Skočiť na obsah

Duchovia, záhady a strašidlá


game

Odporúčané príspevky

http://ghoststudy.com/gallery.html

 

 

tak ... tu je duchov neúrekom .... skúste posúdiť sami :)

 

hrôzy sú tu roztriedené. katalogizované a hm... čiastočne vysvetlené :)

 

veríte, neveríte ? máte svoje súkromné strašidielko ? rodinného ducha ? niečo, čo vás máta ? ducha dobrej rodinnej tety, ktorá varuje pred hlúpymi životnými krokmi ?

 

 

 

 

/ ja som mala jedného .... takého môjho, osobného .... že čo to bolo .... hm, dodnes nemám najmenšiu predstavu :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy clovek ma urcitu formu energie v sebe niektori ju nazyvaju aj aurou v pripade nahlej smrti sa ta energia uvolni je to ako nejaka reagcia na tu nahlu smrt....

tie fotky vyzera byt dost skutocne na to aby sa dali uverit ..problem - strach nie je v tom zjaveni ako napriklad pri tom poslednom obrazku kde sa objavilo dievcatko s babikou v ruke ale strach z toho neznameho .. :lol:

najlepsie sa s tym nestarat lebo ked si to clovek zobere velmi ku srdcu zacne mat vidiny ine neprijemnosti....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sem niekto hodí link na stránku kde vraj je duch len sa treba poriadne zahľadeť na tú stránku a dať si repráky nahlas že ho možno budem počuť a potom to na mňa zreve a vypúli to na mňa červené oči tak dostane ban! :lol: :) :)

 

Hergot to som zase mal kam kliknúť! Teraz sa mi bude o tom snívať! ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

ale to je jedno :)

väčšina týchto filmov a fotiek je náhoda, vedomý podvrh, či recesia či hocičo, na čo si vynaliezavý človiečik zmyslí...

len ti "očičká" v tme nebol najlepší nápad ... v momente ma napadlo, že keby ma v noci zo spánku niečo takéto prebralo, a "kukalo " na mňa za tmy zo steny, tak neviem, neviem ... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem?

 

Raz v noci som sa zobudil a z rohu miestnosti na mňa niečo zízalo, svetielkovalo. Stačilo sa trošku prebrať, otvoriť oči a zistil som, že to bola obyčajná fluoreskujúca soška. Ale v prvom momente som si myslel, že je to Predátor :lol: Mal som asi 11 rokov a deň predtým som bol v kine :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

pozerávam teraz na Discovery seriál / samozrejme anglický :-) / o miestach, kde sa zjavujú duchovia, o ľuďoch, ktorí ich videli či stretli, či vôbec zažili niečo ohľadne miestnych legiend, mnohokrát ako náhodní návštevníci, ktorí o zjavovaní sa nejakého čuda nemali potuchy - a tých miest je na ostrovoch neúrekom.

 

páči sa mi, že tie historky prezrú z každej strany, vrátane svedkov, minulosti, možného vedeckého vysvetlenia, parapsychológov ... skutočne je to perfektne spracované

mnohé dediny , krčmy, domy, kde stáročia "straší" ležia na miestach zlomov v podloží, známe megality stoja v miestach, kde sa takéto zlomy stretávajú, kde sa niečo "deje" ... sú zapichnuté v tých miestach ako akupunktúrne ihly...

niektoré prípady sú teoreticky vysvetliteľné, mnohé však zatiaľ ani veľmi nie ...

zrejme po desaťročiach výskumu mozgu ako predmetu nasleduje výskum rozumu a najstarších, atavistickývh miest v mozgovom kmeni, ktoré nesieme so sebou milióny rokov ...

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov