Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

Keďže som si už dávnejšie všimol že v jednej téme keď sa vytešujete keď spravíte skúšky a v druhej nadávate keď nespravíte, a zakaždým sa spustí okolo toho diskusia, tak všetky príspevky o skúškach a zápočtoch smerujte do tejto témy.

:lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

juch juch :lol:

v sobotu skuska, v pondelok dvojskuska, to bude zabava, aby som sa pomalicky pustil aj do pripravy :)

ale ak ich spravim, tak tento semester bude hned v tej lepsej polovici :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuuuuu no ja som dnes nespravil z predmetu ktory opakujem....

 

v utorok mam opravu a este mam v utorok dalsiu skusku z dost tazkeho predmetu ale nato sa asi vyserem a budem dufat ze da este druhy termin + v pondelok mam este jeden opravak

 

zacina sa to nejak rucat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som sa ucil od siestej az do pol jedenastej s hodinovou prestavkou a dnes zatim od 9 do 11 ale idem si teraz asi kupit cele balenie speed8 aby som mal na kazdy den + si budem to ginkgo davat a este si aj pustam brainwave generator

 

musim spravit tu skusku dpc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tyzden mam skusku z personalneho managementu, najtazsiu v tomto semestri, aj s najprisnejsou profesorkou...

tento semester som dobre odflakala...znamky C,D,E nie su vynimkou v mojom indexe :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no uz som mal tento tyzden konecne dve skusky...podarili sa..ved s tym som do toho isiel... :lol: no z greckej literatury som nafasoval D..co ma az tak netesi...ale koniec koncov to je len nejake pismenko :) to z rimskeho umenia julio-klaudiovskeho obdobia sa zadarilo za A :) tak sa vytesujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam novy index a tam zatial jedno jedine Acko, aky biflos ;)

Ja tiež ale dve :lol: :) :)

 

 

Ináč nie je to jedno či mám A alebo E? Pre denných zrejme nie, ale pre externých zrejme nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mal za prve tri rocniky krasny priemer, kedze az v tretiaku som chytil svoje prve Acko v zivote :lol:

prvy rocnik som mal krasne stranky v indexe plne Ecok

 

ja totiz chodim na skusky prejst, znamky su mi ukradnute :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia...ja uz tak podobne..je mi to aj ukradnute ake znamky...o ne vobec nejde..

clovek co ma vediet je na nom..

ja navyse ked mam uz job, tak viem comu sa mam venovat viacej a co mi staci obslahnut z tahaku..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam aj Ecko... a zily mi to netrha :lol:

 

je to skuska na ktorej vyhadzuju az sa prasi a clovek je rad, ak ma ASPON E... :)

 

jaj a dnes sa mi podarilo spravit pisomnu cast VETka... :) uz len v pondelok ustna, a vybavene...

potom uz len matika a informa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám hotových 5 predmetov, čakajú ma ešte 3 skúšky a jedny výsledky, som celkom spokojná, pretože je veľká pravdepodobnosť, že budem pokračovať v štúdiu aj ďalej. To by nebolo celkom od veci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov