Skočiť na obsah

Robte bubliny


Sniper

Odporúčané príspevky

Ďalšia flashovka, ktorú som našiel vďaka sme.sk s názvom Filler

 

Ťuknutím na hraciu plochu vytvoríte bublinu, ktorá sa nafukuje dovtedy pokým ju myšou nepustíte. Ale pozor, lietajú tam malé loptičky, ak narazí jedna z nich do bubliny, ktorú práve nafukujete, tak vám praskne a prídete o život. Musíte zaplniť asi 2/3 plochy. V každom leveli vás čaká loptička a život navyše.

Na tejto hre je dobré to, že sa tam nedá moc toho natrénovať, proste musíte byť šikovní a mať aj šťastie.

Na monitore vám plynie čas, ale ten je len pre bonusové body takže žiadny stres.

 

Ja som mal maximum zatiaľ 14 levelov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 33
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • weirdo

    6

  • Tom182

    5

  • cizy

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Len nechápem prečo si si to neodfotil stlačením PrintScreen :lol: :)

 

Inak aj aj som si všimol že niekde po 35. leveli už sa to začalo zasekávať. Keď tam lieta cez 40 bublín tak zrejme na procák je to dosť veľká záťaž.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

 

uz dnes nevladzem, vsade vidim bubliny

 

btw. zacinam mat pocit ze tie gule su uz inteligentne, lebo napriklad leti vpravo a akonahle kliknem a zacnem robit bublinu otoci sa priamo na mna...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

53.level, 149 9111 bodov....

zase som si zahral...a zase sa mi to zaseklo...no teraz nastastie uz v 53.leveli :lol::)

 

na tej inteligencii guli nieco bude...tiez som mal viackrat ten pocit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov