Skočiť na obsah

Anglická futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

Obrázok

Téma o kolíske futbalu
momentálne sklamanie, prameniace z nepostupu na ME, bude trvať ešte pekne dlho
utvrdzovať ho bude aj fakt, že v kvalifikácii na MS2008 sa Albion opäť stretne s CRO a futbalovou základňou východného bloku
po Rusku je to tentoraz Ukrajina

Koho by ste najradšej videl na lavičke 3 Levov
mal by to byť Angličan, resp. Brit alebo niekto z kontinentu?
čo vravíte na v médiách často skloňované mená Alan Shearer, Jürgen Klinsmann, etc.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 22
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    12

  • bobsapp

    5

  • phersu

    3

  • Sniper

    1

"Anglický útočník Michael Owen vyhlásil, že žiadny z chorvátskych futbalistov by sa do anglickej reprezentácie nedostal."

 

heh, o to smutnejšie, že bude budúce leto tráviť doma. :lol:

 

Anglická repre mi na 08 bude chýbať z toho pohľadu že je to Anglická repre. Ich hra a veľkohubé vyhlásenia však vôbec.

 

Tréner....Shearer, ako hlavný asi ešte nie, ale Nemec aby trénoval Anglicko, no neviem. Ale škoda že ked to aj taký futbalový štát ako Anglicko vidí že je treba niekedy zahraničného trénera, škoda že to nevidíme aj my.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Horšie by bolo, keby Nemec trénoval Holanďanov, ale aj u Anglánov by to bola potupa

no napr. taký Jurgen je na ostrovoch dosť populárny, hlavne u fanúšikov Spurs

 

"Podľa mňa by mal byť nový tréner Angličan.

Ale ak chce FA niekoho iného, pomôžem im - ak budem vedieť," povedal Wenger.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo by bolo take strasne keby anglicanov trenoval nemec???

Priniesol by angličanom zasa niečo nove a Klinsmann sa už nako trener osvedcil dost dobre a anglicania by radsej mali vyriesit brankarsku krizu ktora u nich trva uz dost dlho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v princípe nič. Niečo také ako keby Španielov trénoval portugalec... Albion mi ale príde moc hrdý nato aby ho prevzal nemec.

Nie je to síce to isté ako ked teraz trénuje Izraelčan Irán a najmenej jeden hrác Iránu už odmietol reprezentovať, ale aj tak...

 

Novinka...Murinho nakoniec nie je až tak proti. Pre "najobjektívnejší" :lol: plátok, anglické slniečko, povedal "Nech prídu a presvedčia ma aby som prijal ich ponuku"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedna z možností riešenia brankárskeho postu by bola v osobe súčasnej jedničky Gunners - Manuel Almunia Rivero-a

je síce Španiel, ale vlasť zatiaľ nereprezentoval a o rok či dva by mal dostať britský pas

no ďaľšou slabinou je jeho vek: 30

 

ak skutočne pri výbere coach-a bude Arséne, tak José veľa šancí nemá, teda nemá žiadne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bývalý futbalista a tréner sir Bobby Robson vyzval šéfa Anglickej futbalovej asociácie (FA) Briana Barwicka,

aby presvedčil Martina O'Neilla ujať sa trénerského kormidla Albiónu po odvolanom Stevovi McClarenovi.

 

bola by to veľká strata pre Villans, ale pre Troch Levov prínos gigantických rozmerov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

o čom som prednedávnom písal, začína naberať reálne kontúry

 

Manuel Almunia za Anglicko – hovorí Wenger

 

Fabio Capello by mal podľa Arséna nominovať do reprezentácie Manuela a vyriešiť tak brankársky problém...

 

Tento Španiel, ktorý v budúcom roku prijme anglické občianstvo bude môcť hrávať za reprezentáciu Albionu. Manažér Arsenalu ho samozrejme plne podporuje.

 

Wenger povedal: „ Môžem Vám ho len vrele odporučiť. Almunia prišiel k nám bez veľkého mena a to si musel spraviť svojimi dobrými výkonmi. Nebolo to pre neho ľahké, pretože nemal žiadne skúsenosti s veľkým klubom.“

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Claudio.va prvá repre nomináci

proti Suisse

 

Brankári: Scott Carson (Aston Villa), David James, (Portsmouth), Chris Kirkland (Wigan)

Obrancovia: Wayne Bridge (Chelsea), Wes Brown (Manchester United), Ashley Cole (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Joleon Lescott (Everton), Micah Richards (Manchester City), Matthew Upson (West Ham), Jonathan Woodgate (Tottenham)

 

Stredopoliari: Gareth Barry (Aston Villa), David Bentley (Blackburn), Joe Cole (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Owen Hargreaves (Manchester United), Jermaine Jenas (Tottenham), Shaun Wright-Phillips (Chelsea), Ashley Young (Aston Villa)

Útočníci: Gabriel Agbonlahor (Aston Villa), Peter Crouch (Liverpool), Michael Owen (Newcastle), Wayne Rooney (Manchester United).

 

to, že sa do repre nedostal Becks by som pochopiť ešte vedel

šak nehrá, ale len trénuje aj keď s rezervou najlepšieho team-u sveta

ale to, že sa do výberu nedostal Jamie Carragher, mi je skutočne záhadou

šak je to perfektný CenterBack, kt. vie skvelo hrať aj na pravom kraji obrany,

s kt. má Albion vždy problémy (iba G.Neville aj ten už nie je to čo býval)

možno Micah Richrads, ale Jamie si miestenku isto zaslúži

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Len som chcel vedieť v čom vidíš napredovanie Anglickej futbalovej reprezentácie. Tvojou odpoveďou bola protiotázka. :lol:

 

To o tých kluboch som napísal preto, aby si to nepoužil ako argument.

 

a výkuk??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

smutný deň pre futbal anglický i svetový

 

dnes ráno totiž prehrala boj s rakovinou jedna z najväčších osobností futbalu

 

Sir Bobby Robson

 

odpočívajte v pokoji Pán Futbalista

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov