Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

tak ako jej dovod na to je, ze vyrastala v takom vselijakom burlivom a nervy-drasajucom prostredi a tak si na to zvykla, ze to potrebuje aj vo vztahe :lol: divne, hlavne ze sa nad tym uplne rozplyvala teraz... nist. zas ma ineho :) neodcudzujem, je to jej zivot, ale nechapem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kamoska sa rozisla so zlatym, slusnym a milym chalanom... lebo ju nudil.

Tak to je asi problém skôr v komunikácií, nemajú si čo povedať, čo robiť, žiaden spoločný záujem. Podľa mňa to neznamená že chce takého čo ju chce mlátiť, to predsa nechce nikto !

Asi som idealistka, ale láska nie je iba "liz, liz a ľúbim ťa".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to je asi problém skôr v komunikácií, nemajú si čo povedať, čo robiť, žiaden spoločný záujem.

Spoločné záujmy sa dajú nájsť keď človek chce ................. ale tak je to zložité. Ja si hladám takú čo ma také isté záľuby ako ja .......... to je to najdôležitejšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to je asi problém skôr v komunikácií, nemajú si čo povedať, čo robiť, žiaden spoločný záujem. Podľa mňa to neznamená že chce takého čo ju chce mlátiť, to predsa nechce nikto !

nemas pravdu, sama to povedala. dokazala vydrzat vo vztahoch, kde ju priatel mlatil ako vrece krumpel. ten chlapec, s ktorym bola, bol fakt zlaticko :lol: prve tyzdne bola do neho uplne zhava asi ako do novej hracky, ale potom ju to preslo... nabazila sa ho, asi tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja som chcela takého čo má podobné záujmy ako ja, ale nenašla som. :lol:

 

nabazila sa ho, asi tak

no niektorí ľudia potrebujú zmenu, nedokážu byť v 1 vzťahu.

Ani ja tomu nechápem, ale láska logiku nemá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nechapem, preco chlap /ktory ma priatelku/ ma potrebu ist sa kupat do termalu vecer, s dvoma kamosmi ktori priatelky nemaju

 

keby idu na pivo, nepoviem, ale ist okukovat zenske v plavkach, vecer? .. to ze ti dvaja budu na love je nepochybne...a akoze ten treti, zadany, bude len tak na sucho kukat okolo seba???

 

:lol:

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll co riesis?

je to uplne normalne a nemusia byt na love...len idu vypadnut a trosku sa zabavit...ked idu chalani von a su tam aj nezadani, nemusi to hned znamenat ze idu lovit :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to tiez nechapem, preco by mali byt na love? chalani takto vobec nerozmyslaju, ze idu niekam na "lov" alebo idu sa kupat preto, aby tam okukovali zenske

proste sa idu normalne kupat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia

Co chces,je to cisty a nefalsovany pohlad zeny na muzov...:lol:

Zeny to proste vidia takto,cez srdiecko,malokedy dokazu pozerat na to,ze aj chlapi obcas spravia nieco len tak,bez bocnych umyslov..to,ze nemusi ist o lov,to je jasne,ale v zenach je taky "kod"..ze chlapi su suknickari a lovci :)

Zena ,aj ked je akokolvek silna a veri svojmu priatelovi,ak jej oznami,ze ide na takuto "jazdu"..hned pusti v hlave film o vsetkom moznom..a hoci si nahovara,ze ona taka nie je,ze veri svojmu priatelovi a bla,bla...v kutiku svojho podvedomia,v tom malinkatom kutiku je strach a obava...je to prirodzene

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A aj keby išli na lov, neznamena to, že aj ten zadany. A aj zadany muž sa veľmi rad pozrie okrem svojej aj na inu žensku (obzvlašť ak ma na sebe čo najmenej). Vy ženy mate vždy tendenciu riešiť to, či nebodaj vytykať mu to, čim to len zhoršujete. To že sa muž rad pozera aj po inych ženach je uplne nomalne a prirodzene a nič s tym nenarobite. To však absolutne neznamena, že by ho partnerka prestala baviť či nebodaj by jej chcel nasadiť parohy. Chce sa len pozerať. Priroda to proste takto zariadila, nech to znie akokoľvek uchylne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, zabudla som povedat zakladne info o tych dotycnych dvoch nezadanych

zazila som ich este ked priatelky mali... slo sa na jeden zur, ja som bola s mojim, oni bez bab... a cuduj sa svetu, isli namotavat nejake mladice a tancovali... ok, len tancovali, bohvie vsak co im behalo po hlave

 

po novom roku sa s priatelkami rozisli a toto je taka prva akcia

jasne ze tomu mojmu v nicom nebranim, a uz vobec nie v stretavani sa s kamosmi.. ale .. akosi som dostala apatiu zrovna voci tym dvom, odkedy viem ze su free ...

 

ja neviem, proste poznam chlapov, nehadzem ich sice do jedneho vreca, ale baby su svine, a ked si spravia zalusk na nejakeho, tak koniec... zenaty, zadany, podlahnut dokaze kazdy

 

 

 

hmm...uvedomujem si ze je to so mnou asi zle.. nie som ziarliva, teda ta stipka tam je...preto nechapem preco na toto tak reagujem...

 

mimochodom, vo stvrtok som bola s dvoma nezadanymi kamoskami na bowling a s 9 chlapmi.. mam pocit ze tomu mojmu to nejak lezalo v hlave a teraz vymysla aby som sa citila tak ako on :lol:

 

littlewith to povedala presne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: nieco v tom zmysle, ze aj ked je chlap zadany, stale je schopny ocenit krasnu zenu. len sa kukne, nieco si pomysli, oceni to, ale aj tak sa nakoniec vrati k tej svojej, ktoru lubi

 

doll, neriesila by som to, aj baba, ktora je zadana, sa rada kukne na fesneho chlapa, to este nic neznamena :)

 

*edit

 

ale nie kazdy chlap podlahne. aj ked ho taka baba zacne balit, tiez ju ma za to iste, za co aj ona jeho... takze neries... littlewitch to sice dobre vystihla, ale zas pokial nad tym budes mysliet, len sa to odzrkadli na tvojich cinoch... hoci musim uznat, jednu vecu si vystihla dokonale - baby su svine. ked nejakeho chalana chcu, kaslu na to ci niekoho ma... aspon dost takych pripadov poznam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

drahy ma prist cochvila ku mne... tak ho poriadne vystavim, nech tam nejde "nadrzany" :lol: :)

 

btw, tiez nie som svata...niekedy robim veci ktore by sa isto nepacili mne keby ich robi moj drahy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co take robis? :lol: jedna znama, zadana kamoska, raz povedala, ze hoci je stastna so svojim, niekedy si potrebuje zaflirtovat s nejakym chalanom len preto, aby si zdvihla sebavedomie, ze to este stale vie... aj ty take nieco robis? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..tiez si nemyslim,ze ide zdvihnutie sebavedomia,ani u tej kamosky,co spomina Eien..pretoze baby v tomto nie su ako chlapi...doll to vystihla,ide len o zabavu..ale je to ista skupina dievcat,nie vsetky to beru ako zabavu,niektore to robia,pretoze nevedia povedat NIE..proste,aj ked su zadane a mozu byt vo vztahu nesmierne spokojne,nepisem zamerne stastne,aj tak to urobia..a je zase ina skupinka dievcat,co hladaju...proste nieco,co im vo vztahu chyba..myslia,ze flirtom to najdu...asi takto nejak to vidim ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz, decentny flirtik... neviem, neviem... potom to je ale dost pokrytecke, ked ty si zaflirtujes (hoci len tak ledabako a nie vazne) a ziarlis (hoci len minimalne), ked sa tvoj chlapec odbavi s chalanmi obkukavat baby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som vo vztahu nadmieru spokojna...a vsak kazdej zenskej robi fajn ked vidi ze je ziadana :lol:

ja neviem...neviem to popisat... zas nechcem aby to vyzeralo ze chodim lovit ja, to urcite nie, nevyhladavam diskoteky ani miesta kde je prilezitost...nemam tu potrebu

 

len proste sem tam, sa zapozeram do oci dlhsie ako by som mala, poviem nieco inym stylom

 

ja lubim, nic mi nechyba... s tym mojim som uz cez rok, a pri takomto niecom so sa priskytla mozno tak 2-3 krat ..

nie som ten typ zeny... ja som s priatelom spokojna, nevyhladavam preto ziadne dobrodruzstvo

 

::

to je jedno...vydiskutovali sme si to predchvilou :)

ja som mu slubila ze mu uz nebudem taketo veci "vyhadzovat" na oci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: jo, flirtujes proste lebo je to sranda... to popriet nemozem, aj mna to bavi, hoci ja flirtovat nevim... iba omatkavam muzov :) ...

 

ake tak fajn, beriem... ale aspon ste si to vydiskutovali, to je spravne. mam rada taky ten pristup, ked si to obaja normalne vydiskutuju, aspon sa tym clovek vyhne problemom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V emocnom vztahu k zenam sa muzi citia v nevyhode a tym viac potvrdzuju nadradenost rozumu.

Zensku logiku zosmiesnuju,povedzme si pravdu kamosi ;) jej myslenie oznacuju za "typicky zensku"za subjektivnu,usudok za predsudok. Jednoducho zdoraznuju prevahu vedenia,intelektualny rozhlad.

...

Kdezto intelekt zien je viac analogicky nez digitalny. V nasom usudku tu ide viac o cloveka a vztah ako o vec ci zasadu.Nase vedenie cerpame z citoveho vnimania,co je nas "kompas"ten nam dava smer -mimochodom,rovno k vam "opozitaci" :lol:

...

Ale; ked sa pozrieme co a preco si muzi a zeny vycitaju, dojdeme k prekvapivemu zaveru, ze sa jedna o to, co ich v pociatocnom zaciatku na druhom fascinovalo...A tu niekde pride cas kompromisov :)

 

V idealnom pripade dojde k porozumeniu oboch polov a ked je to zaobalene citom, kludne uz mozme hovorit o krasnom vztahu postavenom aj na ratio zaklade :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obe pohlavia si vzdy vycitaju to iste :lol:

 

zeny muzom ze su prasce, hajzli, neokrochani, hrubi, ku**vnici, bez citu, atd...

 

chlapi zenam ze su sliepky, tupe, stetky, fifleny, domace zienky, atd...

 

ale tak ci onak by sme jeden bez druheho nevyzili a stale sa ludia miluju a mnozia, takze asi sme si muzi a zeny naozaj sudeni :) preto uz ani neriesim rozdiely medzi pohlaviami... zbytocne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dost casto to pocuvam aj od kamaratiek vo vztahu, najma v pripadoch, ked ich ich muzi nastvu :) ale tiez to beriem s rezervou... ved v hneve clovek povie fakt vela blbosti :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov