Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
pred 10 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

 

ty sa ešte pýtaš. akej? Veď si sa musel pred Amorovými šípmi priam uhýbať, furt ťa nejaká uháňala...

Vilmuš, ale to bolo v bývalej robote. tam po mne nejaké vyštartovali takým spôsobom, že som to zaregistroval dokonca aj ja, čo som inak na tieto veci lama... lenže, tri z nich boli vydaté :doh: ... jedna z nich dala dosť jasne najavo, že má záujem len o horizontálnu gymnastiku, ale moc sa mi do toho nechcelo ... mala muža väčšieho ako som ja :eehmm: o čo išlo zvyšným dvom, som nejak hlbšie nezisťoval :biggrin: tá štvrtá sa mi doslova otvorene ponúkla, čo už krútili hlavami aj kolegovci. že jej bolo nad rifle vidieť lem nohavičiek, mi až tak nevadilo, to že sa nedala rozoznať ich pôvodná farba, mi vadilo o poznanie viac :ociska:

v terajšej robote sme väčšinou samí chlapi, nezadaná je akurát projektová manažérka /to je tá, čo som tu kedysi písal, že sa ma vypytovala, že čo si nejakú nenájdem/, a jedna účtovníka, ale tá má už 3/4 roka paniku z koronáča, tak som ju vyhodnotil ako trochu mešuge ... chvíľu bola nezadaná aj jedna inžinierka, ale tá si potom našla priateľku, lebo ona je na obidve strany :biggrin:

robila tam ešte jedna, niekde v kancelmárii, veľmi pekná :agree: ale že mohla mať záujem o nejaké bližšie zoznámenie mi došlo až s odstupom času, keď už bola z firmy preč. je dosť možné, že si dodnes spomína na mňa ako na nechápavého debila :jaaaj:a pospevuje si pritom s Luckou Bílou

Citát

a to by ho každá, ktorú by poctil svojou priazňou, priam ofukovala. hýčkala a pestovala si. 

no enem aby :biggrin:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, clovek2 napísal:

...

robila tam ešte jedna, niekde v kancelmárii, veľmi pekná :agree: ale že mohla mať záujem o nejaké bližšie zoznámenie mi došlo až s odstupom času, keď už bola z firmy preč. je dosť možné, že si dodnes spomína na mňa ako na nechápavého debila :jaaaj:a pospevuje si pritom s Luckou Bílou

 

 

tamtej veľmi peknej je škoda. No ale ty si rozumieš. prepáč, že do teba furt vŕtam,  niekedy sa nedá ostať len tak netečne kukať na tak vyzývajúce príspevky :cem::smile: priam si pýtajúce reakciu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pohode Vilmuš :smile1: len vŕtaj a reaguj, aspoň je trochu sranda v tejto blbej dobe.

pred hodinou, Vilma Flinstonova napísal:

tamtej veľmi peknej je škoda

to si začínam myslieť tiež, len už je neskoro, ale v tom čase som mal iné starosti. asi som inverzná verzia Tomáša. lebo, na niekoho 20 metrov naľavo od neho sa usmeje nejaká baba, a on to okamžite vyhodnotí, že sa usmiala na neho a ide po ňom, je to mám presne naopak :biggrin:

aj táto, nazvime ju Mirka, či sme sa stretli ráno na parkovisku, vždy sa usmiala, prípadne kývla spoza volantu. keď som ju stretol na firemnom dvore, nestihol som pozdraviť prvý, vždy ma predbehla. na fajčiarke, pokiaľ bolo vedľa mňa voľné miesto tak si prisadla, a po nejakej dobe dokonca sama začala nadväzovať rozhovor - čo bol teda na introvertku dosť výkon ... len ja furt, jak taký pako, som nevnímal. počítam že z toho mohla byť aj trochen zúfalá, ale čo už...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem uraziť ženy, ale čo sa týka technických záležitostí, niektoré sú sprosté jak kýbel gitu. Jednej už 3/4 hodinu vysvetľujem, ako si zmenšiť veľkosť emailovej schránky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ajaj, o vysvetľovaní by som mohla napísať príručky... aj z pohľadu vysvteľujúceho, aj počúvajúceho... :)
a ten rozdiel, keď niečo technické trebárs na nb alebo mobil vysvetľuje technik neznalcovi.... a keď to vysvetľuje takýchto technických drobotín znalý umelec.... to by ste kukali.

utiekam sa k umelcovi, zásadne.

k tomu patrí jedna starí historka - kedysi pred asi 20 rokmi si známa dorábala nejakú školu, slabšia v matematike.... moja polovička, silná v matematike, si zobrala na starosť doučovanie...
ach jo. hodiny u nich končili tým, že sa rozdávalo lopatou po hlave.... a nakoniec som ja bola ten, čo vysvetlil polopate to, nad čím sa trápili hodinu, lebo znalosti má, ale vysvetľovať nevie.
:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ja už viem s kým ako čo preberať, cez telefón to bolo poriešené za pár minút. Ale iná v pohode zvládla cez čet nastavenie NS a nasledných zmien v DNS a to len na základe pokynov. Rôzni ľudia, rôzne IQ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Hellé napísal:

my ale dokazeme kdeco zvacsit za zlomok tebou uvedeneho casu

na tom niečo bude, napríklad moja ex dokázala v extrémne krátkom čase vyrobiť z úplnej banality problém pangalaktických rozmerov :biggrin:

na zväčšovanie čoho sa špecializuješ ty? :shifty:

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Včera som si vypočul jeden smutný príbeh, ktorý odkrýva tajomstvo, prečo vlastne muži chcú ženy nakoniec len na sex a berú ich ako nutné zlo kvôli rozmnožovaniu. A prečo mnohí muži kvôli ženám strácajú ilúzie a radšej volia život bez záväzkov. Po vypočutí toho príbehu som musel konštatovať, že niečo na tom fakt bude a bohužiaľ musel som súhlasiť.

Jeden môj známy, ktorého nebudem menovať, mal kedysi asi príliš zidealizované predstavy o ženách. Bral ich ako bohyne, o ktoré sa treba starať a ctiť ich. Jednu takúto bohyňu spoznal, krásna dievčinka, anjelská tvárička, modré očká, blond vlásky spletené do rozkošných vrkôčikov. Mal predstavy, že si raz získa túto ženu a bude mať svoju vysnenú bohyňu, s ktorou si raz založí rodinu a budú vychovávať deti. Denne o nej sníval, stretával ju a postupne sa blížil k svojmu cieľu, že ju osloví a vyzná jej city. Až prišiel jeden osudný večer, ktorý kompletne zničil jeho ilúzie. V ten osudný večer, ktorý si doteraz každý rok značí v kalendári veľkým čiernym výkričníkom, bola u nich zábava a tajne dúfal, že tam stretne svojho anjelika. Aj ju stretol, ale ten moment zničil všetko. Vonku na lavičke sedel rozvalený jeden miestny feťák, gace stiahnuté, nohy rozkročené a v rozkroku mu čupel jeho blonďatý modrooký anjelik, ktorý orálne uspokojoval toho feťáka. Ten modrooký anjelik tak hltavo uspokojoval toho feťáka, až mu tie blonďavé vrkôčiky poskakovali a obom bolo jedno, že okolo nich chodili ľudia hore dole. Zhnusene sa odvrátil, tento okamih nadobro v ňom zničil všetky ilúzie o ženách, ktoré vyzerajú pekne a tvária sa milo. Ja som to síce nevidel, ale už len tie predstavy, ktoré som si vytvoril z jeho rozprávania, boli desivé.

[emoji17]

  • Haha 2
  • No neviem, neviem 1
  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aký krásny kvetnatý priam básnický opis, ale keďže sa treba držať tvrdých, jasných a nespochybniteľných faktov, uvediem zopár korekcií
1. Nemal som zidealizované predstavy o ženách, mal som zidealizované predstavy o danej konkrétnej dievčine

2. Či mala modré očká, to si fakt nepamätám, toto som ti nemohol spomínať (vrkôčiky a anjelska tvárička sedia) 

3. Dátum toho večera si nepamätám, takže si ho ani neznačím do kalendára

4. Nebola to zábava ale diskotéka 

5. Stále mám bohužiaľ pravdepodobne skreslené ilúzie o babách čo pôsobia v tvári milo, nevinne, slušne a preto sa mi aj viacej páčia než vulgárne vyzývavé a namyslene dominantne pôsobiace ženy (čož je zas očividne ideál krásy jedného miestneho fórumáckeho Ostreľovača :smile:) ale beriem už do úvahy aj tú krajnú možnosť že nevinne anjelsky pôsobiace dievčatá môžu za istých okolností a pod vplyvom alkoholu stvárať aj podobné činnosti tak trochu nekorešpondujúce s ich imidžom ktorý si pestujú.   

  • Haha 2
  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za prvé, panicom nemusí ostať nikto kým funguje prostitúcia a za druhé, aj ten príbeh potvrdil že ešte aj nejaký úchylný feťák môže mať peknú babu, tak prečo by som ju nemohol mať ja. To je len postreh. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aspoň vidíš aký si lúzer, že aj feťák je lepšie na tom ako ty [emoji23] Však mať môžeš, nikto ti to nezakazuje predsa, preboha [emoji23] To je už len čisto vec žien prečo radšej dajú prednosť feťákovi ako tebe [emoji1787]

Ale ináč, keď už si načal tú tému, tak s Alexom sme sa zároveň zhodli, že za sex platia len chudáci, takže kto sa k žene dopracuje len cez peniaze je chudák, čo vlastne v súvislosti s tebou aj do seba celkom logicky zapadá.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

sákriš himbajz doprdelepráce ... niektoré práce sú nad chlapské možnosti, môžu sa gender aktivisti aj posrať, ale je to tak!

bolo doma niekoľko sád obrusov do obývačky: malý - stredný - veľký, lenže v nedávnych rokoch nám ich pán Alzheimer domiešal, a situáciu rozhodne nezlepšilo keď boli teraz vypratané zo skrine, aby som s ňou kvôli maľovaniu mohol hýbať. doobeda som ich skúšal potriediť, za použitia značného množstva nadávok. aj sa to čiastočne podarilo, ale nie všetky, nemal som na to už nervy.

predvečer sme vyprášili koberec z obývačky, položili, nasťahovali nábytok, slávnostne som vybral jednu zo sád obrusov a uložil na stoly - že som ich nepotriedil dosť dobre som zistil, keď som na tom najmenšom uvidel vyšitý nápis "Veselé Velikonoce", ktorý na zvyšných nebol ... a keby aj, myslím že v polke augusta sa ten nápis asi veľmi nehodí :eehmm:

  • Díky! 1
  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 minútami, clovek2 napísal:

a keby aj, myslím že v polke augusta sa ten nápis asi veľmi nehodí

keď môže mať niekto na baráku vianočné osvetlenie celý rok (rozsvietené), obrus bude ten najmenší problém. polož na nápis nejakú dečku :zubiska:

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už som počul o tom že ženy majú vyšší prah bolesti. Ja si u zubára stále pýtam znecitlivejúcu injekciu (ktorú si samozrejme aj musím uhradiť) ale Natália si pri bežných zákrokoch nepýta len keď je extrém že trhajú atď. Ja som na soplík zvyknutý, ale zubár bez injekcie to je mučenie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov