Skočiť na obsah

Problémy s FreeSpace


Nohiki

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • Tom

    5

  • Nohiki

    2

  • Jovzin

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Zrejme sú tri možnosti:

  • Súbor je starý a potrebuješ novšiu verziu
  • Chyba v samotnom SCP
  • Nemáš ho na správnom mieste
Matne sa mi zdá, že na starom Fóre sa niečo podobné raz riešilo, neskôr sa na to prípadne pozriem, ale inak s týmto nemám skúsenosti, tak ti inak asi nepomôžem.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Problem mozno ani nie ale toto je asi najlepsia tema

V Bearbaiting som znicil Engine subsystem Demona (alebo Demona neviem) presne ked skakal prec, zostal disabled s 1 Hull Integrity a nedal sa znicit:

Obrázok

problem s openAL som mal aj ja ale stiahol som si 1.5 pack a uz to ide

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A len tak tam zostal stáť alebo čo sa stalo potom s ním? Veľké lode bez bômb nezničíš, resp. minimálne potrebuješ niekoľko Trebuchetov na ich zničenie. Konkrétne pri Demonovi zhoď na jeho motory dva Heliosy čo najskôr ako je to možné. Zničíš mu motory aj zbraňový subsystém, takto ho prakticky vyradíš. Samozrejme kanóny s LRed treba vyradiť ako prvé lebo inak ti Demon vyradí celú flotilu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treba pozrieť do eventov (F4) či bol zničený. Ak hej, tak ho môžeš ignorovať. Tento bug sa mi stal par krát, ale väčšinou len pri nákladných lodiach, keď som im odpálil motory veľmi tesne pred warpom. Systém ich považoval ze "departed" aj keď mali zničené motory a zostali stáť na mieste, ale tvárili sa ako keby tam neboli a za pár sekúnd z ničoho nič zmizli. Pri veľkých vojnových lodiach sa mi to ešte nestalo.

 

Konkrétne pri Demonovi zhoď na jeho motory dva Heliosy čo najskôr ako je to možné. Zničíš mu motory aj zbraňový subsystém

Tu teraz nie som si istý, spomenul som si že Helios nemá taký ničivý dopad na subsystémy ako Harbinger (silná bomba z CFS). Takže dva Heliosy na zničenie motorov a zbraní súčasne asi nebude stačiť, neviem, treba skúsiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre ten openal problem: Treba stiahnut novy openAL tusim ho najdes ja na hard light fore niekde medzi odkazmi pri SCP downloade.

 

Ten Demon problem: Ako pise Axel asi sa to buglo. Kedze pises, ze otvorilo sa aj okno na warp tak asi to hra zobrala ze demon skocil prec cize tam uz vlastne pre zdrojak hry ten demon nebol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov