Skočiť na obsah

Keby ste neboli človekom, akým zvieraťom by ste chceli byť?


aljak63

Odporúčané príspevky

Toto ma napadlo skrze autora tejto témy Aljak-a, ktorý uvadza miesto Prievidza. Neďaleko PD pri výstupe na Kľak z Fačkovského sedla som v posledných serpentínach pod Reváňom postretol medveďa(asi 30m), keď som sa odšokoval robil som, že ho nevidím až po krik a pískanie - on nič, len krútil hlavou a vychutnával si ma dobrých nekonečných 3-5 minút. Potom sa vybral smer Rajec a ja smer salaš-kde som vypil čohosi ostrého z čohosi.

Chlapci hovorili, že to bol určite meďa Fero. Ja by som chcel byť na chvíľu méďa Pete aby som mohol hodiť reč s Ferim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 rokmi...
  • Pred 6 mesiacmi...

možno to nie celkom patrí sem, ale lopatova sebakritika v statuse mi pripomenula jednu prastarú školskú príhodu ... :)

v šiestej triede základnej školy, pán učiteľ a jeden spolužiak a hodina zoológie...

 

mala som kedysi spolužiaka, takého lajdáka, neučil sa, kašľal na všetko,  ktorému to raz nezabudnuteľne vyšlo - na zoológii sme sa učili o nepárnokopytníkoch, a vyvolali ho odpovedať ... bol to taký chlapec, pomalší, aj tak sme mu zvyčajne našepkávali, a ako to počul, neisto, tak to zvyčajne neisto podával ďalej ...

pomaly pomaly to z neho liezlo, za pomoci a všelijak, až sa dostal k vymenovaniu nejakých kopytníkov ... a medziiným tak neiste povedal : som ... som ... somár


bolo to svojím spôsobom kúzelné, trieda aj s učiteľom sa pobavila, ale nikdy sme si z neho neuťahovali, on bol proste taký ... len na také sa nezabúda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž gejm tvoja spomienka vyvolala aj moju spomienku na ZDŠ, spolužiačka keď sa z nej učiteľka snažila vypáčiť rozdiel medzi párno a nepárnokopytníkmi odpovedala že nepárnokopytníky sú tie čo majú nepárny počet nôh. učiteľka v tej chvíli išla do vývrtky a trieda ľahla od smiechu.

 

a k téme, nikdy som nerozmýšľal či a akým zvieraťom by som chcel byť, ale byť ježkom by mi pripadalo celkom fajn, cez deň spí a v noci labzuje, aj celú zimu prespí, celkom fajn život sa mi to zdá byť. akurát na cestu by som sa asi radšej nechodil vyhrievať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

manzelka vzdy hovorieva, ze nam by bolo fajn, keby sme boli macky v dome nasej svagrinej...

aj ked na tomto fore by sa naslo aj viac dobrych mackolubnych dusi ;)

 

4 clovek2 - ako jezko by si to nemusel mat bezpecne ani v trave - synovi sa minuly tyzden podarilo prejst jezka kosackou, bohuzial :(

 

a este pridam bonus k skolskym prihodam - na strednej skole na hodine biologie mal spoluziak referat o kolibrikoch a ked povedal, ze najmensi je len velkosti cmeliaka, tak profesorka (v dochodkovom veku) zahlasila, ze takeho maleho vtaka este nevidela.

Na co sa v lavici postavil jeden z vyhlasenych triednych "expertov" a som slovami "Ze nie ?" si rozopinal razporok... A na konci hodiny, ked bolo treba odniest preparaty "Kazdy si chyti nejakeho vtaka a odnesie ho do kabinetu", sa zasa chytil za rozkrok a so slovami "Ja uz jedneho mam" odkracal z triedy.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov