Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

Takže Silvester bol super, boli sme s Čízym a ďaľšími 11 ľuďmi na chate, ktorá bola úplne najkrajšia na svete, v nádhernom zasneženom rozprávkovom prostredí, jazierko na pozemku, no paráda... aj keď 30. bolo lepšie podľa mňa, už dávno som sa tak nepobavila, čudujem sa, že nemám svalovicu na bruchu z toho nekonečného smiechu :lol:

Samotný prechod do nového roka si vôbec nepamätám, ževraj sme aj odpočítavali, aj ja som tam bola, ale neznámo mne nič po 23. hodine :) no aspoň som to neprespala ako niekto... :)

Veľmi zaujímavé bolo nepočuť odvšadiaľ pyrotechniku, no super super super...;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zažil najkrajší a najlepší Silvester :lol: Bol som spať u priateľky,cítil som sa skvelo,jej rodičia sú v pohode,milý :) ,ale najdôležitejšie bolo,že som s priateľkou bol 24 hodín spolu,skvelo sme sa zabavili....proste nádherne strávený čas s mojou Soničkou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o 22:00 som prišla k úrazu, celkom dosť vážnemu, i keď som to hneď po páde nevedela, až keď som si vyzliekla sveter, ktorý bol deravý a celý krvavý... ranu na ruke mi stačilo vidieť raz a už nikdy viac nemusím... s drahým sme sa potkli a obaja sme padli, ja dolu a spadla som na televízor... drahý mi to dával do poriadku, nemali sme obväz tak roztrhol tričko, čo som mu dala už neviem pri akej príležitosti... stále sa so mnou rozprával a ja som odpadávala... nevidela som a strácala som aj sluch, bolo mi strašne zle... potom som to akosi rozdýchala, vyprázdnil sa byt a my sme sa milovali... a potom sme išli von a pri Resete sme sledovali ohňostroj... s drahým v objatí som stála presne pod ohňostrojom a obaja sme sa smiali... ja s rozseknutou rukou a on s odtrhnutou ladvinou...

všetci mi to typujú na 5-7 štychov... nebola som si to dať zašiť, mám to zalepené a ešte stále keď sa toho dotknem mi je na odpadnutie... obaja s drahým sme ubolení, samá modrina, škrabance,...

 

krásny Silvester! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, čo sme robili, to si nechám pre seba, ale nešlo o nič perverzné... tesne pred pádom sme boli v objatí, zakopli sme a padli, ja prvá dole, takže som ešte aj jeho stiahla na seba a podomnou starý nefunkčný televízor.... teda, ten bol tak trochu bokom... ja mám ľavý bol v prdeli a on pravý....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm no moj silvester som vobec necakal ze tak dopadne :) Planoval som ako kazdy rok s naj kamaratmi ist von a trosku nieco pochlastat :) Nakoniec som skocnil s milovanou osobou v aute ;) potom na namesti pozerali ohnostroj v objati teda pozerali sme uz iba koniec ohnostroja ;) a potom sme sli dokoncit co sme zacali v aute ;) Ale nakoniec nebolo z toho az tak vela ;) kedze no proste sme skoncili iba pri vrchnych castiach odevu a podobne ;) .... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zažil najkrajší a najlepší Silvester :lol: Bol som spať u priateľky,cítil som sa skvelo,jej rodičia sú v pohode,milý :) ,ale najdôležitejšie bolo,že som s priateľkou bol 24 hodín spolu,skvelo sme sa zabavili....proste nádherne strávený čas s mojou Soničkou :)

Tu to velmi zavani sexom ;)

 

Ja som mal silvestra O.K. Cely den som bol doma aj s frajerkou pozerali telku, potom sme si pripili a isli sme sa prejst von. Proste silvester ako ma byt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

tento rok mi 31.12 vychadza ze budem v praci :lol: samo ze nie do vecera, ale uz len ucast na pracovisku narusi akciu na sposob chatovacka

 

vybavili chatu na Vrsatci... a ja uz len cakam co nam povie vedenie z Ameriky, lebo sme poziadali o skratenie "roka" na 30., respektive 29. 12.

 

tfuj tfuj, snad to vyjde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento silvester budem pravdepodobne v prahe :lol:

22 mi zacina celofiremna dovolenka..niekedy medzi 26-28 utekam do prahy a odidem odtial asi az tretieho :) juch uz sa tesim, od kamosky z bytu je super vyhlad z kopca na prahu tak dufam ze v noci vybehneme do snehu a budeme kukat ohnostroj nad mestom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov