Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

alebo u priateľa, čo by bol ten najlepší prípad :lol:

aaaaaaaaaaaalečo? :)

 

u kamosky, ma volny cely dom, tak jej ho ideme postrazit :) mimo BA, a bude nas cca 12 ;)

Hotová celá SBS-ka ;)

 

 

 

Ja musím nejakú chatu pohľadať ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bola som volana do Brna a opat na chatu do Beskyd ci kam to presne, kde som bola aj minuly rok, ale tam sa mi moc nechce...je mi jasne, ze tam budem opat tyzden, spijem sa ako kon, a este ine veci :lol: .. akosi po tom netuzim...

 

tak cakam chatovacku s inymi ludmi :) ,... ale tiez sa akosi tym chatam tento rok nedari :)

 

kazdopadne nechcem byt doma....uz som velika na take veci ;) .... chcem drzat v jednej ruke flasku, v druhej...hmmm ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja budem tradicne s priatelom u nas doma, pojdeme sa prejst von trochu a tak, mna cely ten humbuk moc nechyta, mozno keby sme mali taku nejaku partiu ludi, spolocnych znamych, sla by som rada na nejaku chatu, ale kedze nemame, tak mi to uplne staci aj takto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm, bude nas 6 chalanov a 6 bab..ale ziadne orgie, vsetko je pekne poparovane uz dlhsi cas :lol:

A v tom je nejaky problem :)

 

 

Tento silvester stravim ako vzdy doma len raz som bol mimo domu aj tak ma to nebavilo nemam rad silvestra neviem co je na tom take vzdy to bolo tak ze som spal pred polnocou ma mama zobudila pripili sme si a siel som spat dalej.

Dufam ze tento rok bude lepsi ked pride priatelocka k nam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No uvidím ako bude reagovať dcérka na petržalský ohňostroj. Doteraz to vždy prespala. Uvidíme či budem chlastať, tento rok sa moc na to necítim ale určite bude dobrá domáca oslava. Do ulíc tentoraz ee.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam rad silvestra neviem co je na tom take vzdy to bolo tak ze som spal pred polnocou ma mama zobudila pripili sme si a siel som spat dalej

phersu...pozeram a nestacim sa divit :lol: tak to predsa som nasiel niekoho kto to robi ako ja :) sice som nespal vzdy...ale par krat uz ano...nechal som sa 10min pred tou "udalostou" zobudit..pripil..posedel a isiel znovu spat :);)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov