Skočiť na obsah

Valentín


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ludkovia mozte mi troska poradit :) Aj ked viem, ze musim mat vlastne napady ale vsak poradit mozte nieco. Kedze sa blizi Valentin a bude to pre mna prvykrat, ze ho nebudem travit za kompom pri WoWku ale s kockou. Kedze som panna (znamenie :lol: ) tak som dost romanticko zalozeny a este ako vzdy nie vsetko sa mi podari co si naplanujem. Preto sa chcem opytat co by ste mi poradili ako stravit Valentina s kockou. Kino, divadlo a podobne veci asi je troska otrepane, ja premyslam nad niecim zaujimavym, neobycajnym, napr vecera pri svieckach na nejakom romantickom mieste v prirode (lenze je na to asi dost kosa), a aby to nebola vecera pred odchodom s teplotou do nemocnice ;)

Alebo ma napadlo skusit nejaku chatu vybavit ale zas to som sa neskoro zobodil a asi uz budu chaty zarezervovane. Alebo hmm prechadzka v parku a tam pripravit tu veceru, ze by tam bol stol stolicky sviecky ale to zase je kosa, a neviem ci by tam tie stolicky a stol niekto neslohol napr romovia robte sa ze robite :)

Alebo ma napadlo napr upiect spolocne nejaku tortu alebo babovku v tvare srdca to by bolo pekne celkom.

Alebo mozte hodit nejake napady ? Skoda, keby bolo leto tak mam tolko romantickych napadov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosim ta nevymyslaj tie veci co vidis vo filmoch, ako vecera v parku za doprovodu hudby....

kup jej jednu ruzu, nieco sladke, zober ju na veceru a ak by si s nou pravidelne sexoval by som ti poradil ze na zaver ju dobre posexuj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu mi to pripomenulo jeden / samozrejme / americký film, kde vrcholom romantiky bola večera z košíka za svetla osvetľujúceho trávnik v strede štadióna uprostred trávnika :lol:

chce to prekvapenie, ale nie klišé ... keby si jej dal len tak omašličkované srdiečkové lízatko, bolo by to menej z lásky ? a nielen na valentína :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja chcem drahemu upiect nejaky dobry kolacik, mozno uverim veceru, kupime si vinko a posedime pekne doma v teplucku :lol: pre mna to nie je klise, lebo to som nikdy nespravila ak spolu prave nebyvame, napr ked su nasi prec, tak jasne ze varim, ale inak nie, cize cakat to urcite nebude :) tesim sa ;) ale to az v piatok, vo stvrtok mam dlho skolu, cize to asi moc oslavovat nebudeme, ale ved naco :)

 

prosim ta, len nevymyslaj nejake vecer vonku, chces aby ti tam zrmzla? ;) ani si to neviem celkom predstavit vonku, to musi byt divne, to mozes tak niekde na svojej zahrade spravit ;) a hlavne v lete, nie vo februari ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo jej nedaj absolútne nič

isto ju prekvapíš, to na 100% čakať nebude

 

inak sa čudejem,

že ešte nikto nezačal písať o neskutočnej amerikanizácii tohto sviatku

a že je to len taká pretvárka na vytlčenie peňazí

ozaj zastávate tento názor alebo ste proti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa na to nepozeram tak negativne, to co je v obchodoch je prehnane, ale to neznamena ze to co vidim musim kupovat...vo svojej podstate je to mily sviatok a nevidim dovod preco by som ho nevyuzila a takisto to neznamena ze drobnosti darujem len v tento jeden den

 

vianoce su uz tiez prehnane propagovane dobre ze nie uz v lete ale to neznamena ze izh teraz nebudem oslavovat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak sa čudejem,

že ešte nikto nezačal písať o neskutočnej amerikanizácii tohto sviatku

a že je to len taká pretvárka na vytlčenie peňazí

ozaj zastávate tento názor alebo ste proti?

problem kazdeho jedneho cloveka .. na mieste je otazka - preco by som prave v tento jeden den mal svojej polovicke dat vediet, ako ju mam rad? samozrejme, ruzicka isto potesi, ale netreba to prehanat, a uz vobec by som neriesil cele trsy kvetov, drahe vecere, nausnice atd .. skratka normalny den s trosicku inym podtextom
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NO ja davam obcas nejaku tu ruzicku aj vo vsedne dni ked ma napadne, ze chcem spravit svojej milej radost. Tak ju viem prekvapit s ruzou v ruke. Ako mam rad valentina ale tomasi ma pravdu asi by som mal prestat pozerat tolko tie USA romantikus filmy lezie mi to na mozog :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako mam rad valentina ale tomasi ma pravdu asi by som mal prestat pozerat tolko tie USA romantikus filmy lezie mi to na mozog :lol: :)

pozor možno to znie skreslene, ale ja som žiadne stanovisko nezaujal

 

len som sa počudoval, že to nikto ešte nevytiahol

lebo, keď sa na SVK začne hovoriť o Valentínovi, tak sa s tým okamžite začne vynárať amerikanizácia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzdy mi to vyslo tak, ze som na Valentina nemala pri sebe blizku osobu opacneho pohlavia..vzdy nastalo zoznamenie po Valentinovi :lol:

 

ale tohto roku uz nebudem sama... a isto to nebude take, ako "slavenie" Valentina dlhorocnymi zalubencami... je to len par dni /ehm, tri /, takze to bude take nevinne, mile :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som predtým Valentína ani nejak nevnímal...ale tento rok je to iné,keďže mám priateľku :lol: Už sa teším,keď dnes príjde,kúpil som jej ružu(je aj ozdobená) a malú bonboniéru :) ...ale podľa mňa je pravda,že zas na Valentína to netreba preháňať s nejakými extra super darčekmi...podľa stačí niečo milé a pekné... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK tak ja som to spravil takto nakoniec :lol: rano uz o 6:00 som bol hore aby mi mamina pomohla s upecenim babovky v tvare srdca :) Takze dam mojej milej tu krasnu babovku co je zo srdca ruzicku a mozno este dam jednu bonbonieru :) a dopozerame film co sme vcera zacali a tak moze to byt celkom prijemny vecer dufam ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Booože, Jouzin, prečo všetko tak dopodrobna riešiš.. trošku spontánnosti by to chcelo..nie plánovať si každú minútku..

K tým darčekom.. bonboniéru jej už nedávaj, to sa mi vidí trošku moc.. a aj tak myslím, že tá ruža by úplne stačila :lol:

Hlavne nestresuj stále :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Booože, Jouzin, prečo všetko tak dopodrobna riešiš.. trošku spontánnosti by to chcelo..nie plánovať si každú minútku..

K tým darčekom.. bonboniéru jej už nedávaj, to sa mi vidí trošku moc.. a aj tak myslím, že tá ruža by úplne stačila :lol:

Hlavne nestresuj stále :)

Ja neviem proste to je moj neduhm, ze vsetko planujem ale snazim sa uz neplanovat lebo to nikdy nedopadne ako som chcel :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No úspešný Valentín je za nami :) partnerka dostala tri ruže, ja čokoládové slimáky, išli sme sa prejsť, potom na večeru a pred hodinou sme sa rozlúčili a išli domov :lol: V nedeľu pokračovanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov