Skočiť na obsah

Školské fotografie


tomassi

Odporúčané príspevky

tam sa pozera do riti pomerne vela ludi, tak by si to mal specifikovat :lol:

 

a napis radsej ze kolky z prava / z lava ... zdola / zhora

 

 

EDIT... aha uz si napisal ze ten uplne na kraji! tak AAAANO ! very very good :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 5 rokmi...

jee, až teraz som objavila túto tému. Tak tipujem, tá kočena v žltom. Alebo žeby ten tmavovlasý fešáčik vzadu v strede? tam môže byť ozaj hocikto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

:) Jéj! Aj takúto tému tu máme? Aj vďaka nej si práve prezerám fotografie 18-19 - násťročných ľudí,  nahlas si opakujem mená... :smile3: budú sa mi dnes hodiť na stretávke po 30-tich rokoch. Už sa teším! :ahooj:  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuha ...

ja som ťa videla raz, takmer potme, prítmie tam bolo statočné, pred x rokmi - asi 6 ?, aj to zdiaľky, lebo si väčšinou na druhom konci veštila :)

povedala by som, že dolný rad tretie dítě sprava :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game: veru nie...tretie dítě sprava nie. :)   ale kto ma videl raz - dvakrát, aj to takmer "z rýchlika", asi ma len ťažko môže na takejto fotke spoznať  :hmmm:-

 

škoda, že som nenašla fotku zo 4. triedy, to je aj na pobavenie súca snímka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie-e-e- hoci to bolo veľmi milé a veselé dievča...Aj malá Vilmuška, aj veľká Vilma mala tmavé vlasy.  (prírodne až tak cca do 40). A keby malá Vilmuška bola staršia, tá jej póza na snímke by mohla vyvolať v chalanskej populácii zaujímavé reakcie, ale takto prešla nepovšimnutá.  :smilieee:  Nie je v hornom rade. Zato v tom hornom rade je jedna kočena, ktorá bola herečka, hrávala najmä v rozprávkach, napríklad 1000 a jednej noci. Už sa nevenuje herectvu, ale podniká, len sa nepamätám, s čím. Mala ešte 2 sestry, ona bola prostredná, všetky tri sa veľmi podobali a všetky tri boli výborné speváčky už ako malé deti, ale o tých jej sestrách ako pokračovali, neviem nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

:)  Vilma ma inšpirovala, tak to skúsim aj ja ... ale jednoducho nemám fotky z 1. až 3. triedy zš ... a ani si nepamätám, že by sme sa fotili :hmmm: keby áno, mama by ich mala, a poctivo mi ich vkladala do albumu, existovali by ... zrejme fakt neexistujú ...

 

zato to môžem nahradiť dvomi - jednou vianočnou zo škôlky, a jednou neskoršou zo školy, zo 4. triedy ... to asi nebude ťažké :)

 

post-3-0-28444100-1418487821.jpg

post-3-0-04054800-1418487819.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov