Skočiť na obsah

Najhlúpejšia slovenská celebrita


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...

a nemáme informácie ...

 

ako vlastne dopadla tá anketa o najhlúpejšiu slovenskú celebritu ? sledoval to niekto ?

čakám na výsledok a nič ... a to som nevedela, prečo nemôžem spávať - už je to jasné : neviem, kto je najhlúpejšia celebrita :lol:

tak kto ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

všetky "celebrity" majú zrejme svojich antifanúšikov, ináč by sa ich toľko nebolo dostalo do toho pozoruhodného zoznamu, aj takí, o ktorých som ani netušila, že sú, možno sme tak s tým viacerí :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Nikoho z "celebrít" nepoznám osobne, budem súdiť podľa prejavu v TV:

Dúfam, že nikoho neurazím (ani dotyčného, heh), ale podľa môjho úsudku je to jednodznačne Jozef Vajda. Pri rozprávaní stráca súvislosti, je absolútne nesčítaný a keď sa tak občas zahľadím do jeho nepríčetných očí, vždy si pomyslím: O čom by som sa tak s ním zhovárala? Necítim voči nemu žiadne antipatie, problémom je iba, že keď niečo povie, tak to za nič nestojí. Ja radšej ľudí ako historik Pavel Dvořák - má nádherný prejav a z jeho rozprávania sa fakt veľa dozviem. Taký istý pocit mám i z Aleny Heribanovej a jej divnej relácie o anjeloch, a to nespomínam Emmu Tekelyovú, ktorej keď sa Jan Kraus spýtal, o čom je jej kniha Byť ženou je úžasné (neviem, či je to presný názov), tak bohužiaľ nedokázala ani ceknúť. Okydávať mužov vie každý, horšie je to potom s argumentami... A hlavne pri Krausovi, ktorému to, musím uznať, celkom dobre páli. :lol:

 

jo a este by som pridal Evu Mazikovu .. tu by som nozom bodal a brokadou po nej strielal ..

:) Toto je takzvaný nový druh afektusa hrmotavého, ľudovo škrekoták vrešťavý. Okamžite a bez milosti prepínam.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne je veľmi nesympatická Oľga Záblacká, a pripadá mi aj dosť hlúpa. určite ale nie som objektívny a posudzujem ju len podľa niekoľkých vystúpení v rozhlase či televízii, ale keď bulvár, tak bulvár. :-)

pre mňa teda Oľga Záblacká, hlavne odkedy sprznila a pochovala moje obľúbené rádio Ragtime. :lol:

 

:) FÚÚÚÚ!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne je veľmi nesympatická Oľga Záblacká, a pripadá mi aj dosť hlúpa.

Valcik, túto dobrú ženu prosím Ťa ani nespomínaj. :lol: Pamätám sa, že keď som dávnejšie videla jej reláciu, tak celý čas z nej vyrážalo len "Áaaaanoooo?", "No nehovooooor!", "To faaaaaaakt?" Však vieš, čo myslím... :) Keď odznelo desiate "Ááááánooooo...?", tak som ju vypla; to sa vážne nedalo...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Záblacká je strašná

naši ešte keď bývali v Bratislave, robili v nejakom podniku, ona že tam chodievala ako puberťáčka, už si nespomínam prečo, ale mama vravela, že to bolo tak tupé a namyslené decko až strach :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.."Áaaaanoooo?", "No nehovooooor!", "To faaaaaaakt?"..

Však vieš, čo myslím... :lol:

viem. :-)

 

kurník, odľahlo mi že nielen ja to tak vidím, tiež okamžite prepínam TV či rádio, keď začujem jej kovový, neúprimný hlas a tieto jej citoslovcia. :-)

v rozhlase už vystupuje pomenej, našťastie. TV príliš nesledujem, tak tam nech si Oľga robí čo chce. :)

 

 

edit: nutrinka.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kurník, odľahlo mi že nielen ja to tak vidím, tiež okamžite prepínam TV či rádio, keď začujem jej kovový, neúprimný hlas a tieto jej citoslovcia. :-)

Ale toto nie je problém iba tety Záblackej, ale aj mnohých iných moderátorských celebrít. Občas si zvyknem zapnúť na Markíze Teleráno kvôli jednému ujovi policajtovi, ktorý celkom dobre vysvetľuje niektoré skratové situácie na cestách. Stáva sa mi, že ho nevystriehnem, a potom sa mi na obrazovku vrhajú dámy, čo moderujú Teleráno - a to sa už bohužiaľ vôbec nedá pozerať. Ženský moderátorský afekt, to je na mňa fakt veľa; nespomínam televízne noviny Markíza, kde sa nemenovaná moderátorka zbytočne zhlboka nadychuje (až to zasyčí) a vykrúca ústa, čo v konečnom dôsledku pôsobí veľmi rušivo a neprofesionálne. Eh, zase frflem, ale čo už so mnou... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rolinsová, Mojseyová, Misha, všetci zo Superstar a Miliónový tanec či čo to bolo na Jojke a všetky tie celebrity po plastickej operácií a tie ženy, čo majú cez 5O ale aj tak sa cítia mladé...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dara R ako detská hvezda bola perfektná, aj tie Zvonky šťastia s Gottom boli úchvatné. Dala sa inou cestou a každému sa páči iné. Z môjho pohľadu bola lepšia za mlada, v detstve. Teraz na mňa pôsobí dosť afektovane, neuprímne. Má na viac, ako predvádza.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne nie je po chuti... a už vôbec nie jej spev... rovnako ako Predná

takze logickym uzaverom z toho, ze sa mi na tebe nieco nepaci (tvar, spev, cokolvek .. ), bude, ze si hlupa?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

U nás v robote pracuje dosť blbou a to aj na tých nejlepšich stoličkách.

Poviem perličku od 15.12.08 začina celozavodná dovolenka u nás ,a ten kto má málo dovolenky povedali že si to musí nadrobiť lebo že z novej dovolenky dávať nebudú a do mínusu v salde(v hodinách) tiež nemôžeme isť, a poditam zakázali chodiť na presčasy

Z tohto teda nechápem teda čo chceli týmto povedať. Kedy si to mamé akože nadrobiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov