Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 mesiacmi...

Čo myslíte, koľko ľudí sa zmestí na jednu fotografiu? Aj tak na to asi neprídete, tak vám to prezradím :lol:

 

Na tejto snímke z družice IKONOS je 70 miliónov hinduistov, ktorí sa zišli, aby sa vykúpali na sútoku posvätnej Gangy a Jamunyasi 15 km od mesta Allahabad. Ľudí je tam z výšky 677 km vidieť len vďaka jednotným purpurovým kúpacím uborom. :)

 

Obrázok

 

edit.obr.prel.na FTP.g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

chvíľu som váhala, kam toto vlastne dať ... rozhodla som sa pre rôzne zujímavosti ... ako veľmi zaujímavú výhovorku pre šéfa :lol:

 

 

... prečo dnes nemôžem pracovať :)

 

Obrázok

 

edit.obr.prel.na FTP.g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk, perfektné ...

 

ja sem pre zmenu dávam samé nechutnosti ... ale čo už ... toto si zvolili ako originálne riešenie ľudia ... sme všelijakí :lol:

 

Obrázok ehm...

 

edit.obr.prel.na FTP.g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 5 týždňami...

Dnešné denníky priniesli informáciu o zaujímavej nehode v Japonsku:

 

Japonský motorkár si nevšimol, že po náraze do bezpečnostnej bariéry si pod kolenom amputoval nohu a bez končatiny prešiel asi dva kilometre. Cítil síce neznesiteľnú bolesť, ale to, že mu chýba pravá noha si všimol až na najbližšej križovatke...

 

http://zaujimavosti.sme.sk/c/3439569/Zauji...i-zo-sveta.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak teda neviem ... :lol:

 

kedysi dávno ako deti sme si rozprávali podobnú historku o šoférovi, ktorý v horúčave vystrčil z auta ruku a podobne mu ju rýchle protiidúce auto "amputovalo" ... neviem, či to bola pravda, ale zapamätala som si to, asi to na mňa dosť zapôsobilo v tých časoch / dokonca ako šofér nevystrkujem ruku z auta dodnes - len ako spolujazdec :) /

 

jaj - ano : k historke patrí aj to, že si to tiež všimol až po chvíli ...

 

takže - všetko tu už raz bolo ? nič nové pod slnkom ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informáciu priniesli okrem SME aj ďalšie dnešné denníky, a odvolávajú sa na internetové stránky japonského denníka Šimbun. Ja nehodnotím jej pravdivosť. To by som musel vidieť aspoň foto. :lol:

 

Ale zas celkom nemožné to nie je. V tom prípade môžeme Japoncom závidieť prah bolesti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nespochybňujem pravdivosť správy :lol:

len ten "detský" príbeh zrejme skutočne zapôsobil na mňa silnejšie než je osožné - často si na to pomyslím a práve včera pri jazde ma to napadlo zasa ... hrozné je, že sa to zrejme skutočne môže stať :)

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Penis podpálila svojmu bývalému manželovi počas pozerania televízie jeho žena v ruskom hlavnom meste, informovala miestna polícia.

 

Manželka stratila nervy a zapálila mužovi pohlavný úd, keď pozeral televíziu a celkovú pohodu si spríjemňoval popíjaním vodky. Na otázku, či sa mužovi pohlavný orgán v budúcnosti zregeneruje v plnej miere, policajná hovorkyňa odvetila: "To je teraz ťažké predpovedať."

 

http://dnes.atlas.sk/kuriozitky/119689/mos...manzelovi-penis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm :lol:

trochu kruté zakončenie vodkovej pohody

neviem si predstaviť, ako to tá manželka práve robí, ale ten manžel musel byť hodne spríjemnený, keď precitol až keď horel ako fakľa ...

hm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrozné ... tí ľudia neinternetovo závislí / alebo internetovo nezávislí :) / vôbec nechápu tých internetovo závislých :)

vy tomu rozumiete ?! :lol:

 

 

Kvôli závislosti na internete mu odsekla ruku

 

Ťianga Minga z čínskeho mesta Čcheng-tu prišlo porušenie sľubu draho. Po narodení syna prisahal svojej manželke, že sa bude venovať rodine a prestane surfovať po internete. Keď jeho žena zistila, že Ťiang svoj sľub nedodržuje, odsekla mu pravú ruku.

 

Ťiang sa po sľube, ktorý dal manželke, síce nejakú dobu bez internetu obišiel, ale čoskoro začal tajne chodiť do kaviarní, kde sa cez internet rozprával s dievčatami. Pri jednej návšteve kaviarne ho jeho manželka Che Ling pristihla.

 

"Surfoval som na internete a odrazu som stratil cit v pravej ruku a kurzor sa prestal pohybovať," povedal Ťiang. "Potom som si všimol, že moje ruka leží na myši a všade strieka krv."

 

Na súde sa Ťiang snažil presvedčiť sudcu, aby jeho manželku prepustil. Hovoril, že všetko je jeho vina, pretože porušil daný sľub. Súd o jeho žene zatiaľ nerozhodol a pojednávanie odročil na neskôr.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov