Jump to content

Dr. House

tiborco

Recommended Posts

Charakter Dr. Hausa - keby nebol tak dobry a kompetentny vo svojej praci, bol by hajzlik...ale povedala by som, ze ked si niekoho oblubime, dokazeme mu odpustit vela negativneho...takze OK

• 4 weeks later...

Pozerám len dva seriály, na axn Posledne bojisko zem a Hausa - na ktoromkoľvek programe kde ide, hoc som tie diely už videl. Je tak strašne protivný, arogantný, pomstichtivý podrazák až je pekný. Ale liečiť by som sa mu asi nedal - mäsiar jeden. :lol:

• 9 months later...
Strasidlo

Dr. House - jediný program, ktorý pozerám stále, pozerám len na STV, každú stredu sa teším na večerné dva diely a neviem sa dočkať! Zbožňujem toho geniálneho idiota! :lol: :)

Ryan Giggs

Serial o Houseovi som "objavil" len pred par tyždňami. Predtym som ho vždy ignoroval. Bola to chyba, je to pecka.

Dr. House pozerávam odkedy ho dávajú kdesi na našich tv, ale úplne sporadicky, keď je tam práve náhodou zapnuté tv, nevyhľadávam ho, a sem tam pozriem aj celý diel, tak jeden s dvadsiatich

problém asi bude že nepozerám už nehorázne dlhé roky, dokonca desaťročia žiadne seriály, vlastne ma žiadne nikdy nebrali / okrem nejakých detektívok, tie milujem / a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ... s týmto sa nedá pozerať seriál o geniálnom šialencovi s nechuťou správať sa slušne :lol:

Ryan Giggs

...a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ...

Hm, v kriminalkach vždy odhalia pachateľa. To ťa nefrustruje? Inak, Houseovi pacienti aj umieraju. :lol:
Eiensama

Zboznujem ten serial!... Ale nepozeravam ho. :lol: Ked nahodou ide, tak si ho pozriem, ale pre mna to uz nema cenu... Vsimla som si ho prilis neskoro, ked uz bezala druha seria, a to mi uz nestalo za to. Mozno si to raz stiahnem - nad original nie je. Keby to pripadne ide niekde uplne od zaciatku, tak sa na to vrhnem, pretoze ten serial je fakt skvely... Samotny House je super, len ako chlapa by som ho nechcela; bud by som zabila ja jeho alebo seba.

• 8 years later...
Sniper

Na JOJ začali teraz poobede vysielať Hausa. A sranda, s tým istým dabingom, čo bol na Markíze.