Skočiť na obsah

Cestovanie verejnými dopravnými prostriedkami


weirdo

Odporúčané príspevky

zakladam tuto temu s umyslom takym, aky ma nazov. v niektorych veciach sa da o radu ziadat v inych temach, v mnozstve ale nie.

 

ja potrebujem radu od Bratislavcanov - ako sa mam dostat z AS Nivy k Istropolisu? skusal som cp.sk a neviem, ako sa presne volaju zastavky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 49
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    8

  • cizy

    7

  • weirdo

    6

  • tomassi

    5

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

  • Pred 2 mesiacmi...

Roso v BA zasada cislo jedna, taxik nikdy nebrat zo stanoviska, ked uz ho tam vidis, vzdy vidis ze ma na dverach napisane co to je za taxisluzbu a jej tel cislo, tak si ho pekne vytukaj a zavolaj, taxikari si uz na to zvykli niektori :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Roso ked si prestudujes cennik ked uz budes sediet v taxiku tak uvidis

alebo pre srandu skus

ked si zavolas tak napr z hlavnej stanice do petrzky mas tak do 200sk, ked si len tak nasadnes zaplatis aj cez 300

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Neviete nahodou niekto kolko moze stat miestenka na autobus? ma pevne stanovenu cenu ako napr. vlakova miestenka? alebo sa to lisi podla ceny listka?

 

autobusmi moc necestujem, lebo mam vlaky zadarmo, tak nemam predstavu a chceme si ist po auto do banskej stiavnice v sobotu a to su 4 hodiny, tak nechcem riskovat ze by sme museli stat, skoda ze tam nejde priamo vlak :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

autobus ide do stiavnice 4 hodiny? :lol: fuha

 

no myslim ze cena je pevne dana na danu linku, ale netusim co moze stat, ale mam pocit ze to je podobne ako u vlakoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, ja viem, poznam tu stranku....ja mam spoj najdeny, sobota rano 10:50 a 14:15 si v stiavnici (no nie su to uplne styri hodiny, ale aj tak dost) a cena je tych 230 sk

 

len ma zaujimalo ze ako je to s miestenkami, ja netusim ci to je nejaky vytazeny autobus alebo nie, ale riskovat to nechcem, len nie je iste ze to auto budeme mat opravene do soboty, ale ak by nebola miestenka draha tak by sme si ju kupili na sobotu asi

 

no len sa dostavam k tomu ze netusim kolko moze stat miestenka, ci to je dajme tomu 50korun alebo viac? alebo sa plati dorpedu cely listok atd :lol: no ale tak asi zbehneme sa na nivy opytat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, tak to asi riskneme bez tych miesteniek :lol: dojdeme trochu skor aby sme tam boli medzi prvymi a snad nebudeme teda stat, lebo to by sa mi nechcelo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

NENAVIDIM slovensku dopravu!!! SAD & ZSR!!! :) ;) :lol:

 

To clovekovi nejde v sobotu pocas jedenastich hodin ani jeden jediny spoj z Trnavy do Prievidze - akoze toto co ma znemanat??? To uz je prilis! Clovek ma normalne problem dostat sa domov! Debilni slovenski prepravcovia ma pripravili o radost vidiet hockey Suomi vs Germany (kedze to ani v ziadnom bare nedavali), a pripravili ma aj o ranajsie zavody 125cc, 250cc a MotoGP v Chine!!! A ako som cital prisiel som o dost! Co je vela to je vela!!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljak, a co tak ist dvoma spojmi? Nasiel som tu krasny spoj do Banoviec n. Bebravou o 19.50 s nadvazujucim spojom do PD. bol by si doma o pol 12 ... Pripadne ist cez Ziar n. Hronom o 20.25 a tiez by si mal navazujuci spoj .. Este som ti nasiel spoj vlakom o 0.19 do Piestan s prestupom na bus ... Doma by si bol o 3am, takze by si stihol aspon motorky.

 

Zboznujem, ked niekto ide nablind, vysere sa pozriet si spoje a potom nadava, ze nic nejde. Ja mozem prist na letisko v Brne, hresit, ze mi nic neleti do New York City a skoncit pri tom, ze CSA su skaredi hajzli, ktorym sa neracilo zabezpecit mi spoj, podla moznosti priamy ... lenze ja som ten trtko, ktory sa niekam chce dostat, takze som si mal najprv pozriet, ci tam nieco lieta, a ak ano, tak kedy.

 

dostat sa da kamkolvek, len to chce pouzit hlavu ... a ty si to nespravil, toz o hokej a motorky si sa pripravil sam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov