Skočiť na obsah

tiborco

Odporúčané príspevky

:smile:

...myslím si, že  je to hlas mláďať.. Myšiarka ušatá, zákonom chránená, za šera a v noci pískajú, pýtajú si potravu od svojich rodičov, nie sú ešte pripravené lietať a loviť. Len vydržať,  byť trpezlivým, pískanie ustane, keď budú samostatné.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samček. predtým boli dvaja samčekovia, ale vychádzali spolu tak na striedačku, raz dobre, raz bitka. len dúfam, že aj z tejto sa nakoniec nevykľuje chlap. ono to niekedy ťažko poznať, kým sú mladé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potešilo ma, že keď som si rozložila deku pri jazere, pol metra odo mňa pristal kŕdlik vrabčiakov, priskákali až skoro ku mne, ako keby sa zarazili a naraz všetci frrrr, a už ich nebolo. Už dávno som nevidela viac vrabcov pokope. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 3. 7. 2021 at 17:12, game napísal:

jaj toto milujem... keď sa vrabce čvachtajú vo vode alebo v piesku... :yes_yes:

náš Kubo (papagáj) sa rád čvachtal. mali sme takú guľatú plechovú plytkú krabicu, do tej sme napustili vody a vypustili papagája z klietky, A ten si to v krabici s vodou fakt užíval. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov