno, to netreba získať všetky? :lol:

ten rok nemusis mat vsetky, ale do konca 3tieho rocnika musis mat vsetky kredity...to znamena ze si to mozes davkovat, jeden rok viac druhy menej....

ale pohodlnejsie je robit vsetko ako pride

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som si dala mrte predmetov v zimnom, teraz už nebolo treba tak veľa, do tretieho ročníka mi zostáva spraviť už len 52 kreditov, čo je celkem v pohode, si myslím... unás minimum za semester je 20, za celý rok by sa to malo pohybovať od min. 40 do max. 90, pričom na bakalára musím nahrabať 180 kreditov, ale to asi všade :lol: takže tretí ročník, ak nerátam bakalárku mám niečo nad minimom, super havaj... asi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nás tiež treba mať najmenej 15 za semester, zimný som spravil v pohode všetko, teraz mám 21/30, v stredu blbá skúška, ale snáď ju zrobím. Snažím sa všetko spraviť hneď nespolieham sa na to, že si budem niečo prenášať - zbytočná robota navyše.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak matice za mnou, mám vcelku fajn pocit, len som pár vecí nestihol... Uvidíme, nakoľko moje výplody budú zodpovedať predstavám prednášajúceho, ale výpočtové veci by som mal mať OK... :lol:

 

Darkman, snáď ti to vyšlo :) Inak mám dojem, že si okolo mňa prefrčal na chodbe, ale istý si nie som... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak matice za mnou

Ty děláš skladníka ve šroubárně jako Plha? :lol:

 

Ja ešte neviem čo bolo v škole, ale viem čo ešte len bude :) tak v stredu vstupujem do jamy levovej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty děláš skladníka ve šroubárně jako Plha? :lol:

Prvá Hedgeho reakcia bola tiež, že on pozná len tie šesťhranné a pozeral na mňa jak bager do tvrdej hliny keď som hovoril, čo na tej skúške bolo :) Inak oficiálny názov predmetu nájdeš pri mojom rozpise kúsok vyššie, tak čo si budem druhý raz klávesnicu drať keď netreba :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nastastie ja Bc som, a snad za rok budem aj uz Ing.

mam za sebou asi najtazsi vikend tohto rocnika...dve ustne skusky pred najhorsimi profakmi, plus jedna pisomna skuska...

 

ale zvladla som :lol:

 

sice D,D, C ... ale podstatne ze mam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov