Skočiť na obsah

Najhlúpejšia slovenská celebrita


Sniper

Odporúčané príspevky

V jednom bulvári som čítal, že usporadúva anketu o najhlúpejšiu slovenskú celebritu. Myslím, že je to zaujímavá anketa, pretože vzhľadom na kvalitu slovenskej kultúrnej scény predpokladám, že to bude nesmierne krutý a dlhý boj o prvé miesto.

 

Tak tu môžete písať vaše tipy a zároveň aj napísať prečo si myslíte, že práve tá "vaša" celebrita si to prvé miesto naozaj zaslúži.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to bude ťažké ... na Slovensku je celebrita každý, kto je dosť bezostyšný, aby sa dal vycapiť do hocijakého bulvárneho plátku, celebrita je chudera, ktorá číta v nejakej tv správy a potom sa na nejakej party ožere, aby mal zasa bulvár o čom písať ...

obligátni Mojsejovci sú už pri takýchto "celebritách" priam kráľovský pár ...

 

popremýšľam, ale po mene ich neveľmi poznám, toť problém ... asi nie som in ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vysledok ankety mi bude lahostajny, mame tu dost blbcov a ti nepotrebuju poradie. Skor by ma zaujimal zamer spomenuteho bulvaru, kedze ten vyraba - a potrebuje celebrity zo vsetkych najviac. To je tema, ktorej normalny clovek nebude venovat pozornost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevedel ma napadnut nikto, ale doll ma s tymi Mojsejovcami pravdu :lol:

 

btw, cizy, Durianova je inteligentna dost, len sa tak z casu na cas nesprava. Resp, je nadrzana a potom to tak vyzera :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj hlupost patri k zivotu , najhorsie sa mi robilo s nadpriemerne inteligentnymi a s nadpriemerne sprostymi, boli tak na rovnakej urovni, nadpriemerne mudri- kym sa rozhodli nieco robit navrhovali sto možnosti ako to vylepsit, az bola padla a ti druhi kym to pochopili .... takze bolo to na prd. :lol: :) :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A všimli ste si že Pročko úplne zmizol? Vraj ho už nikto nechce, žiadna TV. Ktovie čo teraz robí, možno v Auparku párky v rožku predáva...

vlastne som ho tu chcela spomenúť, ale asi by to nebolo celkom spravodlivé :lol:

Pročko len nevedel dať nič nové, bol absolútne okukaný a talent len tak na tie svoje uťahovania si z ľudí, aj to bez štipky humoru ... neviem, či ma aspoň raz rozosmial za celú svoju kariéru - jaj ano, raz ... začínal kedysi pred rokmi v jednej reklame, kde zaujal - hral tam jednou vetou rozličné figúrky od mafiána až po neviemkoho, tam bol dobrý, ale presne na tej istej úrovni aj zostal ...

nie je on pôvodne učiteľ či čosi také ? tak najhlúpejší asi nebude ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Studenkova

 

Ta ma najviac dokaze nas..t.

Studénková rozum má, dostatok... hlúpa nie je - že je nadradená a sebavedomá a namyslená a dáva to patrične najavo, je trochu iná vec : )

 

ide o najhlúpejšiu celebritu, nemýľme si to s antipatiou ... to je rozdiel. :lol:

 

 

 

radšej to skúsme teda rozšíriť ... kto je pre vás najnesympatickejšia a kto najhlúpejšia "celebrita" ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovenskí politici - takt trochu prinášajú aj tú kultúrnu vložku, a väčšina z nich spĺňa obidve kritériá. Spomeňme si napríklad posledné vystúpenie bývalého ministra pôdohospodárstva v kravíne - veď to bol takmer začiatok nového kultúrno-politického žánru. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ste na omyle, Studenková a sprostá? Pokial viem vo vedomostiach národa bolo jej IQ prisúdene 140, Zdena nie je mozno pre kazdeho prijateľná, game to vystihla..... , sebavedomosť nie je chybou... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

škoda že zo scény zmizol Janko Ľupták ... pamätá si ho niekto ? s prehľadom by som ho kvalifikovala, on bol skutočne iq húpacieho koníka

ale nahrabal si, dosadil celú rodinu do správnych rád kdečoho, takže taký hlúpy až nebol ...

bol to murár - "politik" za Mečiara, takýmito dobre zaplatenými pritakávačmi sa potreboval obklopiť : )

 

 

to ma napadlo z tých vertim spomínaných politikov ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no fajn, aljak ... ešte keby si napísal, či ti len idú na nervy, alebo sú to podľa teba hlupáci s iq podpriemer ?

 

tu sa o tom píše, lebo neviete rozoznať hlupákov od tých, ktorých len neznášate ... pôvodná téma je " najhlúpejšia celebrita "

 

takže sa vyjadri, ako to podľa aljaka s tými dvomi je ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa toho čo čítam, si myslím, že táto téme je pomenovaná nešťastne

lepšie pomenovanie by bolo

 

Slovenské "Celebrity"

 

a v úvdonom prípsevku bližšie popísať, že ide o neobľubené "osobnosti našej smotánky"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris nerýp, začal si to ty tvojou Studenkovou :lol:

 

 

Keby som mal pisat tych ktorych nemam rad tak napisem kvantum mien...

 

ALE tychto dvoch som napisal lebo su podla mna fakt idioti, resp. ak niesu tak sa tak napadne spravaju!

kde sa tak správajú ? odpovedali kdesi ako retardovaní, nevedia napočítať do desať, majú podpriemerné vzdelanie ? dali niekde nejaké interwiev, kde sa prejavili ako idioti ?

ja ich nebránim, nemýľ sa ... len chcem vedieť, čo je pre teba kritériom hlúposti ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

škoda že zo scény zmizol Janko Ľupták ... pamätá si ho niekto ? s prehľadom by som ho kvalifikovala, on bol skutočne iq húpacieho koníka

ale nahrabal si, dosadil celú rodinu do správnych rád kdečoho, takže taký hlúpy až nebol ...

bol to murár - "politik" za Mečiara, takýmito dobre zaplatenými pritakávačmi sa potreboval obklopiť : )

 

 

to ma napadlo z tých vertim spomínaných politikov ... :)

Ja si ho pamätám, tento týpek Ľupták bol hotová klasika ("Vážení, my murári by sme to robili určite ináč -..."). Teraz po jeho odchode je v kurze skôr Slota a jemu (ne)podobní.

 

Ďalších nominantov celebritov by som ešte hľadal v tých večerných súťažných reláciach. Mário a spol. Niektorí svojím vystupovaním až vyrážajú dych (z bránice). :lol:

 

No a v neposlednom rade sú to účastníci reality šou. Superstar, big brother, vyvolení, mojsejovci. Niektorích propagonistov doslova vytiahli z psychiatrickej liečebne! :) Niekoho konkrétneho treba určite spomenúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekoho konkrétneho treba určite spomenúť.

no len spomeňte, prosím ... ja nemôžem :lol:

vážne tie večerné zázraky nepozerám, neovládam, neviem, nepoznám ... hanbím sa, nie som in a nie som v obraze :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov