Skočiť na obsah

Dr. House


tiborco

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...
  • Odpovedí 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tiborco

    6

  • nutrinka

    4

  • Ignatius

    3

  • bobsapp

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Pozerám len dva seriály, na axn Posledne bojisko zem a Hausa - na ktoromkoľvek programe kde ide, hoc som tie diely už videl. Je tak strašne protivný, arogantný, pomstichtivý podrazák až je pekný. Ale liečiť by som sa mu asi nedal - mäsiar jeden. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Dr. House - jediný program, ktorý pozerám stále, pozerám len na STV, každú stredu sa teším na večerné dva diely a neviem sa dočkať! Zbožňujem toho geniálneho idiota! :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dr. House pozerávam odkedy ho dávajú kdesi na našich tv, ale úplne sporadicky, keď je tam práve náhodou zapnuté tv, nevyhľadávam ho, a sem tam pozriem aj celý diel, tak jeden s dvadsiatich

problém asi bude že nepozerám už nehorázne dlhé roky, dokonca desaťročia žiadne seriály, vlastne ma žiadne nikdy nebrali / okrem nejakých detektívok, tie milujem / a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ... s týmto sa nedá pozerať seriál o geniálnom šialencovi s nechuťou správať sa slušne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...a okrem toho takéto ma dosť iracionálne frustrujú kdesi v hypotalame na škôlkárskej úrovni - čo by bolo s pacientmi keby ho nebolo ... hrôza ...

Hm, v kriminalkach vždy odhalia pachateľa. To ťa nefrustruje? Inak, Houseovi pacienti aj umieraju. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zboznujem ten serial!... Ale nepozeravam ho. :lol: Ked nahodou ide, tak si ho pozriem, ale pre mna to uz nema cenu... Vsimla som si ho prilis neskoro, ked uz bezala druha seria, a to mi uz nestalo za to. Mozno si to raz stiahnem - nad original nie je. Keby to pripadne ide niekde uplne od zaciatku, tak sa na to vrhnem, pretoze ten serial je fakt skvely... Samotny House je super, len ako chlapa by som ho nechcela; bud by som zabila ja jeho alebo seba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov