Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...

Prečo vy ženské keď niečo chcete tak nepoviete hneď čo treba? ...

náhodou ony vedia veľmi dobre čo chcú, a niekedy to aj povedia :lol:

 

ale zato páni vedia veľmi jasne čo chcú, toto je zrejme ich vysoko recesistické dielo ... aspoň teda minimum jedného pravého chlapa :)

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom ze ked sa odviaze 14 zien (vek 25-45) tak to je horsie ako ked sa odviaze 14 chlapov...odzil som si oboje a toto mi z toho vyslo...

tie zenske nevedia co od dobroty...a same priznali ze reci maju horsie ako chlapi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslim ze by zeny boli v tomto horsie, len muzi su prekvapeni, ze su rovnake v tomto.

 

Je to podobne, ako ked chlapci v urcitom veku nevedia pochopit, ze dievcata chcu sex tiez a vyrabaju si zbytocne traumy dumanim, ako sa im dostat do nohaviciek :lol:

 

Aj ked dievcata si vyrabaju casto zbytocne problemy zas tym, ako ich tam pustit, aby nevyzerali divne ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sak ok, viem si to zivo predstavit Obrázok

 

aj ked sa stretne banda chlapov na flame, tak tiez vzdy nemusia skoncit ako dive swyne s hubou v kybli

myslel som to tak, ze niekedy ked sa stretne partia za ucelom poriadneho flamu, tak to dopadne rovnako, bez ohladu na pohlavie

 

zazil som partiu bab, co boli horsie ako banda drevorubacov po vyplate a nakoniec behali po snehu okolo chaty len v spodnom pradle, lebo hrali vadi nevadi Obrázok

... a blili uplne rovnako ako ti drevorubaci, ked to prezenu

 

... jo a tym par chlapom, co tam boli, robili bez mrknutia, nemravne navrhy

len boli tiez zaskoceni :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chodievam s tou istou babskou partiou na dve chaty rocne... tiez to na jednej vyzera dost zaujimavo /vadi nevadi sice nehrame, ale inak... dost casto sa odtrhneme aj do miestnej krcmy a na miestnu zabavu/ a na druhej chate sa spravame ako ludia, bo tam chodia s nami aj setky deti, psy a morske prasata.. :lol: prva a druha chata sa z pochopitelnych pricin nachadza inde.. na deti treba vychovne vplyvat, nie im kazit iluzie... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, mna stve ze z tych 14tich tam za nieco stali tak 2 baby Obrázok

 

ale sak to len v pubertalnych predstavach su vsetky baby modelky z plajboja, navyse nadrzane a vzdy ochotne :lol:

 

a tie dve, co za nieco stali, vyvadzali najviac ... sodoma gomora, cecilko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajn otázka :lol:

 

hoci z nokiovej poznámky to vyzerá tak, že

a/ nie je

b/ odväzujú sa len vydaté ženy

c/ každá vydatá žena je bez manžela čuně

d/ okamžite využije každá neprítomnosť manžela na páchanie neprávostí

hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- pokial je zena cune, tak je nim bez ohladu na to ci je vydata, slobodna, vdova, alebo rozvedena

- kazda prilezitost na pachanie nepravosti nevyuzije, niektore treba aj presviedcat

- odvazuju sa akekolvek zeny, pokial sa odviazat chcu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno ... nokiova hlboká dezilúzia možno trochu dostala na frak týmto vysvetlením :lol:

a nabudúce to treba skúsiť s inou partiou ... hm, preto nechodím na chatové akcie, neznášam pohľad na ožratých chlapov váľajúcich stoly a seba

 

- pokial je muž cune, tak je nim bez ohladu na to ci je ženatý, slobodný, vdovec, alebo rozvedený

- kazdý prilezitost na pachanie nepravosti nevyuzije, niektorí sa dajú pár sekúnd aj presviedcat

- odvazuju sa akíkolvek muzi, pokial sa odviazat chcu, a oni sa chcu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mala ísť v júli na chatu /sama baba/ s 10-timi chlapmi /minimálne/ :-). Tiež sa na chate nedokážem odviazať iba ak tam je dobrá hudba. Potom už aj alkohol mi zachutí /aj dačo iné :-) /.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov