Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

Chyba mi to, to drzanie za ruky, pohlady, dotyky, bozky, nežnosti, chyba mi ten pocit ze niekoho clovek ma kdo ho lubi, koho moze lubit (okrem rodicovskej a sesterskej lasky) ... citim sa taky oné taký nekompletny :)

 

Tiež zdielate podobný pocit ? Tu je to pravé miesto kde si môžte dohodnpúť prípadne rande :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s "tymito tu".....

 

aj to je pekne napisane.... :)

Skoro ma to urazilo :lol:

 

Lebo môj idol je momentálne zadaný :) (nemyslím odtialto)

A kto je tvôj idol keď je "momentálne" zadaný? Kašli naňho lebo budeš čakať do šesťdesiatky, dohodím ti Linkmana, chceš? ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podobne, obcas by som aj rad napr. spravil ranajky dotycnej, ale ten pocit niekoho mat hned prejde a uzivam slobodu :) momentalne som brzdeny iba mobilitou, hned ako kupim auto to bude 101% parada :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som rad, ze si rozhodujem sam o 100% svojho volneho casu.

to sa da, aj ked je clovek zadany... :-)

pokial si nevyberie dakeho diktatora, ale osobu, ktoru lubi, a naopak, a vedia sa vzdy dohodnut, aby obaja boli spokojni, plus sa sebe vedia prisposobit, ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podobne, obcas by som aj rad napr. spravil ranajky dotycnej, ale ten pocit niekoho mat hned prejde a uzivam slobodu :) momentalne som brzdeny iba mobilitou, hned ako kupim auto to bude 101% parada :)

Azda pre teba nie je sloboda spravit s laskou dotycnej ranajky? Nestoji ta pusa a vdacny usmev za to? ;)

a bacha na auto... staci ked sa upcha D1 usek mierova-senecka a do prace mozno ist akurat na biku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Ajk> to zalezi od koho ta pusa a usmev je :) a byt slobodny vo vztahu, no neviem ci take neico existuje, myslim v pravom vyzname slova.

@linkman> 25 je stale v pohode, dnes to nie je ako kedysi, ze sa mladi brali v 20tke najneskor :lol:

 

hladat si nasilu partnerku, fnukat aky som sam, uz mam tolko a hentolko rokov blablabla recicky, to nema vyznam.... pre kazdeho existuje prava/pravy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Ajk> to zalezi od koho ta pusa a usmev je :lol: a byt slobodny vo vztahu, no neviem ci take neico existuje, myslim v pravom vyzname slova.

Nie uplne slobodny vo vztahu byt nemozes... ale je to podobne ako v geopolitike... bud sa izolujes a budes "slobodny" ako bielorusko... alebo sa vzdas casti suverenity (ako to spravilo 27 clenskych krajin) a vstupis do vztahu (EU) :)

 

Dudojenka -> ja len ze v profile mas zoznam zalozenych tem a tam to je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy si pred slobodou predstavi nieco ine :lol:

 

pre mna je slobodou, ak mozem robit to, co chcem, byt s tymi, ktorymi chcem, vyjadrit nazor, kedy chcem, .... a toto vsetko mam aj napriek tomu ze mam vztah rocny... lebo mame rovnake zaujmy, rovnake zmyslanie, a nie je problem sa kedykolvek dohodnut...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nj ale vo vztahu su urcite pravidla a zodpovednost. ak je clovek slobodny, nic z toho sa nanho nevztahuje. Mozete si vychadzat galakticky dobre ale vzdy tam tieto dve veliciny platia :lol:

 

@Ajk> su tu ale aj taky ako Svajciarsko, ktoremu sloboda vyhovuje najviac :) a nema dovod sa niekam miesat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ghostrider> no to hej... ale uz aj svajciarsku je luto samemu a tak sa chce pridat k zvysku... :)

 

a s tymi pravidlami a zodpovednostou nesuhlasim... cele je to o vzajemnom pochopeni a fungovani... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zodpovednost je vzdy, nie? :) od detstva rodicia deti ucia byt zodpovednymi, vzdy priamo umerne k ich veku...

a pravidla.... pokial ich kazda strana berie ako samozrejmost, a nie ako obmedzenie, tak nie je problem, ci hej? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz slovo pravidlo nesie v sebe vyznam ze nieco sa bude editovat :lol: a nebude tu anarchia. obmedzenie to v istom zmysle je. samozrejme kazdy to moze inak vidiet. vztah si vyzaduje predsa obetu a toleranciu, aj to su do istej miery pravidla a obmedzenia. zodpovednost som teraz myslel konkretne v ramci vztahu, nie vseobecne. ak to beru obaja ako samozrejmost tak to len preto ze su zaslepeni laskou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s tym suhlasim a to som sa ani nesnazil vyvratit :) len som chcel vysvetlit ze vztah su dalsie obmedzenia a pravidla. zalubeny clovek to ale zrejme neprizna :) ;)

 

dovod preco dvaja ludia ziju dlho spolu nevyviera len a len z lasky, to by sme tu mali marshmallow world ;)

 

 

 

btw dost OT si myslim :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž, napriek tomu že Slovensko je neskutočne malé, musím povedať že Linkman neskutočne daleko býva :)

Neboj sa, docestuje, tak rád za tebou príde že si aj nohy poláme :)

 

No jasné a hneď ti to poviem nie? ;)

No a ako inak? ;) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlásim sa do klubu slobodných, dlhodobo nezadaných...

 

Najhoršie na tom je to, že čím je človek dlhšie sám, tým si ťažšie potom zvyká na osobu pri sebe, ak sa objaví.

 

Doteraz všetko robil sám, o všetkom rozhodoval sám.... Však to poznáte.

 

Mne to takto zatiaľ vyhovuje. Možno na mna nejaká čaká, možno nie každému je súdené nájsť svoju polovičku. Nejak sa nad tým už nezamýšľam. Ked príde príde, ked nie, tak sa zrejme nezbláznim.

 

Pravdaže niekedy aj mna chytajú depky. Hlavne vtedy, ked sa ide vonku a ja som tam ako piate koleso na voze. Vtedy to vážne nie je príjemné.

 

Ale všetko má svoje dve stránky mince. Nejdeme sa tu sťažovať, ideme si vychutnávať stav, ktorý práve je. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov