Skočiť na obsah

Komercia a morálka


Sniper

Odporúčané príspevky

Nesledujem SHS ale vo viacerých zdrojoch som čítal, že nejaké finálové kolo sa malo niesť v znamení charity ale boli tam do éteru vypustené osudy zomierajúcich detí a ich trpiacich rodičov. Celé publikum vrátane "budúcich hviezd", ktoré vraj Markízou boli komerčne zneužité boli z toho mimo, viac je to popísané v blogu Komerčný hnoj v Superstar od Mariána Grupača.

 

Čo si o tom myslíte?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • game

    1

  • tomassi

    1

  • Cactales

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Tiež SHS nesledujem, ale u Markízy ma to už neprekvapuje. Ale súhlasím s autorom blogu. Je to pre tých rodičov ponižujúce, prijať pomoc za cenu, že sa ich utrpenie bude takto verejne prezentovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poprosil by som pána Václava Míku, aby si zapol JEDNOTKU a pozrel sa ako sa robia relácie charitatívneho typu

 

edit

no tak pán Mika, ako aj všetci riaditelia, tam je

samozrejme sa opäť musel ukazat a dat z vlastneho vrecka 55000

cct

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Mne programy komerčných TV, svojimi hlavne prevzatými programami (reality.súťaže i filmy až na pár výnimiek) zo západných brakovísk, pripomínajú scény - zábery z cunami- ako obrovské nezadržateľné vlny v ktorých pláva všemožný borfel opakovane zaplavujú pláže.

Rozdiel je v tom, že naši diváci neutekajú, ale sa v tom rachnia - oni to chcú a tak komerčáci dodávajú dopyt - ponuka.

 

Kritické hlasy zanikajú v prívalových vlnách - trhnite si nohou, furt máte dačo...........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov