Skočiť na obsah

Duchovia, záhady a strašidlá


game

Odporúčané príspevky

celé to bolo akési divné, triasla sa tá kamera poriadne :-) ale niečo svietiace najprv kdesi hore, vyzeralo to ako nejaké čudné ufo, potom zrazu svietiaca postava dolu ... a koniec useknutý, tak ich to asi zožralo - ham :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno preto ze anglictina je jeden z uradnych jazykov singapuru?

jeho anglictina je lamavejsia ako moja. Takze je jasne, ze to nieje jeho materinsky jazyk.

 

Neviem ale fak resp. fakju a pod. sa celkom bežne používa aj v slovenčine

mozno tak ######... ale nie cele vety 'what the ###### si that'...

 

edit: A este si vsimnite pri zjaveni "there is".. s naozaj tazkym prizvukom. :lol:

 

edit2: pozrite si frame na 39. sekunde.. kde je jasne toho 'ducha' uz vidiet. A ocividne to maju obaja v.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No možno preto hovorili anglicky aby im aj niekto rozumel keď budú řvát hrůzou.

Myslím že to bol skôr fake, ale atmosféra tam bola dobrá. Nájdite si na nete niečo o Pontaniak resp. Banshee, alebo diskusiu si prečítajte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No možno preto hovorili anglicky aby im aj niekto rozumel keď budú řvát hrůzou.

Myslím že to bol skôr fake...

 

ked sa rve hruzou, tak kazdy bude zvysoka kaslat na anglictinu...

Axelova poznámka dosť hm ... sarkasticky vystihuje presne túto skutočnosť :lol: práve preto je viac než pravdepodobné, že je to fake :)

v nejakom miestnom dialekte by zrejme video nemalo taký "úspech" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol v tom sarkazmus, preto som to napísal česky, lebo ten výraz sa mi páči.

Inak ako písal cizy, angličtina je jeden z úradných jazykov v Singapure (a ešte malajčina, čínština, tamilčina), takže minimálne to fakjú by tam malo byť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Dnes na STV1 o 22:20 bola relácia Záhady SK, hovorili o duchoch tu na Slovensku!

Dobré to bolo. V Chorvátskom Grobe je nejaký strašidelný dom, kde strašia traja duchovia, bývalo tam zopár ľudí ale nevydržali to a odsťahovali sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som dostala od nášho súkromného ducha fsp Linkmana - objavuje sa len z času na čas, nečakane, presne ako duch :)

tento link ... je tam zopár videí, z jedného som na konci skoro chytila zrádnika, ale ináč ... skúste aj vy :D :) :

 

takže samé strašidelné potvory ;)

 

 

no a toto : -O :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj mne tie videá ukázal, myslím že dosť z nich sú fake.

Napr. to dievča na tom cintoríne sa mi nezdá že by išlo o ducha. Silne o tom pochybujem.

aj keby to bol fake tak to chce dost odvahy take daco natacat na cintorine.........................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat nejake "oci" bolo vidno....

na druhej som nevidel to dievca na cintorine....

 

bol som uz v noci (okolo polnoci) na cintorine ,nie je tam nic nezvycajne akurat je tam strasne ticho ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na druhej som nevidel to dievca na cintorine....

Je tam. Celkom v pohode ju vidieť. Pozerá niekam dopredu, potom sa pozrie smerom na kameru a zasvietia jej oči. Ja si myslím že má okuliare a nejaké svetlo sa jej tam odráža.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sú "mestá duchov" to je nič. Najznámejšie je ukrajinský Pripjať.

 

Inak aj americký Detroit sa pomaly stáva mestom duchov. Automobilovému priemyslu, ktorý v Detroite hrá(l) prím sa nedarí a ľudia strácajú prácu. Preto sa sťahujú inde a Detroit sa postupne vyľudňuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...

dnes z jedného rozhovoru vyplynula téma o duchoch, konkrétne o tom , že niekto konkrétny má skutočne nepríjemné a vážne skúsenosti s vyvolávaním duchov, či sa "bojíme duchov" a podobné ťažké otázky ... :lol:

 

neodbila by som to len tak mávnutím ruky, aj keď to dosť zvádza ...

podobné veci som už nie raz čítala ... že ich vyvolajú a nevedia ich nacpať naspäť ... načo robia také sprostosti ? hm

či sa bojím ? :-)

neviem ... mala som nejaké pocity ... aj dobré aj nedobré, ale nemala som ešte možnosť si ich vyslovene obzrieť .. vlastne jedného, o tom píšem kdesi v úplne prvom prísppevku, sa mi zdá, ale o tom doteraz neviem, či bol duch či čo to bolo :-)

 

trochu rešpektu pred nepoznaným, to áno...

ale určite by som si nesadla len tak zo srandy duchov vyvolávať, kým by som nevedela, čo s nimi potom ...

 

 

neviem, nakoľko je tento svet materiálny ... my zrejme tiež nie sme len materiálni, ... nemám rada takých príliš racionálnych ľudí, ktorí nepripustia ani tieň pochybnosti ... sú tisíce vecí, ktoré o sebe a o živote a o Zemi a o hlbinách mora a prastarých miest v mozgu ešte nevieme ...

netvrdím tým, že na každom cintoríne straší ... ale vyvolávať duchov nebudem :-)

 

 

pustili by ste sa do vyvolávania bez najmenjšej obavy z toho, že niečo vyslobodíte na tento svet ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov