Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

tu ide skor o to ze zeny robia kopec veci tak ze ich az nicia a pritom si to niesu ochotne uvedomit :lol:

to ze to robia rozdielne ako muzi je irelevantne ak by dosiahli podobny vysledok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes som čítal niečo veľmi úsmevné. :lol:

 

Božie sklamanie

 

Pred stvorením Evy uvažoval Hospodin, ktorú časť z Adamovho tela použije k zrodeniu ženy. Povedal si: Určite ju nevytvorím z hlavy, pretože by mohla byť pyšná; neurobím ju z očí, lebo by bola veľmi zvedavá; nevytvorím ju z úst, pretože by bola príliš utáraná; ak ju vytvorím z uší, určite bude vtieravá; keď ju urobím z časti nohy, vznikne tým nebezpečenstvo, že bude behať za mnohými mužmi a bude prelietavá ...

Je dobre, že som sa rozhodol vytvoriť ju z rebra, skrytej časti tela, dúfam, že tak bude zdržanlivá.

Ale Hospodin sa nakoniec sklamal - napriek všetkej jeho opatrnosti sú ženy pyšné, zvedavé, utárané, nediskrétne, ba aj pobehlice.

 

Victor Malka - Nejkrásnejší židovské legendy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

je jeden taký prastarý vtip ... že ťažko nájsť jednotu tam, kde každý hľadá čosi iné : muž ženu a žena muža.

mno ... toľko k božiemu sklamaniu :lol:

 

 

boh to zjavne nezvládol, tak na to poďme trochu ináč:

 

Väčšinu našich zložitých citových potrieb možno zhrnúť ako potrebu lásky. Každé pohlavie má však šesť typických potrieb lásky, ktoré sú rovnako dôležité. Ak pochopíme týchto dvanásť rôznych druhov lásky, ľahšie zvládneme takmer nadľudskú úlohu - zistiť, čo náš partner skutočne potrebuje.

 

takže:

 

Primárne potreby lásky žien a mužov

 

Ženy potrebujú

 

1. Záujem

2. Pochopenie

3. Úctu

4. Oddanosť

5. Uznanie

6. Ubezpečenie

 

Muži potrebujú

 

1. Dôveru

2. Prijatie

3. Ocenenie

4. Obdiv

5. Súhlas

6. Povzbudenie

 

keď toto my sami pochopíme, dokážeme napraviť aj božie omyly ... ale nefandime si priveľmi ... takých skutočných "chápačov" je akútny nedostatok ... :) - :) - ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Kto má väčšiu cenu? Muž, alebo žena?

 

Muž: 2 vajcia = 6 SKK, 1 párok = 8 SKK

Žena: 1 koza = 2500 SKK, 2. koza = 2500 SKK a bobor je zákonom chránený, cena je nevyčísliteľná.

 

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja napr som videla Vilomeniny ked tam boli takéto páriky a zaujalo ma že ked bola baba a baba tak jedna sa správala žensky a tá druhá mala vyholenú hlavu a košelu na sebe.....Alebo chlap a chlap tak jeden sa správal chlapsky a druhý bol taký strašne precitlivelý a ženský.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám kamoša a ten má dilema bo on je bisexuál a minule mi hovoril ako to má ťažké že si nevie vybrať že ho chcú aj ženy aj muži. Raz bol nahnevaný na jednu babu, že mu preberá jednoho chalana.

A raz zbalil chlapa a on mal frajerku odviedol si ho na chatu tam sa s ním šak to a potom išiel za to babou že Tammy prepáč ale neboj miluje iba teba :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden múdry človek mi raz povedal: "v kažno z nás je kus toho opačného pohlavia"

preto môže žena túžiť po žene aj keď sama lesba nie je... väčšinou po rovnakom pohlaví túžia ženy, muži to potláčajú, nepriznajú si...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zeny taka drobna rada aj ked asi nebude zniet prijemne

 

skuste sa niekedy viac zamysliet nad tym co chlap vravi a nebudte take vztahovacne :) ak si chlap o zene mysli ze je ku-va tak jej to vacsinou dost jasne povie... to ze chlapi mali, maju a budu mat blbe pripomienky je normalna vec, tak isto ako sa zeny NIKDY nenaucia povedat co si myslia chlapovi do oci..

ale tak isto ako vy ocakavate od chlapov ze sa aspon pokusia citat vase necitatelne myslienky vo vasich hlavach, tak isto by nebolo na skodu veci ak by ste sa aj vy snazili zamysliet nad tym co ako a preco to chlap hovori a nebrat si hned vsetko na seba :)

 

toto som myslel vseobecne kedze uz mi obcas dost lezie na nervy to ako zeny ocakavaju chlapa ktory mysli za nich, ale nikdy sa oni nesnazia mysliet za chlapa :lol:

 

ked chcete byt rovnopravne vo vsetkom s chlapmi, prestante sa trapit blbostami a zacnite byt trosku viac nad vecou..

 

 

takze toto sa mi dnes stalo, uz som sa nasral ako zeny furt vymyslaju ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel histericke nadavky zeny chlapovi nebudem pocitat

 

ale realne, ktora zena povie hned chlapovi napr ze ma podozrenie ze ju podvadza? ktora zena povie hned chlapovi ze sa jej nepaci ze robi to alebo to.... ziadna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale tak isto ako vy ocakavate od chlapov ze sa aspon pokusia citat vase necitatelne myslienky vo vasich hlavach

s týmto súhlasím, ale ak sa to má otočiť na tému Muži vs. Ženy tak sa presuňte do príslušnej témy.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale realne, ktora zena povie hned chlapovi napr ze ma podozrenie ze ju podvadza? ktora zena povie hned chlapovi ze sa jej nepaci ze robi to alebo to.... ziadna

 

Tá moja. Čo si myslí to mi aj povie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale realne, ktora zena povie hned chlapovi napr ze ma podozrenie ze ju podvadza? ktora zena povie hned chlapovi ze sa jej nepaci ze robi to alebo to.... ziadna

poznám takú dievčinu, ktorá to hovorí stále... a robí pri tom nehorázne scény... jej chalan nemôže prežiť deň bez toho, aby ho z ničoho neupodozrievala... a vždy mu to vyhodí na oči...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Včera som rozmýšľal aké sú rozdiely medzi mužmi a ženami, ktoré sú očividné, ale v podstate si ich ani nevšímame.

 

Napr. počas obeda: od muža sa grgnutie prakticky očakáva, v tých extrémnejších prípadoch vyžaduje, ale viete si predstaviť keby si tak grgla žena (napr. taká Zlatica Puškárová by si grgla ako Bárny Rabl zo Simsonovcov)?

 

Alebo po ulici ide muž a zrazu len chŕŕŕŕŕŕ cvrnk, na chodník sa znesie chrachel, väčšina to berie normálne, ale keby to spravila žena tak by mohla svojim správaním vyvolať pouličné nepokoje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov