Skočiť na obsah

Dr. House


tiborco

Odporúčané príspevky

Pozerávate tento skvelý seriál? :lol: Podľa mňa je to jeden z naj seriálov,pozerám to aj od slovákov a aj maďarov(u maďarov je lepší dabing :) ),momentálne v telke dávajú tretiu sériu...len škoda,že začiatok tretej série som premeškal :)

 

Ako sa vám pozdáva sarkastický a ironický Dr House? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tiborco

    6

  • nutrinka

    4

  • Ignatius

    3

  • bobsapp

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Tento seriál milujem! :lol: Síce som ho začal pravidelne pozerávať vlastne až nedávno, čo doteraz trpko ľutujem, okamžite sa u mňa katapultoval medzi to naj a dychtivo čakám, ako sa bude dej vyvíjať ďalej... :) Slovenský dabing nemá chyby, maďarský nepoznám, ale môžem zas povedať, že český je horší ako náš (pozerávam aj na Nove).

 

Sarkastický, ironický, zle oholený, tvrdohlavý a otravný House má proste všetky moje sympatie :) Tie jeho hlášky a spôsoby nemajú proste chybu... A inak odborník (pokiaľ mu neberú Vicodin ;) ) je to síce skvelý, ale mať ho za doktora by asi bolo hodne o nervy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ja zas pozerávam na Nove...o niejeaké 2 časti pozadu oproti STV.....Slovákov nemôžem pozerávať najmä kvoli dubingu, kedže som už zvyknutý na ten český.Tieto seriály z lekárskeho prostredia budú mať vždy úspech. A House má ešte aj super vlastnosti. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milujem ten seriál a milujem housa :)

k seriálu som sa dostala až pri druhej sérii, doporučovali mi ho viacerí už skôr, ale len tak náhodou som sa zapozerala, keď to sledovali naši a z tých housových hlášok som nemohla. potom som si od spolužiačky požičala prvú sériu a celú som ju s našimi v priebehu dvoch dní pozrela, desať častí za jedno popoludnie ;) ale stálo to za to, som sa strašne smiala

 

tá jeho irónia a totálny odpor k ľuďom a styku s nimi, fantázia... a najviac milujem "všetci ľudia klamú" :)

 

jaj a ešte som zabudla dodať, že tretiu sériu nesledujem, keďže nemám cez týždeň prístup k telke... ale ak by niekto poskytol :lol: /aj s prvými dvoma sériami.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hugh Laurie je skvelý herec...skutočnosti aký je to gentleman,on je angličan a má vyštudovanú antrpológiu na Oxford-e :)

K tomuto seriálu ma dotiahla sestra - pozrela si prvá časť,že aké to je,keď o Housovi tak básnili a nesmierne sa jej to zapáčilo a takisto aj mne...čo sa týka toho dabingu,tak kto má možnosť porovnať,tak asi potvrdí,že maďarský je skvelý...nehovorím,že ten slovenský je vyslovene zlý...ale v maďarčinu ten sarkazmus vyznieva oveľa lepšie,vôbec maďarčina je skvelý jazyk :lol:

 

Celkovo sa mi páčia aj tie prípady a príbehy - proste také doť netypické,ale aj dokonca aj lekári sledujú Housa,z medicínskeho hľadiska je to proste parádne...

 

House M.D. :)

 

btw.mohlo ostať v názve témy House M.D.,pretože originálne sa tak volá seriál...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Výborný seriál, především první série, celkem druhá série...ke třetí a třetí série se mi zdály už znatelně slabší

Libí se mi český (až na Wilsona) i slovenský dabing (svk sem sledoval, když to na nově ještě nešlo), ikdyž mají hlasy úplně jiný, než je originál

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
tiborco: to s tym hercom mas pravdu. Minule som cital, ze on je diametralne odlisny od postavy Gregoryho House-a. Je spolocnesky, mily, slusny.......a vraj ma problem s hranim Housa. Rozmyslal dokonca, ze to necha, ale zatial sa premaha, aj ked na ukor zdravia - trpi vraj totiz z toho tazkymi depresiami.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasné, pozerávam, milujem Housa :) Vedela by som o ňom básniť dlho, ale veď kto pozerá, ten vie :lol: Je proste fasa.

 

Zbožňujem tie jeho odfajče a to všetko ale napr. včera ma úplne dojalo jak mu to dieťatko chytilo ruku! Som sa normálne rozplakala pri tom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

pre fanúšikov, ktorí na to pozabudli, v lete nova opakuje housa od prvej série, každý deň 18:40 :lol:

 

a milujem túto scénu, akurát to bude dneskajší diel :)

 

House:

"Vitajte, chorí ľudia a ich milovaní! V záujme šetrenia časom a vyhnutiu sa nudným kecom neskôr, volám sa Gregory House, môžete ma volať Greg. Som jedným z troch doktorov, ktorí majú dnes na starosti kliniku."

Cuddyová:

"Krátke, milé, ber kartu."

House:

"Tento slnečný lúč je dr. Lisa Cuddyová. Doktorka Cuddyová riadi celú túto nemocnicu, takže, bohužiaľ, na vás nemá čas. Som radou certifikovaný diagnostik s dvojitou špecializáciou na infekčné choroby a nefrológiu. Som súčasne jediným doktorom, ktorý je v tejto nemocnici zamestnaný proti svojej vôli. Je to pravda, že? Ale nebojte sa, pretože pre väčšinu z vás by to dokázala aj opica s fľašou Motrinu. Keď už o tom hovoríme, ak ste patrične otravní, mohli by ste ma vidieť načiahnuť sa za týmto, toto je Vicodin. Je môj! Vy ho mať nemôžete! Ja nemám problém so zvládaním bolesti, mám problém s bolesťou. Ale kto vie? Možno sa mýlim. Možno som príliš sfetovaný, aby som to posúdil. Takže, kto chce mňa?"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre fanúšikov, ktorí na to pozabudli, v lete nova opakuje housa od prvej série, každý deň 18:40 :lol:

Vďaka ti, dobrá víla - skoro som to prehliadol :)

 

Btw - tá scéna bola práve v tom momente, keď toto píšem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uzasny serial, vcera sme kukli tri diely, uz sa neviem dockat dalsich :lol:

 

ta scena bola super, ale voebc cele to je super, tie housove hlasky nemaju chybu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sakra, som sa po skončení tretej série House spoliehal, že od maďarov budú dávať aj štvrtú sériu(majú skvelý dabing  :lol: ), no bohužial začali dávať iný seriál a od slovákov už bola štvorka v plnom prúde....takže akurát tak prd som videl  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kua tiborco, ved si na nete každý deň, tak ťahám nie :lol:

 

pre istotu som sa nespoliehal že budú dávať štvrtú na nove a začal som pozerať na stv. dobre som spravil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to je pravda... :lol:

 

:) ...len sa mi nejak nechce hladať, som v tomto dosť lenivý...ale snáď na jeseň by mohli dávať štvrtého Housa, ak nie, tak budem nútený si ho stiahnuť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ci niekto poznate a pozeravate serial Scrubs, ale je v nom taka jedna postava, Janitor (nevie sa ako sa vola naozaj:)), a House nam ho (mne aj priatelovi) brutalne pripomina, hlavne mimikou, gestikulaciou ale aj to ako hovori niektore veci, ironiou a tak celkovo, proste ako cez kopirak :) plus este tam je jedna postava, Dr. Cox, tak ten je ako House spravanim, akurat ze toto je sitcom, tak je to trosku ine :)

 

no ak tento serial nekukate tak odporucam, dobry sitcom to je, tiez z lekarskeho prostredia a su tam dobre postavy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahojte :)

Nejak som stratila prehlad lebo par dielov som nevidela. Ta blondinka ta Cameronova to je prefarbena ta hnedovlaska alebo to je uplne nova postava? Lebo sa strasne podobaju :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mňa tie nové diely, čo chodia na stv-čke už nejako neberú... priveľa času sa tam venujú vzťahom okolo Housa a ostatných, pripadá mi to už len ako také Melroce Place z lekárskeho prostredia (seriály tohto typu nemusím) a samotným raritným ochoreniam a diagnostike zostala už len pozícia podmazu na ktorom sa odohrávajú rôzne intrigy lekárov... možno je to len môj mylný dojem, neviem, ale kvalita v porovnaní so starými dielmi podľa mňa upadla, aj tak ale v porovnaní s inými seriálmi zostáva House stále medzi tými lepšími... a taký perfektný seriál to bol zo začiatku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No veď Ficovláda ovláda STV a House je predsa kapitalistický seriál  :lol: Heh, ale vážne bohvie...

 

Ale vážne, ja som akurát rád, že od Maďarov budúcu stredu začnú dávať 4.séria House-a....už bolo na čase.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vďaka za info, to by mi skoro ušlo... :lol: Heh, teraz na Nove práve bude končiť druhá séria a od pondelka (o 21:50) začína štvrtá a STV zas ide od začiatku... aspoň bude čo pozerávať :) ja len doplním, že písané je to o 20:00, takže milovníci seriálu pozerajte (alebo skôr pozerajme :) ) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov