Skočiť na obsah

Najhlúpejšia slovenská celebrita


Sniper

Odporúčané príspevky

To je Mináriková? šak vôbec nie je pekná :lol: . A tiež chodím MHD takže nie som je parketa :) , takže som zas dostal košom :) nevadí ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, to by som si v zivote nedovolil, vztahovat krasu na inteligenciu :lol: jednu inteligentnu fesandu mam doma :)

 

tychto bimb je dost a povacsine su to baby, ktore si davaju nehorazne zalezat na svojom vzhlade, lebo nemaju cim inym zaujat. preto nie je problem stretnut dost krasnych a vymletych zenskych, kam sa radi aj vyssie spomenuta Janicka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oľgu Feldekovú - nehovorím,že je zrovna najhlúpejšia,ale mám z nej pocit takej prázdnoty.K tomu neustále zdôrazňuje,že pochádza z Oravy,akoby to bolo niečo mimoriadne :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

neviem kam to dať a tento pár si novú tému nezaslúži :lol: tak to dávam sem

 

Norika Mojsejova podáva žiadosť o rozvod lebo Braňo / roka/ Mojsej sa zase opil do bezvedomia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

táto skvelá informácia je na úplne najlepšom mieste, ani nie je tak o mojsejovcoch ako o nebotyčnej hlúposti ... ani jeden nie je mozgový kombajn, ani etalón krásy, ale na toto je najlepšie povedať, že keď je somárovi dobre, ide na ľad tancovať.

už len tie skvelé informácie o abstinujúcom počúranom mojsejovi ... a to stačilo len otvoriť net ... mno.

 

a to som sa vrátila k starej téme Bižú o playmate Janičke a chcela som si to vypočuť znovu, ale to už som nezvládla :lol: ee :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

máme tu 4 ročník o Najhlúpejšiu celebritu a ja som si už zahlasoval :hanba: mojim favoritom je Matovič :niee:

 

ale si myslím že Martina a Marián budú veľký favoriti a Braňa môžu zosadiť z trónu :)

 

http://www.cas.sk/clanok/187533/anketa-o-najhlupejsiu-celebritu-tychto-30-ste-vybrali-do-finale.html

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý rok sú tam klasické stálice, aj bežní celkom inteligentní ľudia, ktorým sa podarili kiksy, alebo stratili súdnosť ...

ale tento rok sa to zdá byť jednoznačné ...

zažiarila nová hviezda, a presviedča každý týždeň novými variáciami na IQ húpacieho koníka / a to urážam húpacieho koníka : ( /:

Vincko Lukáč ... tento rok môj favorit :hanba:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe, ja som hlasovala davnejsie, jednoznacne Vinco Lukac :hanba:

 

ano, su tam osobnosti, ktore su tam iba "vdaka" nejakej nepodarenej hlaske, co vsak podla mojho nazoru z nich nerobi hlupakov

naopak su tam aj ludia, ktori osobnosti, celebrity vobec nie su, a akych je aj na okoli xy, vdacia vsak za svoju "slavu" hyenam ako su media a nemenovane televizie :niee:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rytmus, "umelec", Anna Amenová, miss, Farmárka Martinka, Kleopatra z Turca, Erika Judínyová, moderátorka, Andrea Verešová, modelka, Rasťo Žitný, exmoderátor.

Najradšej by sa hlasoval za týchto všetkých šiestich.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nakoniec tu v miniankete zvíťazil svojím hlasom lopata ... my ostatní sme ale neboli ďaleko, za skokana roka bol vyhlásený náš nominant, jedinenčný a jediný Vinco :D

 

v celoslovenskej ankete:

Výsledky Najhlúpejšej celebrity 2010:

 

1. zvíťazil Igor Matovič

2. na druhom mieste skončil Vincent Lukáč

3. na treťom Kleopatra z Turca

4. na štvrtom Richard Sulík

5. na piatom Erika Judínyová.

 

podrobnejšie TU !

 

ako sa vám pozdávajú výsledky ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa to moc nepozdáva, Igor Matovič je podľa mňa veľmi inteligentný človek - trochu provokant, ale to neznamená že je hlúpy. Dobre vždy vie o čom hovorí, a len poukazuje na nedostatky a prešľapy ktoré by inak boli nepovšimnuté. Tak ale čo čakať od slovenského národa, ktorí nechápu jeho činy a úmysly?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre mňa je stále jednoznačný skokan roku Vincent Lukáč.

myslím, že mu mali jeho novodobé účinkovanie hlasujúci viac oceniť.

IQ jednodňového kurčaťa.

ten chlap vedel naháňať puk, a to mu nikto neberie.

ale už aj na to ľudia pomaly zabudnú, svojím kuracím mozgom dáva na to úspešne zabudnúť.

keby radšej nerobil nič. nech si dá oblek a odsedí za ten plat v parlamente. ale ticho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak

 

trochu provokant, ale to neznamená že je hlúpy.

presne preto som ho zvolil že je provokant

 

inak keby že máme hovoriť podľa toho kto je hlúpy tak veľa z nich tam nemalo čo robiť ...

 

pink

 

aki hlasujuci, take vysledky.

nemôžem súhlasiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nejak velmi nevnimala vinca, ako hokejistu, vedela som, ze existuje, po tych jeho fó pa bola zverejnena cast rozhovoru, ked sa ho pytali, ake dojmy si priniesol z ms za velkou mlakou a odpovedal - "ake najuchvatnejsie dojmy ste si priniesli z......?" VL - "ta kozenu bundu...."

jaaaaj, hrozne totok...

keby sedel doma na zadku a zil z vecnej hokejovej slavy, tak pre seba urobi lepsie... game, si ty mudra....

 

lopata - nuz ver, keby hlasovali modelky, alebo lestici achatov, tak vysledky nie su tie iste... :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odobrat hlasovacie pravo niektorym individuam.... !!!!

 

inak ta devecka z martina - to mi pride dost nechutne... jo, je trupka, ale preco toto prezentovat? a vobec - preco zneuzivat to, ze je trupka? mne to je trapne, vidim, ze na fb sa ludia tesili, mne z toho bolo akurat smutno....

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov