Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

tento koniec roka bol zrejme u mnohých podobný. niekto vínom, ale pekne doma sám.
len už nech to k niečomu je. zamračené, vlhká zima a hmla celý večer až doteraz ako na anglických rašeliniskách, ale ohňostroje búchali aj tak odušu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nás sa Silvester skončil tak, že prišli o život dve mladé labute, posledné zo štyroch, čo prežili leto. Celé leto a jeseň si plávaLI popod okná na potoku, občas sa popásli na tráve, začiatkom zimy boli mladé už len vde, a po Silvestri ostali už len smutní rodičia. Do prdele aj s debilnými petardami. A u nás v bráne ktorísi susedia mali skvelú návštevu,m ktorá nám od samej radosti nad príchodom nového roka rozbila dvere dolu pri výťahoch. Vie sa, čí hostia to boli. Neviem ako to domový dôverník bude riešiť. Ale toto sa nestávalo ani ked sme celý barák spolu oslavovali dolu na prízemí a všetci sme svorne mali pod čapicou, tancovali na provizórnom stole ...ale žiaden vták nedoplatil životom a aj zariadenie ostalo vždy celé...

Som nasratá aj smutná nad bezohľadnosťou niektorých spoluobčanov. 

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

U nas chodila pojazdna disco.

Ja som to videl asi o 20:00 tak na 1 km,medzi mojou zahradou a tou ulicou po ktorej islo nic nieje,cesta,zeleznica a polia potok v doline. Ale to ti bol dobry ramus. Som si myslel,ze tam musi niekomu dobre  ... ,myslel som ,ze to niekto robi v dome na zahrade.

No a dnes,keby nas Matovic nespomenul na tlacovke by som to ani nevidel,co to bolo. Niekto to dal do diskusii.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Ja som doobedie strávila na očnom, dostala som svoju obvyklú  injekciu. celkom sranda, keď už sme čakali na správu, jedna pani mi zahlásila, že ona ma pozná, len nevie, skade, a ked som si dala na to jedno nezalepené oko okuliare, aj ja som ju poznala, napadli mi rôzne možnosti ako mama niektorej spolužiačky mojich báb, a podobné, ale potom mi napadlo opýtať sa jej, kde býva, a vtedy mi to zaplo - fitko! A ju zas napadlo - Špania dolina (tam sme boli v lete na pár dní s babami z fitka, ale chodí nás tam veľa, tak nie všetky si človek zapamätá). A tak sme potom šli spolu peši domov. Celkom vtipné, ľudia po nás kukali, lebo dve baby spolu v družnom rozhovore a obe zalepené oko, sa hned tak nevidí. Nejaký ujko sa bavil na náš účet, lebo ja som mala zalepené pravé oko a ona ľavé, a tak sa chlapík smial, že dokopy toho moc nevidíme, lebo dokopy škúlime, aj ym sme sa zasmiali a pokračovali sme  v ceste.

O chvíľu zasadneme s Flinstonom k chlebíčkom a paličkám k vínu, tak všetkým vám prajem príjemného Silvestra a v novom roku nech sa vám darí, veľa zdravia, sily, radosti, a vždy dobrých ľudí okolo seba.

 image.png.1fd1d947fd4b42834913116191a5f2aa.png

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 15 minútami, Sniper napísal:

Ja by som tým hovadám narval tie ich delobuchy rovno do riti.

tiež ma nenadchýnajú. Už od popoludnia to tu trieska hore dolu. Akurát keď som písala ten predošlý príspevok, tu v blízkosti čosi buchlo, ale až tak, že som cítila záchvevy pod nohami. Ja neviem, či už tým ľuďom načisto hrablo. Ale fakt toto nemusím. Mne by stačili staré dobré prskavky. nechápem, čo na tom majú. Keby chceli dočasne ohluchnúť. Dočasne, aby im to v budúcnosti nebolo fuk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov