Skočiť na obsah

A Failure to Communicate


JohnnyXPN

Odporúčané príspevky

Potrebujem poradiť s jednou misiou. Ak tu je niekto kto dohral prvý diel CF, ozvite sa.

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Info na obrázkoch viz. subory. Neviem ktorá to je misia. Hral som to dosť dávno.

A túto misu nedohral. Dúfam, že mi niekto poradí. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • JohnnyXPN

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Obrázky si mohol vložiť priamo na Fórum :lol:

 

Toto je krutá misia najmä ak ju hráš aspoň na harde, Aquilae Installation nechaj tak, nezachrániš ju, ale leť priamo k Luciferovi, krátko na to ako stanica vybuchne tak sa tam objavia dva Dragony (Deva wing). Tu bude záležať na tvojej šikovnosti, čím rýchlejšie ich zničíš tým lepšie sa pre teba bude misia vyvíjať.

Najlepšie to vyriešíš tak, že necháš Dragony preletieť okolo seba a potom sa im zavesíš na chvost, nejakých 300 metrov za nimi. Odpáľ na každého z nich dve Phoenix V rakety, ak dobre trafia tak cieľ zničia hneď. Opakujem, tie dva Dragony znič čo najskôr ako je to možné, lebo potom priletia ostatní Shivani a únikové moduly zo stanice nezachrániš. Musíš sledovať aká je situácia na bojisku a podľa toho presúvať wingmanov. Ak zachrániš všetky štyri moduly máš bonus. Ak sa v misii objavia bombardéry Nephilim tak sa sústreď na obranu Aquilae Communication (GTSC Plato), vtedy sa predpokladá že všetky moduly sú už pre Shivanmi zachránené.

Aquilae Communication ochraňuj dovtedy pokým PVD Hope neohlási že situáciu má pod kontrolou, potom sa môžeš vrátiť na základňu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Waw vďaka. Nikdy som hru pre túto misiu nedohral. Niekde vyhrabem originálku, oprášim a idem na to. :)

Ak ju teda ešte nájdem... :) Snáď áno. Škoda, že toto fórum nebolo keď hra vyšla. Mal by som to dávno dohraté. :lol:

 

A to si si len tak vybavil z hlavy? Nebyť tých obrázkov dávno si nepamätám s ktorou misiou mám problém.

Ale oplatilo sa info odložiť, aj keď to už je niekoľko rokov. Odkedy hru vydal Level na 2CD. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda, že toto fórum nebolo keď hra vyšla.

Vôbec prvé fórum o FS bolo ešte na inej doméne, začalo v januári 2003 a postupne z neho vzniklo toto :lol: skôr na Slovensku ani v Česku nebolo nič podobné, aspoň o tom neviem. Na webe sú ešte nejaké slovenské a české stránky o FreeSpace, ale nie sú ani zďaleka tak aktívne ako tento web.

 

A to si si len tak vybavil z hlavy?

JJ, CFS poznám naspamäť, všetky misie. V podstate aj FS2, ale nie až do takých detailov.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov