Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

uz len jedna a semester uzavrety

tento semester ide jedna basen, prijdem napisem spravim nic sa nestaram

j, u mna tak isto :lol:

dnešná za C, nechápem, čím som si zaslúžila toto pekelné šťastie, vedela som 2 otázky a nevytiahnem si práve jednu z nich ? som šikovná na ťahanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hadajte preco som dnes o takomto case tu??

Spravna odpoved je C: Mam dnes skusku. Som v skole a cakam.....

 

A keby toho nebolo dost, tak zajtra mam dalsiu.......

 

Drzte mi palce...pls.

 

Este ze aspon Pravo mam za A. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Blizky Vychod za A...plny pocet..krasa :lol:

len ma uz serie ze nam dnes zase jednu skusku presunuli na buduci tyzden..a 2 co mali byt o tyzden su o dva...takze pri dobrej konstelacii skoncim 7.2....otrasne..a nejake volno je kde? :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pondelok robím druhýkrát teóriu literatúry... mám toľko ťahákov, že ak to nespravím, tak ma porazí...

v stredu mám staršiu slovenskú literatúru a opäť už druhý krát... a opäť to istia ťaháky...

v štvrtok mám ústnu z fonetiky a fonológie a spolieham sa na to, že som dobre opísala na písomných a tá známka pre neho niečo bude znamenať...

ak mi toto vyjde, tak už je to všetko... :lol:

ak mi to nevyjde... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som pocas celeho doterajsieho univerzitneho studia nepouzil ani jeden tahak. nechcem opakovat predmet (pripadne rocnik) len kvoli takejto prkotine. a ak aj opakujem, mam na to zavaznejsie dovody :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v prvom rocniku som pouzival tahakov kopec a este dobre vymyslenych vsak kto sa ma tie zvasty ucit, ale cim som dalej tym som lenivejsi si vobec tahaky robit a kedze predmety su aspon pre mna lahsie kedze su to veci z mojho oboru uz ich ani moc nepotrebujem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas opisovat nie je sanca :lol:

 

okrem toho ze vacsinou 4 ludia robia dozor, sedime tak, ze sa sedi len v kazdom neparnom rade, a medzi nami su vacsinou este dve miesta volne, a osoba o dve miesta dalej ma uplne ine zadanie ako ja... a to je uz uplne na prd :)

 

prakticky to vyzera tak, ze v poslucharni pre cca 300 ludi, nas sedi 50 ... a sme rozhadzani

 

ja mam zajtra matiku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov