Skočiť na obsah

Školské fotografie


tomassi

Odporúčané príspevky

nase tablo, na tu dobu neslychane... v case, kedy sa "nosili" standarne konzervativne tabla s pravidelne usporiadanymi a do lajny zarovnanymi fotkami slusnych studentov v slavnostnom outfite, nas jeden zo spoluziakov nakreslil v komixovom style (i ked v kvadrach a satach - podla fotografie)
Najvacsim problemom bolo prehovorit riaditelku skoly, aby sa tiez dala nakreslit. Nakoniec na intervenciu nasej triednej suhlasila a poskytla svoju fotku asi 20 rokov staru ;)
My sme boli odhodlani vystavit tablo aj bez toho...

post-2373-0-93912400-1418501027.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ktorýže si ty, nech vieme?

Ani my sme nemali klasické tablo s fotkami zarovnanými do lajny, nemám jeho zostrih, ale mali sme fotky rozstrihané na pásiky a nalepené s medzerami medzi tými pásikmi, v strede bola celá trieda dokopy, a tieto pásikové neviemakotonazvať okolo tej jednej celotriednej ako satelity okolo Slnka. Náš riaditeľ a ani triedny s tým nemali žiadny problém, obaja boli takí normálni. Možno pohľadám ročenku našej školy a ak by to tam bolo, šupla by som to sem. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie menovky - možno sú na vine moje oči, vidím tam čierne mazance :)

 

ale aj tak skúsim :)  ... povedala by som ľavý rad /stĺpec/ smerom nahor do špičky trojuholníka, štvrtý počítajúc od základne smerom nahor by mohol byť  D'Ady  :wooops:

 

/pred ním sú tri čierno tieňované obleky/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noooo :)  ... ja som raz dávnejšie, keď nás D'Ady kdesi vyzval, že na nete v pohode nájdeme aj farbu jeho očí, tú farbu jeho očí našla ... :wooops:

 

... tak som si teraz spätne skúsila odvodiť jeho 19 ročnú podobu, a musím povedať, že keďže sme ho našli, D'Ady sa nám priveľmi nezmenil :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

tento rok je rokom stretávok, pretože mám dva gymple, a okrem toho sme v tom jednom ročníku v BŠ boli hodne zaujímavý ročník,

konalo sa aj ročníkové stretko v BŠ, aj triedne z BŠ,

a teraz sa rozhúpalo aj šalianske gymnázium a bude aj tretie stretko... aby v nás vzbudili zrejme nostalgiu či čo, poslali k oznámeniu aj fotku s príhodným nápisom (keby sme boli náhodou zabudli medzitým) " ... takí sme boli " :)

 

nuž ano, nostalgiu vzbudili, takíto sme boli - ale je tam len asi tretina triedy, bola to pracovná sobota s brigádou v meste, a porozdeľovali nás... je tam jeden starší pán, ktorý sa tam strčil, ktorý nás mal akože na starosti, spomínam si, že si vôbec starosti nerobil, či robíme a čo robíme, stačilo sa tak občas tváriť, aby zato po nás nejaký výsledok vidieť bol :)

 

takže tretina  triedy, aj ja, mali sme tam sladkých 17...

 

post-3-0-57804200-1536598656.jpg
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

vari si sa tam prefarbila? samé tmavovlasé baby tam sú, a čo sme sa videli, si mala svetlé...iba že by som mala vlčiu tmu...hanbím sa jak ten pes, ale veru si ťa neviem stotožniť so žiadnou z tu tých slečien... :hanba:  :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám tam svetlé :)

je to taká nedobrá fotka, aj čb, celé to trochu skresľuje, ale mám ich svetlé... svetlejšie, než brunetky celkom určite :)

 

pri pohľade na tú fotku - aj keď nás je tam niečo vyše tretiny z triedy - mi vlastne napadlo, že ja som bola v triede jediná blond... tie pravé blondíny sme vzácne :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

jaká chutná cica :)   teraz mi prídeš taká seriózna, a tam vyzeráš tak nezbedne :)

inak ja som hľadala blondínku aj predtým, len som tam žiadnu nevidela...

dobrý pocit mám a na čierneho princa už sa neviem dočkať :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 v poslednom čase som v takom rýchlom pracovnom kolotoči,  som rada, že vás  stíham aspoň ako tak čítať, a teraz už aj napísať. som spokojná, že game darovala čierneho princa a ty Vilma  vyhrala, lebo sa s ním so mnou podelíš, ta ne? :) keď ho zješ,  nevadí, potešia ma nabudúce  aj 1-2 bonbóny Raffaella. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 v poslednom čase som v takom rýchlom pracovnom kolotoči,  som rada, že vás  stíham aspoň ako tak čítať, a teraz už aj napísať. som spokojná, že game darovala čierneho princa a ty Vilma  vyhrala, lebo sa s ním so mnou podelíš, ta ne? :) keď ho zješ,  nevadí, potešia ma nabudúce  aj 1-2 bonbóny Raffaella. :)

 

kludne, nie som predsa držgroš :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov