Skočiť na obsah

Skúšky, zápočty...


Sniper

Odporúčané príspevky

ja mam v stredu velmi tazku skusku, ona by ani nebola taka tazka, ale ta profka to je prvotriedna krava co si na studentoch vybija svoje komplexy pravidelne sa stava ze dava otazky ktore sme ani nemali v materialoch :-/

 

tak som sa uz dnes ucila, ale vobec sa mi nechce :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 431
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    59

  • Sniper

    50

  • arwiel

    32

  • Bijou

    29

Top prispievatelia v tejto téme

no tak dnes som utiekol hrobarovi z lopaty a urobil som skusku z predmetu ktory opakujem na E + som urobil z anglictiny a potom este aj z informatiky ci ako to mam nazvat

este ma cakaju 3 skusky, kazdopadne kreditov mam uz dostatok a tak som uz naisto v letnom semestri

 

zajtra o 10.00 mam skusku, ted som si bol dat vytlacit papiere, je toho 54 stran definicii, mam nato celu noc takze nespim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spravila som na C! :lol: ;) samozrejme som dostala aj taku otazku, kam som netusila ze co, ale som to nejako dobre obkecala ;) no a potom sa ma pytala nieco este, mohla som mat B, ale nevedela som co vlastne chce pocut, ale som spokojna :)

 

takze vsetko hotove, uz len prace nejake odovzdat :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol som na skúške z teórie politiky, mali sme vysvetliť čo je to konštitučná monarchia, vysvetliť rozdiel medzi politickou mocou a politickým vplyvom a popísať vertikálne rozdelenie moci. Bolo to celkom ľahké, triezvo to odhadujem na 85% minimálne, ale keďže skúšajúci inú známku ako Fx na prvej skúške nedáva tak si idem zistiť kedy je opravný termín :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hišamita ťažké to nie je, a keď si to pozrieš celé tak je tam dosť logických súvislostí, horšie je keď máš profáka, ktorý ťa prevetrá na troch skúškach a pustí ťa až na dekanskom :lol: možno...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Držím palce

:)

 

chybali mi 4 body

to bola tesnotka :lol:

 

druhé Áčko v indexe

To tam ja mám dávno ;)

 

 

Ja nad dnešnou skúškou nemusím rozmýšľať, z počutia iných viem, že to bude Fx pre každého :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz mam po dalsej skuske, len vysledok budem vediet az za dve hodiny neznasam toto cakanie, ked sa mi neoplati ist ani na privat a dve hodiny cakat a rozmyslat ci odidem v smutku alebo bude "huba dúle"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Anglický jazyk 1

Ruský jazyk:

Dejiny a kultúra abs.

Úvod do filológie abs.

Rečové cvičenia a počúvanie 1

Praktický jazyk 1

Špeciálny jazykový seminár 2

Fonetika 2

Slovenský jazyk:

Úvod do štúdia literatúry abs.

Ortografia 3

... ostatné tri mám budúci týždeň a pravdepodobne už nebude opravný, takže:

Úvod do štúdia jazykov 4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

more ucenia. Bankovnictvo skoro nikto nespravil, takze zajtra, ked sa pojdem pozriet na vysledky, predpokladam, ze nas rovno aj zapisem na opravny. lenze to potom budem mat v jeden den s Podnikanim, a to je asi najtazsia v semestri. nevraviac o tom, ze este mi ostava jedna zo semestra predminuleho :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ešte furt nemám tie madafaka výsledky z Teórie politiky :lol: Kľúčová skúška s najväčším počtom kreditov.

A som sa dozvedel že ešte stále je k dispozícii opravný termín z dejín :) Takže niekto neurobil ani na druhý pokus :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám zajtra o ôsmej skúšku, viem zatiaľ asi 10-15 strán z cca 150. Polovicu som ešte ani nečítala. No ak to zajtra spravím, tak sa 100% potvrdí : "Blbí majú šťastie" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov