Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Potesil ma Lopatov prispevok (to som necakal ze toto slovne spojenie niekedy pouzijem :lol: )

 

A ešte pridávam rozpis našich zápasov všetky budú v priamom prenose na STV 3

Štvrtok 1.1.2009 00:30 - Slovensko-Fínsko

Huraaaaa ... Aspon jedna dobra vec na Silvestra v Telke co bude stat za to!!! :)

 

Bude to iste dobry zapas, pretoze myslim ze prave toto bude klucovy zapas v boji o postup zo skupiny. No este je prilis skoro to hodnotit, nemozem predsa podcenit Slovakov, ked nehrali este ani zapas!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pridávam sa. Aljak to vystihol Silvester v Tv je posledné roky úplne biedny takže tak isto budem pozerať hokej ............... Ale budem na opačnej strane a budem fandiť Slovákom. Som zvedavý ako budú pripravený ...........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze do prace sa nejde..ani na avizovany Vrsatec

je chalupa na Zliechove, partia ludi....bude sa varit gulas, vinko a podobne dobroty :lol:

 

jou jou, zajtra vecer balim a vratim sa asi az v piatok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže ľudkovia všetkým vám prajem krásneho Silvestra, užite si ho podľa vlastných predstáv a najmä všetko najlepšie do nového roku, veľa zdravia, šťastia, lásky a aj samozrejme mnoho eur do peňaženiek :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prajem všetkým mnoho zdravia a šťastia v tomto roku :lol: .

S týmito dvoma kartami sa už dá hrať dobrá hra :) ....a ako bonus,každému prajem splnenie jeho najväčšiej túžby,či túžob.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto bol skutočne super silvester ... upratovala, varila, polovicu prerevala, a išla spať, lebo som dnes bola do večera v práci ... úplne normálny silvester ...

 

hm... keď tak premýšľam, naposledy som pila detské šampanské, tentokrát ani len to ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No môj Silvester bol dobrý ............. dal som si z kamarátom 2 deci vína, pozreli sme ohňostroj a šiel som pozerať domov hokej .................. ale mohol byť lepší ..................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Tento rok by sme chceli z partiou KONEČNE osláviť Silvestra na chate v Tarách ... ešte dúfam že tá chata bude naša ... :) ale ak by nevyšlo no tak budem doma o kofolke a arašidoch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ale teraz je to tu vážne ... :lol:

 

kto bude spať ako zvyčajne, kto bude jasať, kto sa ide kam baviť, kto bude kde,

čo varíte na Silvestra, čo mávate na silvestrovskú večeru,

pozeráte tv program ? zoberiete si dobrú knihu či o polnoci poviete: tak dobre no ... :)

 

hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ja tohto Silvestra strávim po prvý krát s partiou ... síce iba vonku a na zábave ale tak vždy lepšie ako nič ...

 

no a čo jem ? samozrejme kapra a hranolky a tento krát nebudem pozerať tie relácie na Silvestra :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov